Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איתורן SAVE מול איתורן פעיל מול כלום

quiksilver
שימו לב! השרשור הזה בן 2944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבחינת חיבורים ברכב הSAVE מחובר למערכת החשמל בלבד, היוניט מודבק מתחת למושב נהג

קודנית דורשת התעסקות עם צמות החשמל מתחת להגה, פלוס, מינוס וניתוק אחד (בדרך כלל 12V אחרי מפתח) לפחות.

מעבר לזה שצריך להוביל את הלחצנים קדימה בצורה כלשהי, בדרך כלל קידוח ודבק מגע.

אם יש עלוקה אז צריך להוסיף עוד יוניט עם ניתוק אלחוטי על רכיב נוסף כמו משאבת דלק או מה שלא יהיה

כל שלב כזה דורש פירוקים, חיתוכים ועוד שלל זוועות. כאמור קליפסים נשברים ואף פעם לא חוזרים למקום כמו שיצאו ממנו, סיכוי טוב לקבל רכב עם שריטות בפאנלים, קרקושים ועוד.

וזה מעבר לנזק בלתי הפיך בפלסטיקים מסוימים כמו הקידוח מאחורי הלחצנים של הקודנית

כל זה כאמור לא קיים בSAVE. יש 12V קבוע וכבל מינוס שהולך למחשב רכב, זהו בערך.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכשיו קיבלתי הודעה מהסוכן שלאאוטלנדר 5 מקומות יש איתורן save ללא קודנית, אבל אאוטלנדר מפואר 7 מקומות מגיע עם איתוראן מלא עם קודנית והביטוח לא יקבל פחות מזה.

מכירים את זה?

מישהו יכול לומר לי אם אני יכול להתמקח איתו ולהתעקש שלא תהיה קודנית?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש GTI עם האיתוראן פאל ועלוקה. מהיום הראשון שהאוטו היה אצלי היו כל מיני ריצודים במסך מולטימדיה, פעם בכמה דקות. בבדיקה שעשו גיל-קאר (אלו שהתקינו את הציוד) הסתבר שזה נבע מהשראה שהאיתוראן עשה למסך, כי הדביקו אותו קרוב מדי. אז כמובן שהתיקון היה ממש פשוט - רק להוציא אותו ולהדביק יותר עמוק, אבל פתחו חצי דשבורד בשביל להגיע אליו כולל הפתחים של המזגן וכו׳. בקיצור, כואב הלב לראות אוטו בן חודש עובר ניתוח לב... אז אם יש לך אפשרות להימנע מהתקנות - לך על זה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתוראן סייב עדיף על קודן מכל הבחינות.

לסייב אין לוח מקשים, פשוט נכנסים ומניעים.

פחות התעסקום עם חשמל הרכב, הוא כלל לא מחובר למתח של הרכב.

ואפילו ביעילות נגד גניבה. מהסיבה הפשוטה שהגנב בכלל לא יודע אם זה קיים ברכב, ואם קיים היכן הוחבא. בניגוד לקודן שהגנב רואה עוד לפני שמחליט לגנוב את הרכב.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו קיבלתי הודעה מהסוכן שלאאוטלנדר 5 מקומות יש איתורן save ללא קודנית, אבל אאוטלנדר מפואר 7 מקומות מגיע עם איתוראן מלא עם קודנית והביטוח לא יקבל פחות מזה

מישהו יכול לעזור? איך אני גורם לו להתקין לי איתוראן סייב?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם סוכנת נוספת, היא אמרה לי שגם בחברת מנורה לא חובה מיגון בכלל. אבל היא ממליצה כן להתקין כי הדרישות מיגון כול הזמן משתנות לפי הסטטיסטיקה של הגניבות.

הייתי משקיע בקמע של הבאבא בובה במקון לזרוק כסף על ביטוח במנורה.

הסיכוי שתראה משהו מהקמע יותר גבוה מאשר שתקבל ממנורה.

טוב שיש כסף לתת חסות למכבי תל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה של הקודן זה רק בגלל מה שצויין פה שאיזה ילד יגנוב לי את המפתח, אם גנב ירצה את הרכב לא קודן ולא איתוראן יעזרו.

הקודן+עלוקה(אני חושב שזה עלוקה עם ניתוק אחד) מותקן אצל היבואן (שכנראה התקין כבר מעל כמה מאות כאלו) אז אני מניח שהעבודה שלו דיי טובה ואם לא , לא לוקח את הרכב חח..

"נאה דורש נאה מקיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...