Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממה מגן ולנטיין 1 כיום?

Jacks
שימו לב! השרשור הזה בן 2950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא מגן על המוכרים, שלא יפשטו רגל.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגן מ:

1. דבורה

2. אקדח לייזר (ממל"ז), אם כי ההתראה מגיעה שבריר שניה לפני הנעילה ולכן במקרים רבים אינה יעילה. יכול להועיל לפעמים אם לוזרים את הרכב שלפניך.

3. מצלמות רדאר מסוג מולטנובה הפועלות בתדר Ka.

ככל שעובר הזמן היתרונות של הולנטיין נעלמים עקב נדירות השימוש באמצעי האכיפה אותם הוא יכול לאתר.

באופן מפתיע אני מוצא אותו יעיל עדיין עקב התראות שווא (False Positive) אשר שומרות אותי עירני ומוכן למכמונות שונות.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגן מהדבורה כמובן(הציל מספר פעמים וודאיות ממרחק 2 קילומטר)

אותי אישית vV1 צילה מלזירה של ממל"ז בכביש 40. השוטר ירה יריה מקדימה ממרחק רב כאשר הייתי לבד על הכביש ונתן לי אפשרות לבלום

מולטינובה ניידת לא יודע אם עדיין רלוונטי למרות שהציל גם מזה בכביש 431 אמנם היה לפני מספר שנים

בתקופה האחרונה יש הרבה הצקות מלזירות שווא של כל הראדרים ברכבים החדשים בעיקר בעיקר המאזדה 3-5

בכל אופן אם ברשותך רכב "סליפר" תעשה חיפוש על laser park

Boris.K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שוטר שמחכה בפינה מסומן תוך שניות ע"י משתמשי וויז ואתה מקבל התראה הרבה זמן מראש (ורואה אותו על המפה כבר בתחילת הנסיעה).

אני אישית ראיתי שוטר ושוטרת שעומדים על הכביש ומחפשים למי לדפוק דו"ח, והדלקתי וויז במיוחד לצורך הענין כדי לדווח עליהם. שום מכשיר לא היה מאתר אותם, אבל בוויז הם הופיעו תוך שניה

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וויז לא עוזר לך נגד ניידות מוסוות עם דבורה שנמצאות בתזוזה, דבורה יכולה לנעול עליך בזמן נסיעה מכל כיוון.

גם וויז זה לא פתרון מלא, כי מישהו צריך להיות הראשון שנדפק, ולפעמים זה אתה.. קרה לי כבר שקיבלתי לזירה ולא הייתה שום התראה בוייז.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...