Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מתנדב למשטרת התנועה! בתנאי ש... (סרטון)

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתנדב למשטרת התנועה! בתנאי שיתנו לי לתרגל פעמיים בשבוע נהיגת שוטרים כמו בסרטון הבא....

(מתאמנים על קמארו, מוסטאנג וכמה ספינות - קפריס קלאסיק)

http://www.sspmustang.org/features/CHP-EVOC-Demo.avi

רב-פקד ליאור

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים כדי לנסות לעשות את ה 360 בסקודה פליסיה שלי בלי להתהפך, או בבורה דיזל טורבו?????

וזה יוצא להם 360 בגלל ההנעה אחורית ,

ואיך לעזאזל הם לא מתהפכים , אני רוצה גםםםםםםםםםםם:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסבירו לי ועכשיו איך בדיוק עושים את זה צעד צעד ,

כי על פי הסרט מה שאני רואה זה שהוא מדביק את הגז עד לשהוא יוצא החוצה , מגיע ל 160 , שובר שמאל כל האוטו מתחי ללזרוק , שובר בקטנה ימינה ומתהפך 360 , איך עושים את זה?????????? עם אנד ברק או בלי , עם גז או בלי , והכי חשוב אני יכול לעשות את זה בסקודה שלי בלי להתהפך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסבירו לי ועכשיו איך בדיוק עושים את זה צעד צעד ,

כי על פי הסרט מה שאני רואה זה שהוא מדביק את הגז עד לשהוא יוצא החוצה , מגיע ל 160 , שובר שמאל כל האוטו מתחי ללזרוק , שובר בקטנה ימינה ומתהפך 360 , איך עושים את זה?????????? עם אנד ברק או בלי , עם גז או בלי , והכי חשוב אני יכול לעשות את זה בסקודה שלי בלי להתהפך?

אלוהים ישמור, הנה זה מתחיל :nono:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרשון אל תהיה פסימי:wink:

טוב אמנם אני לא מומחה גדול אבל להבנתי נוסעים מהר (מן הסתם) שמים בניוטרל מסחררים את האוטו כך שהוא יסע אחורה ומתקנים לאותו כיוון שסחררת.

ואם זה לא ברור, אז אני בטוח שיהיה מישהו שיוכל להבהיר את העניין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לאט לאט אל תלך ישר לעשות 360 בלי ניסיון ..

תיכנס לחנייה שאין אף אחד תתחיל לאט ב-20 30 קמ"ש תשבור הגה תראה מתי האוטו מתחיל להגרר ואיך ההרגשה בכלל ותעשה קצת צלחות עם ארם ברקס ב 40 - 50 קמ"ש ואז כשתרגיש את האוטו תנסה 360

לא קשה במיוחד ולא מומלץ לנסות משהו כזה על ההתחלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל לאט לאט אל תלך ישר לעשות 360 בלי ניסיון ..

תיכנס לחנייה שאין אף אחד תתחיל לאט ב-20 30 קמ"ש תשבור הגה תראה מתי האוטו מתחיל להגרר ואיך ההרגשה בכלל ותעשה קצת צלחות עם ארם ברקס ב 40 - 50 קמ"ש ואז כשתרגיש את האוטו תנסה 360

לא קשה במיוחד ולא מומלץ לנסות משהו כזה על ההתחלה

מה זה ארם ברקס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה ארם ברקס ?

יש את זה במכוניות שקיבלו לטוטל לוסט :?

אנשים, אוליי אין צורך להסביר איך לעשות שטויות בכביש?

אין לנו מספיק **** גם ככה שיודעים מה לעשות ועדיין מבוקשים על ידי עובדי העיריות שצריכים לשים מדרכות חדשות בכל מקום?

בקשר לסרטון, למה שוטרים מתאמנים על סחרור האוטו? להרשים את הפושעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני חושב שהשוטרים יעדיפו להרשים את הבחורות על המדרכה...

שוטרים לעיתים (לפחות בחו"ל) "מורידים" את העבריינים מהכביש על ידי סיחרור הרכב של הנמלט באמצעות מכה עם הפגוש בחלק האחורי של הרכב הנמלט, לכן לפי דעתי גם השוטרים מסתכנים במצב הזה באיבוד השליטה או בסחרור הרכב, לכן הם גם מתאמנים על זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי כבר על 50 אנד-ברקס והגעתי ל 180 , אבל פעם אחרונה ששברתי את ההגה ב 30 קמ"ש , הג'נט כמעט נגע בכביש(סקודה פליסיה) ,

עדיין זה אפשרי לעשות 360 עם האוטו הזה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי כבר על 50 אנד-ברקס והגעתי ל 180 , אבל פעם אחרונה ששברתי את ההגה ב 30 קמ"ש , הג'נט כמעט נגע בכביש(סקודה פליסיה) ,

עדיין זה אפשרי לעשות 360 עם האוטו הזה??

אפשרי לעשות הכל (!) עם כל אוטו (!).

החוכמה היא לעשות את זה נכון. מה זה נכון? בצורה שלא תסכן אותך או אחרים. יש רק כמה מקומות בארץ שמאפשרים להתנסות בזה באופן חוקי ובטוח (ככל שניתן) מסלולים, לדוגמא. שם מדריך יכול לאמן אותך במה שאתה רוצה להתאמן, לתקן אותך, ללמד אותך ובסופו של דבר, להביא אותך למיומנית ראשונית לדבר שלא תעשה גם ככה מעולם על כביש ציבורי..אז..למה לך?

החוכמה היא לא להכנס למצבים, החוכמה היא לצאת מהם.

תאמין לי, יש עוד המון דברים מהנים ופרקטיים עוד יותר מ-360 להתאמן עליהם, כאלו שיהיו גם יעילים למקרה חרום כאלו ואחרים.

יום טוב :wink:

ליאור

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...