Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטח כבר כתבתי, אבל ממליץ מאוד על shadow tactics, למי שמתגעגע למשהו בנוסח commandos 2 הישן והטוב.

העלילה לא מדהימה, אבל המשחק עצמו מאוד כייפי. כולל זה שהכל מתרחש ביפן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש מנוע חיפוש שמרכז את כל האתרים שמציעים משחקים במחירים מוזלים מסטים?

בדרך כלל אני בודק בG2A או HUMBLE BUNDLE אבל בטוח יש עוד אתרים ולא בא לי לחפש ידנית בכל אחד מהם :)

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שחקני דסטיני 2 בסוני?

אני בהתלבטות לPC דווקא, אבל אשאל בכל זאת, לפי מה שהבנתי אם אין לך חברים שמשחקים במשחק הוא לא שווה לבד, האם זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
מקפיץ.

סיימתי את The Witcher. אני מתכוון לכל הסדרה, אותה שיחקתי ברצף. עכשיו אני לא מצליח לשחק שום דבר אחר.

ניסיתי את Skyrim (שקניתי לפני שנים ומעולם לא הצלחתי להתמיד מעבר לקווסט הראשון). כל מנגנון הקרב מחורבן לחלוטין והמשחק מבולגן יותר מהחדר שלי.

הכי קרוב היה Middle earth: Shadow of Mordor, אבל גם הוא מרגיש קצת מבולגן, העלילה מתפזרת מהר מאוד וקשה לעקוב אחרי הנרטיב המרכזי.

הצעות?

זוכרים?

אז התחלתי לשחק The legend of Zelda: Breath of the Wild.

דורש קצת (הרבה) התעסקות באימולטורים ואופטימיזציה כדי להגיע לביצועים סבירים, דרוש מעבד Quad core חזק והרבה RAM וכדאי להשתמש בבקר ולא במקלדת ועכבר. אבל לגמרי שווה את זה.

כולל את כל מה שאהבתי בThe Witcher. רק בסגנון שונה, 'ילדותי' יותר אבל עדיין עשיר, מרתק ועמוס בפרטים. מערכת קרבות וניהול מלאי טובה הרבה יותר ממשחקים 'רציניים' כמו Skyrim ודומיו.

שוקל ברצינות לקנות Switch כדי לשחק בו כמו שצריך (ולשלם עליו).

בנוסף, התחלתי לשחק Warframe. אני לא חובב גדול של MMO, אבל יש בו משהו שונה. לרוב אפשר לשחק לבד ויש גיוון יחסית גדול בין המשימות האינסופיות.

בינתיים עדיין לא נמאס לי, אבל משחק על אש קטנה (שעה-שעתיים פעם בכמה ימים).

ניסיתי את Dark souls II (הראשון קרס על המחשב וקירטע בצורה נוראית על הXbox) ואת Dragon Age: Inquisition. בראשון הלכתי לאיבוד ובשני פשוט איבדתי עניין אחרי שהמשימות הפכו ל'לך לשם, תביא את זה ותחזור'.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...