Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה ארוכת טווח- 4.5 עם יונדאי I20 2009 שגמעה מעל 202000 ק"מ

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איתמר יכול לבדוק את הרכב גם חמישים פעם בשנה במוסך, אבל איתמר כנראה לא סידר לעצמו את הקומבינה המתאימה לפני הטסט...

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פשוט לא יאומן האופן שבו אנשים שבויים בקונספציות לא נכונות, משלמים על זה ומבקשים עוד.

יונדאי = אמין למרות 9 עמודים של תקלות, תקלות חוזרות ומחלות ילדות.

אני מחזיק (טפו טפו) 206xs עם k190 קמ, שנת 2002, קניתי אותה תמורת 7,000 שח לפני 40k קמ. היא לא הייתה בליסינג אבל זה לא רכב שעובר אף פעם ידיים קלות.

אצלי עד היום: טיפולים בזמן וציריה.

יש לי היסטוריית טיפולים מלאה שלה, שום דבר שמתקרב ליונדאי האמינה הזו.

לא משנה כמה אפרט זו נבלה צרפתית מתפוררת.

ואני לא נכנס כאן לאיכות המושב, האחיזה או נוחות הנסיעה.

האיי20 לא דגם אמין כל כך, אבל הדברים שמתקלקלים לא משגעים אותך כמו דברים שהולכים בצרפתיות.

הרכב שלך נוח לך ומשרת אותך יפה בלי תקלות לא צפויות, מעולה, אבל אתה לא יכול להגיד שזו סטיגמה אלא אתה נפלת מחוץ לסטטיסטיקה.

מספיק לפתוח יד 2 חוות דעת על דגמים כמו 206, 306 ולא דיברתי אפילו על סיטרואן למיניהן, ולהבין עם אילו דברים אנשים נתקלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור נו, הוא נפל מחוץ לסטטיסטיקה כי יש לו אוטו צרפתי שלא מכיר מספיק את הדרך למוסך והשני נפל מחוץ לסטטיסטיקה כי יש לו יונדאי שכן.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם נפלו מחוץ לסטטיסטיקה כי מה שקובע הוא הכלל ולא הפרט, ובשביל לראות את הכלל יש לא מעט דרכים, ציינתי אחת מהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^דווקא הוא נראה לי (לפחות על גבי הפורום) בנאדם מאוד רציני ששומר ואכפת לו מהרכב שלו מעבר לממוצע.
כולנו,באמת.

אבל טסט זה טסט.

אני לא מגיע לטסט בחיים, נותן את הרכב למוסך והם לוקחים אותו למכון, קצת אחי,קצת כפרה.

והרכב חוזר אליי עם טסט לשנה.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדגם מייצג, אך הסיטרואן C4 של אשתי (חגגה 10 שנים על הכביש בחודש שעבר ו-5 שנים אצלינו) "ילדה" הרבה יותר טובה מהיונדאי הזאת :-)

בשלוש שנים האחרונות, היא מבקרת במוסך רק פעם בשנה לטובת טיפול שנתי, למרות שחייה לא קלים (100% נסיעות עירוניות קצרות - 10K בשנה).

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?637124-%D7%9E%D7%A1%D7%9B%D7%9E%D7%99%D7%9D-4-(%D7%95%D7%A7%D7%A6%D7%AA)-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-C4-%D7%A9%D7%A0%D7%AA-2008

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף גם,

ה-C4 של אשתי - 9 שנים על הכביש, 3 וחצי אצלנו, 90K על הכביש. נוסעת רק בכבישי חיפה, פחות מ-10K בשנה.

טיפולים שנתיים + החלפת אלטרנטור לפני שנתיים.

כמו צרפתייה טובה, מדי פעם נדלקות מנורות לא ברורות שנעלמות כלא היו...

כבר נתקלתי לא מעט בדוגמאות בהן ה-i20 מראה אמינות בינונית מינוס, בדרך כלל זה מתחיל לקרות אחרי 5-6 שנים על הכביש.

איתמר, תודה על כל המידע והמאמץ האדיר שאתה משקיע בלספר לנו על כל מעללי הרכב אך הגיע הזמן לעבור הלאה, הכישלון ההיסטורי שלך בטסט רק ממחיש זאת...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיפו גם

מזגן על הפנים, צריכת דלק גרועה, בידוד רעשים גרוע ביותר, מראה אחורית לא מראה מרחק אמיתי (לא פנורמית), נוחות נסיעה כמו של קרש, רכב קופצני ומנועים שמפתחים בוצה, פלסטיקה מקרקשת מה שאופייני לגרוטאות ישנות ולא לרכבים יחסית מודרנים, וכמובן תוצרת טורקיה. (אופייני בעיקר בI30).

כל זה מנסיון אישי.

לחיוב: רכב חמוד שמתאים לצעירים, לא יקר, מנוע לא חלש, חלפים בשפע, זול יחסית וכשהוא בלי תקלות, משתלם מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו,באמת.

אבל טסט זה טסט.

אני לא מגיע לטסט בחיים, נותן את הרכב למוסך והם לוקחים אותו למכון, קצת אחי,קצת כפרה.

והרכב חוזר אליי עם טסט לשנה.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

מסתבר שיש יתרונות בלהיות מזרחי, הטסטר כעס עלי שעברתי טסט כי "אני לא אראה אותך עד שנה הבאה! חצוף"
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראה אחורית לא מראה מרחק אמיתי (לא פנורמית)

מראה פנורמית זה תוספת ב30 שקל ממקס סטוק, שמקומה בזבל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך, אבל זו מראה מקורית.

בכלל, שדה ראייה גרוע ביותר.

כל פעם שאני נוסע עליה אני בחיים לא מצליח למצוא תנוחת ישיבה כמו שצריך, אמנם אני לא גבוה במיוחד אבל גם כשאני יושב גבוה , אני מרגיש כאילו אני בתוך ג'יפ מוגבהה.

כמו שאמרתי, לצאנשים מסויימים הרכב מאוד משתלם , במיוחד במחיר שהוא לפי מה שאני יודע לא ממש יקר והוא פשוט טכנולוגי, אבל אגיד בזהירות שI20 לא הרכב שיונדאי צריך לנפנף בו כדגם הכי אמין שלהם.

כשעבדתי עם מוסכים ראיתי כמה פעמים I20 עם אטם ראש שנפרץ מוקדם מהצפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדגם מייצג, אך הסיטרואן C4 של אשתי (חגגה 10 שנים על הכביש בחודש שעבר ו-5 שנים אצלינו) "ילדה" הרבה יותר טובה מהיונדאי הזאת :-)

בשלוש שנים האחרונות, היא מבקרת במוסך רק פעם בשנה לטובת טיפול שנתי, למרות שחייה לא קלים (100% נסיעות עירוניות קצרות - 10K בשנה).

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?637124-%D7%9E%D7%A1%D7%9B%D7%9E%D7%99%D7%9D-4-(%D7%95%D7%A7%D7%A6%D7%AA)-%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-C4-%D7%A9%D7%A0%D7%AA-2008

עוד נפילה מחוץ לסטטיסטיקה כנראה, לא קרה כלום. ובנימה קצת רצינית יותר, לא באמת קיימת סטטיסטיקה בדוקה שנוגעת להבדלי אמינות שכאלו, הכשלים המובנים בסקרי אמינות למיניהם כבר נימנו לא פעם, גם כאן. ולא שאני טוען שיונדאי לא אמינה ופז'ו כן, גם לא את ההיפך, הטענה היא שפשוט אין הבדלים כאלו. יש בהחלט כשלים תיכנוניים אצל היצרנים, הם נוגעים למכללים ספציפיים לא כתופעת רוחב, ודאי לא כזו שחלה על כל המכוניות שמיוצרות באיזור גאוגרפי מסוים, זה, עם כל הכבוד, לא פחות מקישקוש. ישנן תקלות שמתקבעות בתודעה כאינדיקציה ליצרן כושל ורשלן, לרוב תוצאה של סטיגמה שמטפחת את עצמה, בעוד חמורות יותר אפילו נתפסות כ"התחלקות" מקרית אצל יצרנים שממוקמים אצלנו בתודעה כמופת של מיומנות מקצועית, ענין של דעה מוקדמת, לא חדש בכלל וחל בכל תחום שבו בני אדם מייצרים משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין אני לא מבין על מה המהומה למעט כפתור מזגן.

אינבוליזר זו בדיוק 5 דקות עבודה, אחרי קניה החלק ביונדאי שופ.

בוכנות בתא מטען, אותו סיפור.

מסרק הגה מתפרק ב-200 אלף קילומטר בכל יונדאי, לא משנה מה הדגם, ואת זה אני אומר לפי סטטיסטיקה המתפרסמת בפורום.

אני לא מאמין שמצד אחד יהיה זול ומצד שני חומרים חזקים מאוד שלא מפתחים עייפות. בכל זאת, זה רכב ולא טנק צבאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים קונים יונדאי במחיר זול ומוכנים להתפשר על הרבה דברים בשביל להנות מהאמינות ועלות האחזקה הנוחה שיונדאי אמורה להעניק.

פותח השרשור קנה יונדאי התפשר את הפשרות אבל לא זכה לאמינות ולא לעלויות הנמוכות אבל מתעקש לשמור אותה ואף זוכה לתמיכה ולחיזוק טענת האמינות ע"י חלק מהאחרים.

זו הסיבה למהומה.

קנית יונדאי - תתחדש, לא קיבלת מה שחשבת שתקבל - תתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...