Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A8 4.2 דרכים להוספת כוח ללא טורבו/מגדש על.

שימו לב! השרשור הזה בן 3600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכי הרבה כ"ס תקבל מקיט קאמשאפטים, רק אני בכלל לא בטוח ש 7K ש"ח יספיק לקיט ולעבודה + מיפוי מחדש של התוכנה.

קיט קאמשאפט+צנרת פליטה (שכבר עשית רק שצריך גם סעפות)+קיט יניקה+מיפוי חדש של התוכנה יכול לדעתי להניב בקלות כ 50 כ"ס.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 246
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכי הרבה כ"ס תקבל מקיט קאמשאפטים, רק אני בכלל לא בטוח ש 7K ש"ח יספיק לקיט ולעבודה + מיפוי מחדש של התוכנה.

קיט קאמשאפט+צנרת פליטה (שכבר עשית רק שצריך גם סעפות)+קיט יניקה+מיפוי חדש של התוכנה יכול לדעתי להניב בקלות כ 50 כ"ס.

אני יכול לחכות עם התוכנה ולעשות רק פעם אחת אחרי שאגמור עם השינויים הנוספים.. רק המערכת פליטה מוכנה עוד לא עשיתי תוכנה.

יש לך המלצה לאיזו סדנה ללכת עבור הדברים האלו? זה לא רכב שמתעסקים איתו צריך בן אדם שיודע כל מ"מ מה הוא עושה. אני כמובן סומך על מי שעשה לי את המערכת פליטה ואשאל אותו לגבי השיפורים הנוספים אם הוא יכול לעשות גם אותם.

לגבי ה7 אלף.. אם הכנסת את הצ'יפ לסכום ששיערת שזה יעלה, אז כמו שאמרתי אעשה אותו בסוף ואז התקציב בעצם גודל ל9-10 אלף כי זה אומר שאני מבזבז עכשיו 3 אלף פחות.

ז"א אתה מניח שהכל ביחד יוסיף לי 50 כ"ס כולל מה שעשיתי כבר שזה הצנרת.. זה גם לא רע זה כמעט 390.. אני מאמין שאסתפק בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שזה יספיק לך, בא נשאל אחרת, איפה היום אתה מרגיש שהביצועים שלה לא מספקים אותך?

יציאה מהמקום? תאוצות ביניים?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שזה יספיק לך, בא נשאל אחרת, איפה היום אתה מרגיש שהביצועים שלה לא מספקים אותך?

יציאה מהמקום? תאוצות ביניים?

האמת שלא זה ולא זה.. אני רוצה שהאוטו יתקדם יותר בקלות ב200+.. בין 220-250 לוקח לו לא מעט זמן ואני מקווה שזה ישתנה קצת כמובן שגם היא תסגור יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף GTI דור 5 עם 44 קג"מ ו-275-280 כ"ס לחצה עם R8 בכביש 431

ונתנה לה בראש כי ה-R8 הייתה מוגבלת ל-250 קמ"ש והגולף סגרה 270+ על הסקאלה.

-עפ"י פרסומים זרים כמובן-

מסקנה:

אמורה להיות לך מגבלת מהירות באוטו, תוודע שהתוכנה החדשה תסיר אותה.

נהגתי על S4 B7 והאוטו לא מרגיש חזק יחסית, אצלך בנוסף הוא שוקל הרבה יותר ככה שגם אם תצליח לסחוט

עוד 30 כ"ס מהמנוע לדעתי זה לא משהו שיורגש יותר מידי, וגם המומנט בקושי יושפע.

תעלה לנו תמונות של הרכב, גם בפנים, אם אפשר בבקשה :-D

עריכה אחרונה על ידי Shmelov

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הגיון בלשפר כזה טנק,עם כל הכבוד זה לא רכב ספורט.

אתה יכול לשפוך הרבה כסף על הרכב אבל המשקל העצמי תמיד יגביל אותך.

תמכור ותקנה רכב אחר,יותר ספורטיבי יותר קל יותר מהיר.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום הגיון בלשפר כזה טנק,עם כל הכבוד זה לא רכב ספורט.

אתה יכול לשפוך הרבה כסף על הרכב אבל המשקל העצמי תמיד יגביל אותך.

תמכור ותקנה רכב אחר,יותר ספורטיבי יותר קל יותר מהיר.

אם הייתי רוצה הייתי עושה את זה, אבל בניגוד לרובכם גם היוקרה חשובה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתנשא.

לא חסרים רכבי ספורט יוקרתיים.

ב80 אלף שקל? 2005? גרמנית? תראה לי.

לא רוצה לטוס ולא מרוצים.. כולה כמה עשרות כס שאני יסתפק וישאר עם האוטו הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא זה ולא זה.. אני רוצה שהאוטו יתקדם יותר בקלות ב200+.. בין 220-250 לוקח לו לא מעט זמן ואני מקווה שזה ישתנה קצת כמובן שגם היא תסגור יותר.

רציני? :shock:

אין לי מגבלה באוטו כרגע מגיע 272.

wtf?

מקווה שלא רציני,מקווה מאוד שלא בכבישים ציבוריים, ומקווה מאוד מאוד מאוד לא להיות על הכביש בזמן שאתה עליו.

אם הייתי רוצה הייתי עושה את זה, אבל בניגוד לרובכם גם היוקרה חשובה לי.

אל תתנשא.

לא חסרים רכבי ספורט יוקרתיים.

+1

בן.

עריכה אחרונה על ידי benj

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראש משפחת פשע...מגבניקים יפשטו לי על הרכב

מומלץ אם כך לעשות קרוס-רפרנס לשרשור הזה -> עבריין מתחיל או בכיר -המדריך המלא במה ראוי להתנייד

חוץ מזה, שם מלא כבר יש, צילום של הרכב עם לוחית זיהוי יש, פרופיל פייסבוק פומבי עם תמונות מזהות ומיקום יש. רק צריך שוטר (שיש כמה מהם בפורום) שיהיה במקום הנכון בזמן הנכון. :twisted:

אבל אם לדבוק לנושא, ולחזור להודעה הראשונה שלי - רכב אחר עם מנוע חזק יותר/פוטנציאל שיפור טוב יותר, או להוריד משקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...