Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, הטומב ריידר האחרון נהדר!

משחקיות טובה. אפשר מתגנב ואפשר לתת בראש.

יש מערכת שיפורים פשוטה וברורה.

מפות נחמדות וחידות לא מאוד קלות אבל גם לא קשות.

יש מגוון משימות.

גראפיקה ונופים מאוד מרשימים.

היתרון הגדול ביותר שהמשחק לא ממש חוזר על עצמו וממשיך להיות מעניין.

החיסרון הגדול, העלילה פשוט לא מספיק טובה. עבורי זה טרן אוף גדול מאוד.

כמו כן קצת יותר מדי טיפוסים וקפיצות לטעמי אבל זה מה יש.

מקס המישיגנע סיימתי את כולו. הוא לא רע, הוא פשוט מאוד רפיטטיבי. ממש 3-4 משימות שחוזרות על עצמן בווריאציות שונות ורמות קושי שונות. מן משחק מבוכים כזה. מגיע לעולם,יש בו כמה מבוכים, כל אחד נותן פרסים ובסוף בוס. וחוזר חלילה.

מאוד קל ליפול לשעמום במשחק כזה ולמעשה המשחק האחרון שאני זוכר שהיה כזה אבל מאוד מוצלח (מאוד!) היה darksiders 2. אני מקווה מאוד שיצא 3 מתי שהוא כי בינתיים שיחקנו רק עם 2 פרשים בשני המשחקים (מלחמה ומוות).

כבר ציינו פה אבל בכל זאת, ההרחבה האחרונה של witcher. וואו וואו וואו. בסוף המשחק פשוט לעמוד מול הטלוויזיה ולתת להם סטנדינג אוביישן מול הכתוביות. פשוט בראבו של משחק.

מאפיה 3, אשמח לשמוע רשמים ממי שהספיק לשחק?

משחק טוב? מצליח לעמוד בזכות עצמו או מרגיש סתם עוד gta וואנאבי כמו watch dogs הבינוני?

עוד מישהו מחכה לdishonored 2?

לדעתי משחק האקשן הטוב ביותר בשנים האחרונות. סיימתי פעם אחת בהתגנבות מוחלטת ופעם שנייה באללה בב אללה. היה כיף מאוד בשתיהן. מחכה בקוצר רוח לשני.

נבא 2k17 משעמם ומאוס כמו בשנים האחרונות. לא שהוא רע,הוא פשוט אותו דבר בערך משנת 14 או 15. אותו המשחק בדיוק. לא הייתי מבזבז עליו כסף אלא אם אתם חובבי הזאנר ומשחקים אונליין או עם חברים.

Bazinga

לא מזמן קניתי את NBA2K16 - לא רע בכלל, נראה טוב וזורם נחמד מאוד. חובה שלט מתאים בכל אופן לא מתאים למקלדת כמובן.

ה Tomb Raider החדש טוב יותר מקודמו? אני ממש רוצה לנסות אבל המחשב שלי הוא לפטופ עם 750sli ואני חושב שלא ממש יסחוב (למרות שהקודם סחב מעולה).

בדיוק "קיבלתי" את Witcher האחרון, נראה לי אתקין היום

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאפיה 3, מרגיש דיי כמו GTA, קצת איבדו את האותנטיות של 2 וקפצו לתקופה של שנות ה60-70.

לדעתי היה יותר כייף לשחק ב2, אכן יש מלא בעיות של אור, והצללות, אבל העלילה טובה!

מישהו אמר בעיות? :x

אולי המשחק הסופי ייראה יותר טוב, אבל בינתיים זה נראה חצי אפוי

עריכה - ראיתי שזה כבר יצא.

עוד עריכה - המחיר ירד ל30 יורו. נחכה עוד חודש, עד שהמחיר יירד לרצפה, ונחשוב אם לקנות. אולי יהיה רליז טוב של RG MECHANICS או משהו

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן קניתי את NBA2K16 - לא רע בכלל, נראה טוב וזורם נחמד מאוד. חובה שלט מתאים בכל אופן לא מתאים למקלדת כמובן.

ה Tomb Raider החדש טוב יותר מקודמו? אני ממש רוצה לנסות אבל המחשב שלי הוא לפטופ עם 750sli ואני חושב שלא ממש יסחוב (למרות שהקודם סחב מעולה).

בדיוק "קיבלתי" את Witcher האחרון, נראה לי אתקין היום

כן הם לא רעים. הם פשוט כולם אותו דבר.

וויצ׳ר זה 10/10 ואין אצלי כמעט משחקים כאלו. אפילו אם אתה לא מכיר את הסדרה הוא משחק מעולה.

הטומב ריידר הנוכחי בעיניי יותר כייפי מהקודם. הקודם היה הרבה פחות אסטרגטי ויתר אקשן.

בנוכחי אשכרה צריך לעשות דברים לפני שניגשים למשימה (לצוד חיות, לעשות משימות צד, לייצר נשקים וכו).

כמו כן בנוכחי יש כמה גישות לכל משימה. חלקן עדיף זבנג וחלקן עדיף בשקט. אני מאוד אוהב שמשחק מאפשר לך לשחק בשתי הגידות במקביל מהלי להיענש על כך בהישגים ונקודות מפוספסים. מה שכן, כדאי חשפר אותה בהתאם לסגנון המועדף אבל גם במערכת השיפורים זה לא מאוד "או יריות או התגנבות" אלא הרבה יותר מעורב.

בקיצור סבבה לגמרי. גרפיקה טובה. סיפור פשוט משעמם אותי. עדיין, נותן לו solid 8 בקלות.

Bazinga

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיפור גורם לי לנוסטלגיה אז אני משחק ביושוק שוב, שכחתי איזו אווירה קריפית יש למשחק הזה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש המלצה על משחקי התגנבות בסגנון Thief?

צריך לציין שהמחשב שלי פרימיטיבי: i3 4130, gtx650 1gb, 8gb ram. ככה שמשחק חדשים יחסית לא ירוצו נורמלי.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dishonored

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה משחק להעביר איתו את יום כיפור - Tropico 4 (כי 5 נהיה מסובך וגרוע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ על FACTORIO, משחק שהייתי מעביר בו 3,4,5 שעות בלי להרגיש.

המשחק מתמקד באוטומציה ולוגיסטיקה בעוד שאתה צריך גם להגן על עצמך מהסביבה.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ביקורת על מאפיה 3:

למי שלא יודע, מדובר על משחק פעולה - RPG מגוף שלישי בעולם פתוח, בניו אורלינס בסוף שנות ה60. גיבור המשחק הוא לינקולן קליי, בחור שחור (זה חשוב) שגדל בכנופיה, באיזשהו שלב גויס לצבא, נשלח לוויאטנאם, ועכשיו חוזר משם למציאות לא כ"כ שונה, עם מלחמות בין כנופיות, גזענות וכו'

המשחק מזכיר שילוב של המשחקים הראשונים בסדרה, GTA, ומשום מה Watch Dogs (גם צריך להשתלט על שטחים, ולפרוץ לארונות טלפון כדי לגלות מה יש בשטח ולעקוב אחרי האויבים).

יש לציין פסקול מצויין עם מוזיקה משנות ה60, כמו ג'ימי הנדריקס, ג'פרסון איירפליין, CCR ועוד הרבה. אם אתם, כמוני, אוהבים את הסוג הזה של מוזיקה, רק בשביל זה שווה לשחק.

הטוב - מוזיקה, אווירה, דמויות, עלילה.

הרע - חוסר השקעה בפרטים הקטנים לעומת המשחקים הקודמים בסדרה (כנראה בגלל שמפתח שונה), צריך Grinding כדי להתקדם במשחק, באגים (למרות שלא ממש ראיתי את מה שדיברו עליו. כנראה הורדתי כבר על הגירסה המתוקנת).

סיכום - נחמד ביותר, שווה לשחק.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

רוצה להמליץ על metro 2033 redux. יש גם לps4. עולם פוסט אפוקליפטי הרוס במוסקבה, בדומה לfallout. רק אין power armor ונשקים שוברי שיויון כמו גאטלינג לייזר שגומר כל מפלצת הכי חזקה בשניות או קבוצה של אויבים בקלות רבה.

זה משחק עלילה שצריך להסתובב במטרו לעבור מתחנה לתחנה וגם לצאת לשטח המזוהם. בשביל זה צריך פילטרים למסיכת אבכ והם מוגבלים מאוד בזמן.

זה המשחק המשופר שכולל גם את משחק ההמשך ואת כל התכנים שהיו זמינים להורדה. מי שאוהב משחקי אימה כודרים, זה בשבילו. :)

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

מישהו שיחק dishonored 2?

אין לי ספק שאשחק בזה אבל בכל מקרה הייתי שמח לשמוע האם הוא טוב כמו ה-1?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...