Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת קיה ריו והונדה סיוויק במכונית אחת

avigra
שימו לב! השרשור הזה בן 3017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לנו קיה ריו האצ'בק 2012 והונדה סיוויק 2007, גם אשתי וגם אני עצמאיים עכשיו ועובדים מהבית אז אני כמעט לא נוסע על הקיה שהיא שמורה מאד, כחדשה: 20K קילומטרים.

הסיוויק משמשת אותנו כרכב המשפחתי, שהיינו מאד רוצים כבר להחליף. אז חשבתי למכור את השניים ובאותו הכסף (אולי עם תוספת ממש קטנה) לקנות משפחתית חדשה.

בתקווה שנקבל באיזור ה-65K על הריו + 25K על ההונדה זה 90K.

אנחנו חושבים על מאזדה 3, השאלה אם להיות בלחץ בגלל הנחות סוף שנה ולקנות רכב חדש עוד לפני שמכרתי? לקחת הלוואה מהבנק ואז למכור את המכוניות?

וגם מה דעתכם על המאזדה, זו הבחירה השפויה היום במשפחתית, לא?

חשוב לי שהדגם יהיה חדש, שלא יתחלף בשנים הקרובות, שהרכב לא ייפול מהכוח שהיה להונדה אבל שלא ירגיש לנסוע בקרטון כמו ההונדה. משפחה של 4 נפשות.

תודה על התשובה המהירה מראש!

עריכה אחרונה על ידי avigra
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהלן,

בעניין ה "מה לעשות קודם" - קודם תמכור את אחת המכוניות, אח"כ תיקח הלוואה, תקנה מה שאתה רוצה, ואז תמכור, ותחזיר כמה שאתה רוצה. הלוואות לרכב חדש הן זולות מאוד היום.

בלי קשר, יש מצב שהייתי מוכר רק מכונית אחת ונשאר עם השניה. אם אתם לא נוסעים עכשיו הרבה, אין צורך להעמיד רכב יקר בחוץ. ההונדה תספק את הצרכים שלכם עד הגג מצד אחד, והריו היא למעשה רכב ממש ממש חדש שלא נהניתם ממנו ולא ניצלתם אותו אז אולי נכון להישאר רק איתו?

אני נגד הוצאה "סתם" וזו נראה לי הוצאה שכזו.

לא צריכים שתי מכוניות עכשיו - תמכרו אחת מהן.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה! הבעיה שהריו קטנה ולא יכולה לשמש אותנו כמשפחה וההונדה כבר ישנה מדי... הציעו לי ב124 אלף מאזדה 3 נפח 2000. אם אני מוכר ב90 צריך להוסיף לא הרבה יחסית לשדרוג רציני. הגיוני לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא.

תגדיר "ישנה מדי" לגבי ההונדה? היא עושה צרות? מתקלקלת? גם ככה אתם לא נוסעים הרבה חבל על התוספת כסף, וחבל על ירידת הערך שהיא ההוצאה הכי גדולה שיש לכם על האוטו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה ממש חייב להחליף, תמכור את שתיהן ותקנה משהו אחר בדיוק באותו כסף, או פחות. להוסיף 30+ אלף שקל בשביל רכב שיאבד את ה-30 אלף האלה בפחות משלוש שנים לא נראה לי חכם.

ב-90K אפשר למצוא אחלה סיוויק/אסטרה/מאזדה 3 משנת 2012-13 שעדיין תהיה כמעט חדשה וכבר תהיה אחרי ירידת הערך המשמעותית וגם תאבד אותו כסף בערך כמו מה שמאבדות המכוניות שלך ביחד, ככה שאתה גם לא "תפסיד" יותר כסף במעבר למכונית אחת. יותר מזה, אפשר להוסיף פחות מ-10K ולקנות איזו אימפרזה או קרוז ב-0 ק"מ.

אגב המאזדה, זה אחד מהדגמים היחידים שכן עומדים להתחדש. אמנם זה לא יהיה דגם חדש לחלוטין, אבל לפי ההגיון בשנה הבאה הם צריכים להציג מתיחת פנים. ואם לשפוט לפי מתיחות הפנים של ה-6 וה-CX5, היא כנראה תהיה די משמעותית.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה: לא מסתדר עם מיני, חייב משפחתית.

לפי רב התגובות אתם אף פעם לא בעד מכונית חדשה? יש מקרה שהייתם ממליצים על חדש?

ולא רוצה להחליף תפוח בתפוח כלומר סיוויק ישנה בגרסא ישנה של מאזדה למשל.

בזמנו קניתי את ההונדה יד2 ב80 אלף היום היא גם לא 25* לפי מה שאני מבין... להכל כל הזמן יורד הערך בטירוף... אז חדש או ישן זה משנה בכלל?

* תיקון- התבלבלתי, כנראה שאני יכול למכור ביותר את הסיוויק... זה מנוע 1800, 4 דלתות LS, כמה זה 45K?

עריכה אחרונה על ידי avigra
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אחרי בירור לוי יצחק מראה שההונדה 1800, 4 דלת' שנת 2007 זה 43,500 ש"ח. אם אני מוכר אותה וגם את ה"ריו" (67K) זה 110K אני כמעט לא צריך להוסיף למאזדה החדשה.

אז אם אני אוהב חדש, מה הייתם ממליצים באיזור הזה? לא ללכת על המאזדה 3 כי תעבור מתיחת פנים בקרוב?

שמח לדעות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה3 2013-14 שתקנה תהיה בדיוק אותה אחת כמו זו שתוציא מהסוכנות.

לקנות מכונית חדשה זה לא חכם כלכלית. למי הייתי ממליץ לקנות מכונית חדשה? למי שיש מספיק כסף ואין מספיק זמן כדי לחפש מכונית משומשת ו/או תמים במיוחד ולא יודע איך לא ליפול בפחים שאנשים עשויים לטמון לו. לרוב רובה המוחלט של האוכלוסיה הייתי ממליץ לקנות יד שניה. מקבלים הרבה הרבה יותר עבור אותו הכסף.

אבל זה בכלל לא נראה שאתה צריך ייעוץ או דעות. זה נראה כאילו באת לקבל חיזוקים על קניית ה-3 החדשה. אז, אמ... תתחדש.

לגבי השינויים ב-6.

לפני:

Mazda-6_Sedan_2013_1024x768_wallpaper_8c.jpg

ואחרי:

Mazda-6_2016_1024x768_wallpaper_25.jpg

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות רכב חדש בימנו זה תמיד יראה כלא כלכלי והסיוויק שלך תעשה אחלה עבודה כי הבנתי שלא ייסע הרבה . אבל עם אתה רוצה רכב חדש ואין לך בעיה עם זה תמכור את שני הרכבים ביחד בלי לחכות יותר מידי ותקנה את ה3 או יונדאי I35 / פורטה קורולה .

ברגע שאתה רוצה חדש ויש לך את האפשרות תקנה ותהנה .זו דעתי ואני פועל כך בכל מצב ותאמין לי יש לי ראש שקט ורגוע ולא שאני אחד שעובד במשרד ומרוויח מעל 10 .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לבאס אותך אבל "מחירון" לא בטוח שתקבל.

השוק היום קשה מאוד, ובמקום לקנות את האוטו שלך יש אלטרנטיבות שונות עם אחריות כלשהי (גם אם היא 'על הנייר' בלבד) ומימון. אל תבנה על זה שתקבל מחיר מחירון. בשתי המכוניות.

לגבי אם אנחנו לא בעד מכוניות חדשות - כל מקרה לגופו. לפעמים אנחנו בעד לפעמים לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות, מאד עזרתם! בלחזק את ההחלטה על המאזדה :) אם השינוי במתיחה זה בעיקר קוסמטי אז אין לי בעיה עם זה. מעדיף רכב עם שוק כמו המאזדה מאשר הסובארו, אפילו שנראית יותר חזקה (ויקרה). ידוע שלא נקבל מחירון, לקחנו בחשבון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...