Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה זה המשכנתא הזאת שלקחתי? טובה/גרועה כדאי למחזר?

koka

פוסטים מומלצים

את הרכיב צמוד הפריים אתה יכול לפרוע בכל זמן שנוח לך, האופן מלא או חלקי, ובלבד שתודיע לבנק 30 יום מראש (ואם לא תודיע מראש תשלם "עמלה תפעולית" של כמה עשרות ש"ח לכלפעולה.

את הרכיבים האחרים ניתן לפרוע בכל עת, אבל יש עניין של "עמלת פרעון מוקדם", שהיא מעין פיצוי שאתה משלם לבנק אם הרבית בהלואה שלך גבוהה מהרבית אותה יקבל הבנק אם יתן הלוא דומה ביוטם הפרעון. אם הרבית עלתה מאז נטילת ההלואה לא תשלם את ה"קנס" הזה, והסכום אינו שרירותי אלא נקבע לפי נוסחה קבועה של בנק ישראל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבר ממצה בהודעה 971:shock:

במשתנה למה עד לתחנה הראשונה

כי בתחנה הריבית משתנה , למה שיהיה נכון אז, כיוון שמדובר בנעלם מעדיף לא להמשיך במסלול הזה. אלא לפרוע את כולו בתחנה. אז אין גם קנס פרעון מוקדם.

אפשר לפרוע גם חלקית במהלך התקופה אבל אז אתה עלול לשלם קנס פרעון מוקדם.

כמובן שאם נופל עליך סכום גבוה אתה תפרע מסלול או שניים, חלקי או מלא בהתאם לתנאים שיהיו אז הכי כדאיים לך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו המסלולים. 170 אלף הוא יוכל לשלם אחרי 5 שנים (כנראה).

יוצא סביב 3850 ש"ח.

מפתח.jpg

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית הגולם שלי מראה החזר בתמהיל הזה של פחות מ 3800 ש"ח

שנית בעוד 5 שנים ובהנחת מדד של 1% היתרה במסלול המשתנה תהיה כ 154K "בלבד"

שלישית הייתי מאריך את הפריים ל 30 שנה ומקצר את הקל"צ ל 19 שנה ריבית כ 4-4.2%

ההחזר יהיה קצת פחות מ 3900.

כמובן שבסיום המסלול המשתנה מקצרים את הפריים ונשארים על אותו החזר חודשי.

האם הוא מנהל מו"מ עם מספר בנקים?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, רק בנק הפועלים (נסיבות כאלו ואחרות).

ושוב תודה על תשובה מעמיקה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

משכנתא מבוקשת כ 550K

מחיר הדירה 1550000

אשמח לקבל תמהיל אופטימלי להחזר חודשי של כ 3900 לחודש

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

משכנתא מבוקשת כ 550K

מחיר הדירה 1550000

אשמח לקבל תמהיל אופטימלי להחזר חודשי של כ 3900 לחודש

אשמח לייעוץ

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאלת שאלה לא ענית, אם היית עונה אולי התמהיל היה שונה.

ביחס מימון נמוך כזה כל הבנקים ישמחו לתת לך משכנתא בריביות טובות מאוד מה שאציין תוכל להשיג טובות מאלה

180K בפריים ל 25 שנה ריבית 1%

370K בקל"צ ל 12 שנה ריבית 3.5%

החזר כ 3800 ש"ח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה - צודק, להלן תשובות לשאלה:

קה"ש יש כ 150K זמין

יש עוד סכום של כ 70K - בהתראה של חודש לערך.

מעדיף לא לנגוע בהם.

מטרת הרכישה - למגורים. כיום גר בשכירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

עדיף שלא תיגע

ולך על התמהיל שהצעתי לך.

בנק איגוד אוהב לקוחות כמוך, אם הבנק עוד פעיל.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום

אזדקק לעצתכם בקרוב.

זקוק למשכנתא ואכתוב הודעה מפורטת לגבי כל הפרטים שרלוונטיים לייעוץ.

היות שלא מבין בתחום (כן עברתי על השרשור ושיחקתי קצת עם המחשבונים), מבקש את עצתכם במספר שאלות מקדימות:

1. האם זה נכון שכל משכנתא שלא אקח, תרשם מראש לזכותו של המוכר בלבד (במקרה שלי קבלן)?

2. האם זה נכון שהמשכנתא תמיד תהווה את התשלום האחרון שצריך לתת לקבלן?

3. מה קורה עם חלוקת התשלומים היא כזו שבעצם גם את התשלום האחרון וגם חלק מהתשלום הלפני האחרון אני זקוק למשכנתא עבורם (הפרש של נאמר חודש עד חודשיים)? אפשרי? ואם כן כיצד מתזמנים את לקיחת המשכנתא?

4. אני מעוניין שבגמר נתינת המשכנתא לקבלן וקבלת המפתח ישאר לי כסף נזיל בעו"ש (50K~100K). האם יש בעיה עם זה? האם בנקים למשכנתאות יכולים לאמר לי "לא נותנים לך משכנתא כל עוד לא השתמשת בכל הכסף הנזיל שלך"?

תודה

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אזדקק לעצתכם בקרוב.

זקוק למשכנתא ואכתוב הודעה מפורטת לגבי כל הפרטים שרלוונטיים לייעוץ.

היות שלא מבין בתחום (כן עברתי על השרשור ושיחקתי קצת עם המחשבונים), מבקש את עצתכם במספר שאלות מקדימות:

1. האם זה נכון שכל משכנתא שלא אקח, תרשם מראש לזכותו של המוכר בלבד (במקרה שלי קבלן)? הכסף מועבר למוכר במקרה שלך לקבלן. רק בבניה עצמית הכסף מועבר אליך.

2. האם זה נכון שהמשכנתא תמיד תהווה את התשלום האחרון שצריך לתת לקבלן? לא בהכרח. אם תראה לבנק שבידיך מקור לתשלום יתרת הסכום ייעתר להעמיד את המשכנתא גם לפני כן. הבנק גמיש ככל שתשלם 15-20% בהתחלה אח"כ משכנתא ובסיום אתה . כמובן ההעדפה היא הכל אתה ואח"כ הבנק.

3. מה קורה עם חלוקת התשלומים היא כזו שבעצם גם את התשלום האחרון וגם חלק מהתשלום הלפני האחרון אני זקוק למשכנתא עבורם (הפרש של נאמר חודש עד חודשיים)? אפשרי? ואם כן כיצד מתזמנים את לקיחת המשכנתא?

4. אני מעוניין שבגמר נתינת המשכנתא לקבלן וקבלת המפתח ישאר לי כסף נזיל בעו"ש (50K~100K). האם יש בעיה עם זה? האם בנקים למשכנתאות יכולים לאמר לי "לא נותנים לך משכנתא כל עוד לא השתמשת בכל הכסף הנזיל שלך"?

תודה

באדום

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...