Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך א.א.י בראשון לציון - מספר לא מחובר

itsik170
שימו לב! השרשור הזה בן 2673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

חבר קרוב חטף בעיטה לדלת שעיקמה את הדלת ודורשת תיקון PDR.

קראתי בפורום המלצות על המוסך הנ"ל, אבל שהתקשרתי (כל טלפון שמופיע בגוגל) - קיבלתי הודעה שהמספר לא מחובר.

מישהו יודע מה קורה עם המוסך, הוא גר בבאר שבע והוא מעוניין לדבר בטלפון לפני שהוא מגיע.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - אחד מחברי הפורום שלח לי את המספר המעודכן.

איך שהתקשרתי אליו, הוא פנה אליי תחת השם איציק - מעניין איך הוא ידע מי אני...

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח דרך אפליקצית Truecaller או משהו דומה.

בכל מקרה גם אני הגעתי אליו מבאר שבע, מרוצה מהתוצאה מאוד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עושים פחחות

עשיתי שם עבודת PDR ופחחות, הPDR היה מושלם, הפחחות... אני ממתין לחזרה למקום לטיפול משלים לפני שאני חווה דעה סופית.

הרכב יצא משם עם שני פאקים שלא היו בו קודם לכן, מצד שני בטלפון היה נראה שהם לגמרי יקחו אחריות על הנושא, אז אם זה יהיה המצב חוו"ד תהיה חיובית (כי shit happens, מה לעשות). אם לא, אז לא.

אני לא נכנס כאן לפרטים בגלל שאני תמיד מעדיף לנסות לתת הזדמנות לפני שמתבצעת אסקלציה.

מוכרח לציין שחבר אחר שהיה זקוק לעבודת PDR מטורפת, ברמה כזו של "אין מצב שPDR יתקן את זה", יצא משם עם עבודה מושלמת. התפוצץ לי השכל כשראיתי מה הם (לא באמת 'הם' - ואדים) עשו לו, זה היה מדהים.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם באמת תותחים שם. מנסיון אישי.

עושים פחחות ו-PDR (יש להם עובד מאוד מוכשר, בתחום ה-PDR).

לפי כרטיס הביקור שלהם, נסה אחד משני הניידים 050-4223843 (יורי, מולו התנהלתי) או 050-4482157 (אלכס), ואם כבר יש לך המספרים - אזי אולי יוכל להיות לשימוש של מישהו אחר מהגולשים פה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה המספר של אלכס יעזור, הוא בעל המוסך למכונאות. הלא הוא מוסך "אלכס" המצויין בפני עצמו.

יורי אחראי על הפחחות.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היי, מצטרף לבקשה - אפשר לקבל את מס' הטלפון של המוסך? אני צריך תיקון של הטמבון שנסדק. גם הסלולרי שפורסם לא זמין..

אודה אם מישהו יוכל לעזור.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

musach_alefalefyod.jpg

היי, מצטרף לבקשה - אפשר לקבל את מס' הטלפון של המוסך? אני צריך תיקון של הטמבון שנסדק. גם הסלולרי שפורסם לא זמין..

אודה אם מישהו יוכל לעזור.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
הם עושים פחחות

עשיתי שם עבודת PDR ופחחות, הPDR היה מושלם, הפחחות... אני ממתין לחזרה למקום לטיפול משלים לפני שאני חווה דעה סופית.

הרכב יצא משם עם שני פאקים שלא היו בו קודם לכן, מצד שני בטלפון היה נראה שהם לגמרי יקחו אחריות על הנושא, אז אם זה יהיה המצב חוו"ד תהיה חיובית (כי shit happens, מה לעשות). אם לא, אז לא.

אני לא נכנס כאן לפרטים בגלל שאני תמיד מעדיף לנסות לתת הזדמנות לפני שמתבצעת אסקלציה.

מוכרח לציין שחבר אחר שהיה זקוק לעבודת PDR מטורפת, ברמה כזו של "אין מצב שPDR יתקן את זה", יצא משם עם עבודה מושלמת. התפוצץ לי השכל כשראיתי מה הם (לא באמת 'הם' - ואדים) עשו לו, זה היה מדהים.

אור, עבר קצת זמן. יש לך מה להוסיף לחוות דעתך? אני מעוניין לבקר אצלם

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, עבר קצת זמן. יש לך מה להוסיף לחוות דעתך? אני מעוניין לבקר אצלם

גוון הצבע - מצוין, לא מצליח לזהות הבדלים בשום תנאי תאורה

הרכבה - אני לא יודע מה בדיוק הם עשו שם, אבל כשקיבלתי את הרכב תופסן תא המטען הורכב שלא כהלכה, והייתי מוכרח לחזור לשם ע"מ לסדר את זה (באותה נק' זמן לא ידעתי מה התקלה, תא המטען תמיד הציג חיווי פתוח ולא יכולתי לנעול את הרכב)

גימור - לא טוב. הצביעה הייתה רוויה בחלקיקים שנתפסו מתחת ללכה, הרכב דרש טיפול דיטיילינג יקר on top הצביעה.

מחיר - פי 2 מהצעה אחרת שקיבלתי, הלכתי אליהם בגלל ריבוי ההמלצות וחוסר הנכונות שלי להתפשר על רמת העבודה.

שורה תחתונה? הייתי הולך למוסך אחר, ומוסיף טיפול שלייף+פוליש. לא הרגשתי שהמחיר תאם את רמת העבודה.

לעומת זאת אם אצטרך PDR זה המקום הראשון שאבדוק, ואדים תותח על.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...