Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה נגד צ'מפיון - מנועים אוכלי שמן - יש עו"ד למעוניינים

yehielp
שימו לב! השרשור הזה בן 2614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחבר יש A3 1.8T 2011, סבל מאותה תופעה, צריכת השמן היה מוגזמת עד בלתי הגיונית.

לבסוף "בהסדר" מול צ'מפיון, החלליפו לו רינגים + בוכנות במנוע בהשתתפות עצמית של "רק" 4800 ש"ח.

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עם עניין צריכת השמן יש בעיה "קטנה". בספר הרכב רשום, שצריכת שמן של ליטר/1000 ק"מ זה בגבולות התקין. היצרן כסת"ח את עצמו. נקודה חשובה נוספת היא, האם היצרן הודה באופן רשמי בשלב כזה או אחר, שקיימת בעיה של צריכת שמן מוגברת?

ברכבי פורשה היתה בעיה תכנונית של לאגר מתפרק שהוביל להרס מוחלט של המנוע. מי שהתקלה קרתה לו בתקופת האחריות-הרוויח ומי שלא-אכל אותה, ואפילו בארה"ב לא הצליחו לעשות להם כלום, מכיוון שהיצרן אף פעם לא הודה שקיימת תקלה סדרתית שנובעת מתכנון לקוי וחסכון על מרכיבים.

לא יודע בקשר לישראל, אבל כאן חלק מרכבי אודי נמכרים עם בקבוק שמן בתא המטען בילד עם משולש האזהרה.

אלפא, מעלה את הדופק

alfa 164 Super V6 96', alfa 33 1.7 I.E

alfasud Sprint QV ,alfa 159 JTDm

'Lincoln Navigator 5.4 V8, Volga GAZ-24 74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהעיסוק במה ייצא לעו"ד והתובעים מזה, הוא שולי. מי שעושה את המאמץ, משקיע את זמנו ומרצו, סביר שיתוגמל, ובכל זאת, לא מדובר בסכומים מופרכים.

השאלה המהותית כאן, האם אכן מדובר בתופעה רחבה מצדיק להצדיק תביעה ייצוגית.

כמה מצטרפים יש בינתיים?

יש לי ארבעה עם ממש קבלות והיסטוריה/התכתבויות איתם. ויש עוד כמה שנמצאים בתהליך או שחסרים להם פרטים להעביר לי. קייס באלף אחוז יש, אבל מה יקרה בבית משפט או במקום אחר אני לא יכול לנבא. כולנו יודעים שאנחנו באלף אחוז צודקים אני כל אחד שהיה לו רכב שכזה עם מנוע דומה היתה לו בעיה זה רק להביא למודעות ולאסוף מספיק כוח ואז נראה להם מאיפה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייבואן/ייצרן הרכב אכן מכוסים במידה מסויימת בפני תלונות על צריכת שמן מנוע.

ראה ספר רכב של סקודה. למעשה כמעט אצל כול ייצרן קיימת הערה לגבי צריכת שמן של 1 ליטר או 0.5 ליטר לכול 1000 קילומטר ומבחינתם זה תקין.

Pages from A04_Fabia_Owners Manual-2007.pdf

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה עורך דין מומחה לתביעות בתחום הרכב או מהנדס רכב שאתה כותב בביטחון שלחבר שלך יש קייס ?

לא צריך להיות עו"ד או מומחה, רק בר דעת... וכמות המקרים כאן רק מוכיחים שזה רק קצה הקרחון והם (או שאתה קשור אליהם?) הולכים להיכנס למגננה רצינית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיות עו"ד או מומחה, רק בר דעת... וכמות המקרים כאן רק מוכיחים שזה רק קצה הקרחון והם (או שאתה קשור אליהם?) הולכים להיכנס למגננה רצינית...

אם אתה רוצה את השרשור הזה פעיל, תתייחס בכבוד למשתמשים שמגיבים פה.

לעניין, אם יש עו"ד שמוכן לקחת על עצמו את התביעה, אז יש איש מקצוע אחד שחושב שכן יש קייס. זה צריך להספיק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירשור הזה מאוד מחשיד ובמיוחד התגובה שלך. זה נראה כך כאילו יש לך אינטרס אישי בתביעה.

בכול מקרה אתה לא יכול לדעת האם התביעה תתקבל ומה השופט יחליט בפסק דין.

חיים רק פעם אחת תנצל אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא קשור לצ'מפיון אלא רק נוסע על רכבי קונצרן VAG.

מהי כמות המקרים שאתה יודע בוודאות שהמנועים שלהם צורכים שמן במידה מוגזמת ? יש לך רשימה של האנשים האלה ?

האם צריכת השמן במנועים שעליהם אתה מדבר נבדקה בצורה מקצועית ואני לא מתכוון בדיקה על-ידי הוצאת מדיד השמן והכנסתו בחזרה למוביל של המדיד.

שתף אותנו בעובדות טכניות ומספרים ולא רק במשפטי מחץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירשור הזה מאוד מחשיד ובמיוחד התגובה שלך. זה נראה כך כאילו יש לך אינטרס אישי בתביעה.

אני לא חושב שיש משהו רע בזה שיש לבחור אינטרס אישי אלא אם אתה מתכוון למשהו שאני לא יודע עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שצריך זה לשכנע את השופט שהפגם היה בייצור ואינו מקרה בודד. יראו דפי פורום מחו"ל, יביאו רשימת נפגעים בארץ,יביאו מומחה שישכנע ומכאן הדרך פתוחה.

במקרה של DSG7 היה קל לאור מה שקרה ל VW בסין עם הגירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיש לו אינטרס:

1. הוא רוצה פיצוי.

2. מי שמוביל תביעה מקבל נתח נכבד מהפיצוי (ובצדק).

זה מובן מאליו.

ובשום תביעה לא ברור אם תזכה. גם זה מובן מאליו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אולי מפתיע תגלה קרוב לודאי שכל מי שמגיש תביעה אזרחית, גם במסגרת של תביעה ייצוגית, לוקה רחנמא ליצלן באינטרס אישי. ככה זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לא מזמן תובע ייצוגי לא היה מסתכן כמעט

היום שופטי ישראל מטילים הוצאות של עשרות ואף מאות אלפי ש"ח על תובע ייצוגי אם מתברר כי תביעתו לא הייתה מבוססת או הוכנה ברישול

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...