Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה ארוכת טווח- 4.5 עם יונדאי I20 2009 שגמעה מעל 202000 ק"מ

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא מביא את החלקים מיונדאי שופ. כל החלקים מקוריים. השמן מנוע של KIXX.

אני מטפל אצלו באופן קבוע, אחלה בן אדם וגם פה בפורום המליצו עליו כמה פעמים.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון משמח!!!!!

פגשתי בבחור בשם כפיר מ R-קר ברחוב העבודה 44 באשדוד.

הוא החליף לי את הכפתור בעלות של תקשיבו טוב- 550 ש"ח! את המערכת תיקן לי (הוציא את הפיוז והחזיר והיא חזרה לעבוד) והחליף נורת תאורת פנים שהייתה שרופה.

לדבריו קשה להשיג את הכפתור לבד ובד"כ מחליפים את כל הפאנל ולכן העלות יקרה אצל אחרים.

שירות מהיר, מקצועי, ואדיב. מומלץ בחום!

בנוגע לנקישות בהגה, אני אבדוק זאת עכשיו עם בעל מוסך אחר ואתחיל לקבל הצעות מחיר.

בינתיים אני נישאר עם הרכב אלא אם אני אקבל עליו מחיר ממש טוב.

gogrhzynimn4.jpeg

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בתור בעלים של רכב זהה עם תקלות זהות

1. גם לי יש תקלה זהה בצופר- לפעמים הוא עובד ולפעמים לא- האם בוצעה החלפה או תיקון של הצופר

2. הנעילה של הרכב לא תמיד עובדת באופן מלא- האם סידרת בסוף את התקלה ואם כן באיזה עלות

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לא יודע אם הזכרת פה את זה או לא, בלי קשר לתקלות:

איך המזגן של הI20 שלך? לפחות בזה של 2012, הוא זוועת עולם ולא מקרר בכלל, ולא נראה לי שחסר גז.

בעבר שמעתי ביקורת על הדגמים האלה מבחינת מזגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לא יודע אם הזכרת פה את זה או לא, בלי קשר לתקלות:

איך המזגן של הI20 שלך? לפחות בזה של 2012, הוא זוועת עולם ולא מקרר בכלל, ולא נראה לי שחסר גז.

בעבר שמעתי ביקורת על הדגמים האלה מבחינת מזגן.

המזגן חלש.. הבעייה שלו היא גם בעוצמה אבל הבעיה הרצינית יותר היא המיקום שלו- גם כשהוא עובד הוא לא מופנה באופן מלא כלפי הנהג אלא יותר לחלל של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, לך תבדוק גז.

גם אני חשבתי אותו דבר לגבי הגטס. אחרי החלפת הגז (שאיבה והכנסת גז חדש), המזגן חזר לקרר.

לא חושב שב100 אלף ק"מ ותוך 6 שנים הגז צריך לברוח, במיוחד לאור הביקורות שיש על המזגן הזה באופן כללי- עושה רושם שהבעיה היא מובנית, ראה גם התגובה לפניי שזה גם נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

זהו. הגענו לשוקת שבורה. היום, אני, איתמר חבר קארזפורום משנת 2004, זה שהאוטו שלו היה נקי כמו בית מרקחת, זה שהאוטו שלו היה נכנס לבדיקה יזומה במוסך פעמיים בשנה חוץ מהטיפול כדי לבדוק שהכל תקין, זה שקונה רק חלקים מקוריים,

זה שהאוטו שלו תמיד היה ניראה כאילו יצא עכשיו מהחברה,

היום, לראשונה בחיי האוטו שלי נכשל בטסט:

1778557.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה קורה ביונדאי אחרי תקופה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה להגיד בדיעבד אבל היה דיי ברור שהרכב הזה ימשיך להיות בעייתי.

עוד בשרשורים קודמים בפורום הייעוץ כשחשבת להחליף אותו או לרכוש רכב נוסף המלצתי לעשות זאת.

אני מניח שהתיקונים לצורך צליחת הטסט לא יהיו זולים אבל לאחר שתשיב את הרכב למצב תקין ותעביר אותו טסט לדעתי כדאי לך להיפטר ממנו בהזדמנות הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה ההתרגשות הגדולה פה.

זה רכב בן 9, שנסע לא מעט, ויש לו בלאי. זה אמור להפתיע מישהו?

ברכב כזה אתה משלם יותר על תיקונים, ופחות על ירידת ערך. ברגע שאתה משלם יותר מדי על תיקונים, אתה מחליף.

לפחות מניסיוני (שאמנם מורכב מאירופאיות דרעק, אבל כנראה לא מאוד רחוק מהמצב פה) אי אפשר לצפות שרכב במחיר כזה ובמצב כזה ימשיך לנסוע בלי תקלות. אם זה היה המצב, אף אחד לא היה קונה רכב חדש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא יאומן האופן שבו אנשים שבויים בקונספציות לא נכונות, משלמים על זה ומבקשים עוד.

יונדאי = אמין למרות 9 עמודים של תקלות, תקלות חוזרות ומחלות ילדות.

אני מחזיק (טפו טפו) 206xs עם k190 קמ, שנת 2002, קניתי אותה תמורת 7,000 שח לפני 40k קמ. היא לא הייתה בליסינג אבל זה לא רכב שעובר אף פעם ידיים קלות.

אצלי עד היום: טיפולים בזמן וציריה.

יש לי היסטוריית טיפולים מלאה שלה, שום דבר שמתקרב ליונדאי האמינה הזו.

לא משנה כמה אפרט זו נבלה צרפתית מתפוררת.

ואני לא נכנס כאן לאיכות המושב, האחיזה או נוחות הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...