Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת קיה ריו והונדה סיוויק במכונית אחת

avigra
שימו לב! השרשור הזה בן 2990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלילי.

המקרה היחיד בו יכול הערך לרדת משמעותית זה אם באותה שנה יש גם דגם ישן וגם חדש/מתיחת פנים, ואז נפגע המחיר הריאלי (גם אם לא מחיר המחירון הרשמי) של הדגם הישן.

כלומר, אם נניח שבשנת 2019 באמת יצא דגם חדש של הפוקוס, אז פוקוס 2019 מהצורה הישנה תעלה די הרבה פחות מאשר פוקוס 2019 מהצורה החדשה.

עליך זה לא ישפיע בשום צורה, כי כאמור, למי שיחפש פוקוס 2016 תהיה רק אופציה אחת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחרי נסיעות מבחן בשלושת המתחרות, יש לנו זוכה - מאזדה 3 ספיריט והווייז בפנים!

תודה לכל המגיבים!

(מישהו רוצה לקנות ריו החדשה 2012 עם 20k קילומטרים, מושלמת אחרי טסט?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עידכון: ביטלנו את ההזמנה של המאזדה בגלל הכניסה החדשה של קיה ספורטז'.

עכשיו אנחנו מתלבטים אם לקנות את יונדאי טוסון החדשה דרך מבצע "חבר" או לחכות למבצע "חבר" במאי לספורטז'.

יש למישהו השגות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון: ביטלנו את ההזמנה של המאזדה בגלל הכניסה החדשה של קיה ספורטז'.

עכשיו אנחנו מתלבטים אם לקנות את יונדאי טוסון החדשה דרך מבצע "חבר" או לחכות למבצע "חבר" במאי לספורטז'.

יש למישהו השגות?

בטוסון החדשה תא המטען הוקטן ומעבר לזה גם הספורטאז' וגם הטוסון לא מצטיינים בצריכת הדלק שלהן. לדעתי אתה צריך לקחת גם את זה בשקלול שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי גם בטוסון וגם בספורטאג'. אלא אם כן הטוסון זולה באיזה 10-15 אלף לכל הריינג', אין שום סיבה לקנות אותו. הספורטאג' איכותי יותר, מאובזר יותר וזול יותר. היתרון היחיד של הטוסון הוא שהוא טיפ-טיפה נוח יותר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר משתלם.

היא יחסית חסכונית ויש לה יתרון אמינות על הסופרב בדמות תיבת הילוכים פלנטרית רגילה.

מצד שני לסופרב יש יותר מרווח בתא הנוסעים ובבג'אז.

ואפשר להמשיך להשוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתלמת (יונדאי) כי גם הורידו עליה 15K על מיסוי ירוק וגם יש לי הנחת "חבר" - 170K ש"ח על הדגם המפואר, 193 כ"ס, שרשימת האבזור שלו מטורפת... והיא חסכונית ברמה שהיא תחסוך לי 20K ש"ח לערך על דלק עד המכירה שלה בתום 4 שנים לערך, גם צריך להיות שיקול בקנייה.

ולעניין אחר אבל קשור, אני רוצה לקחת הלוואת בלון מהבנק (עם ריבית אפסית), אני דואג מעניין שחרור השעבוד במעמד המכירה.. למישהו יש נסיון עם זה? סביר להניח שאצטרך למכור את הרכב כדי להחזיר לבנק את היתרה, אבל אי אפשר למכור רכב משועבד. אז מה עושים? נראה לי שאנשים יבהלו מהנושא.. אפשר לקחת הלוואה לסגירת הלוואת בלון, ואז לכסות את ההלוואה עם המכירה?!?

ודבר נוסף, מה לדעתכם יהיה השוק של הסונטה? יהיה קשה או קל למכור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת מה יהיה השוק על אף רכב עוד x שנים זה תמיד הימור.

למה הגעת ממאזדה ב130 אלף לרכב ב170? אתה נראה לי כבר התפזרת לגמרי מכל התהליך של החיפוש..תעצור רגע,תנשום עמוק ותבין את הצורך מחדש.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה noknok, כי גיליתי את הלוואת הבלון, שזה דיי מטורף. בעבר שילמתי על הקיה ריו את מלוא התשלום בהלוואה בפריסת תשלומים, שהיו 1660 ש"ח לחודש, כשעם בלון על רכב של 170K אני יכול לשלם 1000 ש"ח בחודש!!! ואת היתרה לגלגל כל הזמן לרכב הבא עם בלון חדש...

שיתקן אותי מי שחושב שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'שמע, קראתי את השרשור ולדעתי אתה בכלל לא בכיוון.

אתה מחפש ריגוש בחיים ויש לך סכום מכובד בשביל זה.

אתה לא איזה חובב נהיגה שמחפש תכונות דינמיות מיוחדות, התלהבות מאבזור מכאן ועד הירח וריח של חדש יתפוגגו צ'יק צ'ק.

חפש בכיוון אחר לחלוטין כי אתה בכלל לא צריך שום רכב אחר ממה שיש לך כבר.

יש דברים הרבה יותר מרגשים לעשות עם הסכומים שאתה עומד להוציא על רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולדסקול, מקבל מה שאתה אומר. אבל אתה מסכים שגם בלי להיות חורך אספלט, בקניית סכום גדול אתה מתחיל לחשוב על סטנדרטים, שלא נגיד בטיחות ברכב משפחה. בהקשר הזה הגיוני לשים עוד 20 כדי לשדרג את המאזדה לג'יפון. הג'יפון זה 150k וצריכת הדלק שלו עלובה. אז לא הגיוני לקפוץ להיברידית ב170 אבל שתחסוך את ה20 על הדלק ותהיה גם הרבה יותר מהנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...