Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמינות המאזדה 3 2005 שברשותי

zvigolden
שימו לב! השרשור הזה בן 816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחזיק מאזדה ספיריט 2008, שגמעה 124,000 קילומטר.

מלבד טיפולים שוטפים הרכב עבר כל מיני החלפות יזומות אבל הרכב לעולם לא עמד וחיכה לגרר.

קודנית הוחלפה ( המוח התפגר, 300 ש"ח )

משולשים הוחלפו ב112 אלף קילומטר לראשונה.

תושבות מנוע הוחלפו בטיפול 120 אלף קילומטר. (עוד לפני שהתחלתי להרגיש רעידות משמעותיות, נאמר לי שרצועה אחת קרועה ויש להחליף את כל השלושה)

בולמי זעוזעים הוחלפו ב 90 אלף קילומטר.

מנורת CHECK ENGINE נדלקה לסירוגין, נלקח למוסך לבדיקה חיברו את הרכב למחשב והיה התראה של טורים נמוכים בסרק, ויחד עם זאת הראה שכל החיישנים תקינים.

נאמר לי פשוט להחליף פלאגים ואם זה לא יעזור לעשות ניקוי מצערת.

הוחלט למשוך את החלפת הפלאגים עד לטיפול 90,000 ואכן הוחלפו בטיפול ומאז נעלמה המנורה.

לצורך העניין לכל רכב יש בלאי.

לפני כן החזקתי אימפרזה ואלמרה, בשניהם יצא לי להחליף דברים שהם מעבר לטיפולים גם.

דווקא כשמדובר במאזדה 3, היא לדעתי בדור ה1, ללא ספק התמורה הכי טובה לכסף.

במיוחד אם מדובר על דגם הספיריט.

מדי פעם עולה בי המחשבה לשדרג אבל פשוט אין תמורה טובה יותר לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברשותכם, אצטרף לדיון.

אני שוקל לרכוש מאזדה 3 חדשה (2016).

האם מדובר ברכב יקר לאחזקה?

האם ישנן תקלות שחוזרות על עצמן או שזהו רכב

"תדלק וסע ײ לפחות לתקופה של כ5 שנים?

תודה רבה

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב העלות ברכב חדש תהיה ירידת ערך רצחנית בשנים הראשונות קח בחשבון.

מבחינת אמינות בד"כ רכבים חדשים לא דורשים יותר מטיפולים (ובכלל ב- 3 שנים הראשונות הרכב באחריות).

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך להפסיד ב5 שנים האלה 80K ש"ח

באמת מעניין אותך אם תהיה איזו תקלה של 500 ש"ח בדרך?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

עדכון - לכבוד חגיגות ה100000 אצלנו החליטה הקשישה להתפנק בחיישן חמצן קדמי + אחורי חדש לאחר שנדלקה נורת Check engine

נזק כואב בכיס כי שמתי מקוריים.

שוב עולות מחשבות על פרידה אך מאידך הבנות הצעירות שלי נוהגות עליה לא מעט ואני מסתפק בביטוח צד שלישי .

אם אחליף. , אצטרך בנוסף לקנייה גם מקיף לנהגת צעירה.

החלטה כרגע - נשארים איתה

עריכה אחרונה על ידי zvigolden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עלתה ההחלפה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם באמת לא רוצים שאכתוב מה הוחלף אצלי ברכב במהלך השנה שהוא אצלי... באמת שלא :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

המצב שלך עוד סביר,

הלאנטיס 99 "האב טיפוס" שהיתה לי לפני כמעט 15 שנה עשתה לי את מוות, אחרי שנגמרה האחריות שילמתי על תיקונים קצת פחות מ10000 ש"ח בחצי שנה ואז פשוט העפתי אותה, למזלי השוק שלה היה מאוד חזק.

לא זוכר את הכל זה היה ממש מזמן, זכור לי שהיתה בעיה במדחס המזגן, משולשים, רדיאטור, מוט הגה ומערת היגוי בכלל הרעישה והיתה שם נזילת שמן מטורפת, בולמי זעזועים, הרכב היה יד שניה, נקנה מפרטי שלא נסע הרבה, אני ממש לא זוכר מה הקילומטראג' אך זוכר שזה לא היה הרבה.

אני יודע שלמאזדה יש אחלה רכבים, אמינים ומעניינים מאוד, אך כנראה במאזדה היחידה שהיתה לי נפלתי על אב טיפוס פגום בצורה יוצאת דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד את זה ככה,אם היית רושם את רשימת התקלות האלה על רנו היית מקבל הרבה תגובות של "תמכור את הרכב הוא צרה",מכיוון שמדובר ברכב יפני התגובות יהיו יותר בכיוון של"לא נורא צריך יישור קו" או "היד הראשונה הייתה ליסינג",כמו שאמרו חכמינו.. C'est la vie

לא, פשוט ברנו עלות התיקון של אותן תקלות הייתה משתווה לתל"ג שנתי של מדינה באפריקה. והצרפתים היו גם מוצאים דרך לסבך כל תיקון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדי פעם שומעים על אנשים שהחזיקו טויוטה / מיצובישי / סובארו / סוזוקי וכו' ולדבריהם לא החליפו כלום פרט לטיפולים שוטפים .

כוונתי בשרשור זה היא לבדוק את נכונות המיתוס ואשמח לשמוע דוגמאות.

באמת שכבר הגיע הזמן להשתחרר מהשטויות האלו, אין קשר בין מוצאו של הרכב למספר הביקורים שלו במוסך. ישנם כשלים במכוניות ספציפיות בשל פגם בתכנון ( ראה בוצה בקורולות לפני עשר שנים או מנועי 1.6 טורבו THP צרפתיים וגרמניים שתוכננו גרוע ע"י מהנדסים של BMW ו PSA ), ישנן אוילויות תכנוניות שנובעות מתפיסה שגויה של חשיבות הגישה למכלולים ( נסה להחליף נורה ראשית בפז'ו 208 ותבין ), אין פה ענין גנטי שמקיים מערכת חיסונית חזקה במכוניות מזרחיות וחלושה במערביות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, פשוט ברנו עלות התיקון של אותן תקלות הייתה משתווה לתל"ג שנתי של מדינה באפריקה. והצרפתים היו גם מוצאים דרך לסבך כל תיקון.

כרגיל קישקוש לא מבוסס , ואו אולי תבדוק את מקצועיות המוסכים בהם אתה מטפל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם באמת לא רוצים שאכתוב מה הוחלף אצלי ברכב במהלך השנה שהוא אצלי... באמת שלא :lol:

רוצים, רוצים. נשמח שתשתף איזה רכב ומה בתפריט :D

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...