Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך לא מומלץ

ליאורZX
שימו לב! השרשור הזה בן 7190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

שמעו סיפור עצוב על מוסך פ'יגו סיטרואן ראשי ועל דרכי ההתמודדות שלהם עם תקלות!!!

לפני כשבועיים ביום שישי החלטתי לבצע מעשה נועז בצרפתיה שלי (ZX1.9 בציר 93) ולנקות לה את המעבר בכניסה למנוע מכיוון סעפת יניקת האוויר....

כתוצאה מכך לאחר ההתנעה עלו הטורים בסרק לכ1200 סל"ד בנוסף שיחקתי קצת עם החוטים בצמה הראשית והטורים קפצו ל2000סל"ד!!! בהזדמנות הראשונה נעסתי למוסך ושם לאחר שהסברתי להם בדיוק במה נגעתי על מנת לא להסתיר פרטים עלינו על כך שבטעות החלפתי בין שני חוטים מתוך שלוש בכניסה לחיישן מצערת ...מה שהוביל לירידה חזרה של הסל"ד לאזור ה1200 אך החשמלאי והמנהל מוסך לא הסתפקו בכך והצהירו שהחיישן נדפק ועליי לרכוש אחד חדש בסכום המטורף של 700 ש"ח בערך!!! ושאולי גם המחשב נדפק!!!! אני לטענתי עניתי ושאלתי שנראה לי כי החיישן תקין ואולי יש איזה בורג כיוון עדין לסל"ד הסרק המנהל גיחך וטען שאין דבר כזה בורג כיוון במנוע הזרקה ושהכל ע"י המחשב!!! (מוסך ראשי כבר אמרתי???)

לבסוף לקחתי את החיישן הביתה במטרה לפרקו ולבדוק האם הוא באמת תקול... להפתעתי גיליתי כי החיישן לא מכיל יותר מאשר מפסק זעיר ומס' נק' מגע חזרתי ביום ראשון למוסך והוכחתי כי החיישן תקין במקביל התעקשתי שיש בטח איזה בורג ושוב צחקו עליי!!!! לא ויתרתי וניגשי לרכב, התנעתי, חיכיתי שיתחמם מעט ומצאתי בורג שנמצא בדיק מעל המגופה שניקיתי התחלתי לשחק בו ולהפתעתי ולהפתעתו של מנהל המוסך אכן הבורג הזה הוא זה שפתר את כל הבעיה!!!! ולא חיישן מצערת...ולא מחשב שהיו אמורים לגזול מכיסי...אני לא רוצה לחשוב כמה!!!!

כל הסיפור הארוך הזה מוכיח שאפילו על מוסך ראשי לא ניתן לסמוך גם לא בזיהוי התקלה.....

bmw 318ti - RWD8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט נשמח לדעת את שם המוסך ואת העיר , כדי שנדע לא להתקרב למוסך שאיננו מכיר את הבורג הנ"ל שרובנו מכירים (בעלי ה 205 בעיקר ..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

שמעו סיפור עצוב על מוסך פ'יגו סיטרואן ראשי ועל דרכי ההתמודדות שלהם עם תקלות!!!

אם אני מבין נכון הכוונה היא למוסך מרכזי, גם לי יש ניסיון רע מאוד איתם, בעל הרכב הקודם עשה טיפול כשבוע לפני מכירת הרכב, הוא ציין שזה נעשה במוסך מרכזי בני ברק, להפתעתי גיליתי שהם מילאו 4 ליטר שמן מנוע במקום 3.2 ליטר!!!

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המנוע שלנו זהה(ונראה לי שכן) - יש לך 2 אפשרויות כוון.

1 - תערובת אויר/דלק - אצלי על הכנף הימנית

2 - כוון סל"ד סרק - על בית המצערת.

מה שאינך יכול לכוון זה הצתה.

להערכתי - כשפתחת את בית המצערת נגעת בטעות בבורג סל"ד הסרק שיושב ממש ליד ונראה כמו בורג גדול של בנד. - הית צריך פשוט להוריד מעט את גובה סל"ד הסרק חזרה וזה מה שעשית בסופו של דבר.

במנועי ה 16 שסתומים עם 160HP = אין אפשרות לשום כוונון אלא דרך המחשב בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שזה לא פלילי.... זה מוסך יורומוטורס חדרה...

אה... וגם שכחתי לציין שכמעט כל חלק שהייתי צריך פשוט לא היה להם במחסן כולל חלקים נפוצים !!!

מישהו אמר שיש בורג כיוון יחס דלק/ אוויר מעל כנף ימין בBX??? נשמע מעניין איפה בדיוק????? ZXים מישהו מכיר את הבורג????

bmw 318ti - RWD8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המנוע שלנו זהה(ונראה לי שכן) - יש לך 2 אפשרויות כוון.

1 - תערובת אויר/דלק - אצלי על הכנף הימנית

2 - כוון סל"ד סרק - על בית המצערת.

מה שאינך יכול לכוון זה הצתה.

להערכתי - כשפתחת את בית המצערת נגעת בטעות בבורג סל"ד הסרק שיושב ממש ליד ונראה כמו בורג גדול של בנד. - הית צריך פשוט להוריד מעט את גובה סל"ד הסרק חזרה וזה מה שעשית בסופו של דבר.

במנועי ה 16 שסתומים עם 160HP = אין אפשרות לשום כוונון אלא דרך המחשב בלבד

גם במנועי 2000 8 שסתומים אין אפשרות לכוון FUEL\AIR MIXTURE
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אמר שיש בורג כיוון יחס דלק/ אוויר מעל כנף ימין בBX??? נשמע מעניין איפה בדיוק????? ZXים מישהו מכיר את הבורג????

מהודעתך ניתן להבין שהZX שלך אוטומטית...(ב93 לא נמכרו ידניות באופן סדיר למיטב ידיעתי)

ב1.9 הידנית שלי בורג כיוון הסל"ד נמצא מעל בית המצערת (פונה לכיוון קיר האש).

בורג כיוון התערובת נמצא ע"ג המחשב בבית הבולם -צד נהג.(פונה לכיוונך)

מערכת ההזרקה אצלי היא בוש מוטרוניק 3.1. אין לי אייר פלאו מטר.לא בטוח שזה המצב אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר מאד נוח הבורג הזה,

אני הוספתי כזה לראלי באופן עצמאי ( מכון קרבורטורים ) כדי שאני אוכל לכוון את התערובת לפני הטסט ( ברכב הזרקה בד"כ אין אופציה לכוון אלא דרך המחשב ) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...