Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טאבלט 10.1 ב$29.9?

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 4086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני היחיד שתוהה באיזו שפה המילה "טאבלט" פירושה מטבע?

מצטער לשמוע, דווקא עקבתי אחרי השירשור הזה בעניין רב. מקווה שלפחות פתחת דיספיוט וכספך הוחזר לך.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:-D סורי אבל זה היה מצחיק.

זה בסדר גם אני צחקתי :lol:

פתחתי דספיוט אחרי יום,המוכר הביא מספר מעקב ולכן הקייס היה פתוח עד שקיבלתי את המוצר,עכשיו שיניתי את הסיבה לקייס ועכשיו אני מחכה שפיפאל יזיזו את התחת.

מה שכן חיפשתי מידע על המטבע ומסתבר שאין מטבע כזה,האישה שעל המטבע מתה בשנת 1901 והפסיקו לייצר מטבעות עם הדמות שלה,והמטבע שלי משנת 1951 :shock:

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את החבילה היום,קיבלתי מטבע מזורגג במקום טאבלט!

איזה מצחיק אתה... שים בתנור על 180 מעלות לחצי שעה.. יצא לך טבלט.

וביותר רצינות. כולנו באותה סירה, גם אני קיבלתי מטבע (והתכוונתי להעלות את התמונה כמוך רק שהקדמת אותי).

בכל מקרה המניוק ,לפחות עלי, הפסיד את דמי המשלוח.:lol:

הכסף לא הועבר אליו בכלל.

אני אתן לך טיפ קטן, גם אני פתחתי מחלוקת אחרי יום וגם אצלי הוא הספיק לשלוח מס' מעקב לפייפאל, יצרתי איתם קשר טלפוני, הסברתי להם שזאת הונאה ואפילו איביי הורידו את המוכר ולא ניתן ליצור עימו קשר ושאין לי שום כוונה לחכות שבועות עד שהמוצר יגיע, אגלה בפנים ניירות מגולגלים ואז אנסה לקבל את כספי חזרה.

מסתבר שדיבור מנומס מחד ותקיף מאידך עושה את העבודה ובאותו היום זיכו אותי על הסכום.

בפעם הבאה שיקרה לך מצב דומה פשוט צור קשר טלפוני ותפתור את הנושא שפורפרת מול שפורפרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כול אחד קיבל מטבע אחר? חבר שלי קיבל PESO שנת 1872, מתברר שהוא עולה כפליים באייביי מסכום הרכישה, לפחות משהו פה הולך להרוויח טיפה.

עוד לא בדקתי בעצמי, לא יצא לי להגיע לדואר.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר כנראה לא מצא חלפן כספים נורמלי בסביבה, אז החליט להמיר את המטבעות שלו לדולרים בדרך מקורית :lol:

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה את כספו בצורה בטוחה ומהירה שיפנה לחברת האשראי

וידווח כל כשל עסקה , הכסף מוחזר תוך מספר ימים .

מניאק אחד, איך ידעת שסימנתי את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כול אחד קיבל מטבע אחר? חבר שלי קיבל PESO שנת 1872, מתברר שהוא עולה כפליים באייביי מסכום הרכישה, לפחות משהו פה הולך להרוויח טיפה.

עוד לא בדקתי בעצמי, לא יצא לי להגיע לדואר.

שיבדוק טוב טוב. סיכוי רב שהמטבע מזוייף. לא כדאי למכור זיופים ב-eBay.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שתוהה באיזו שפה המילה "טאבלט" פירושה מטבע?

ברוסית tabletka זה כדור (מהסוג שלוקחים כשלא מרגישים טוב), אז לאספירין תוסס של bayer יש צורה וגודל של מטבע 5 שקל, אז אפשר להגיד שהסוחר התבלבל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...