Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טאבלט 10.1 ב$29.9?

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 4074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זו תרמית ידועה של מוכרים סינים.

מוכרים מוצרים זולים כמו כיסויי אייפון שולחים ומקבלים פידבקים הכל טוב ויפה.

ואז ביום אחד מתחילים למכור מוצרים נחשקים בעלות זולה מאוד(בדר"כ מוצרי אלקטרוניקה).

המוכר יכול למשוך את הכסף בכל שלב ואם לא נשאר כסף בחשבון הפייפאל שלו והוא הסיר את כרטיס האשראי מהחשבון אז אין לקונה ביטוח על כספו ולא תמיד הכסף יוחזר לקונה, לכן אמליץ לא לקנות.

30 דולר זה 4 בירות גינס של חצי, לא חבל? :-P

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלחיץ,

אבל קניתי גם מוצרים זולים באיביי, יחסית, ממוכרים עם כמות פידבקים נמוכה וקיבלתי והכול טוב ויפה.

לסכן 100₪ בשביל טאבלט זה לא כזה נורא,

אבל וואלה לא יודע. 100₪ זה איזה 13-14 ליטר של דלק שמספיקים לי ל3-4 ימים. :roll:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן מחיר תמוה למדי,

אבל אני באמת מתלבט אם לסכן 100₪ בשביל טאבלט או לא.

100₪ ייקנו לי גם מתאם שאני צריך לסוני NEX שאני עומד לקבל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאחל שתקבלו את המוצר, מנסיון של חברים עם סלולריים סיניים "ממש כמו", וטאבלטים שבמפרט נראים מאוד מפתים - בד"כ מגיע המוצר, אבל הוא עובד בדיוק חודשיים וחצי או פחות, ולך תחפש מי ינענע אותך.

you get what you pay for - זה משפט שהוא תמיד נכון.

יש פתגם סיני עתיק שאומר "רק עשירים יכולים להרשות לעצמם מוצרים זולים"...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן מחיר תמוה למדי,

אבל אני באמת מתלבט אם לסכן 100₪ בשביל טאבלט או לא.

100₪ ייקנו לי גם מתאם שאני צריך לסוני NEX שאני עומד לקבל.

זה 99.9 אחוז תרמית, אבל בשביל העשירית אחוז שזה אולי נכון, תחכה קצת ותיראה מנסיון של שאר חברי הפורום שהזמינו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתחו שרשורים מקבילים בiopanel וב rotter, מסתבר שמחיר כזה זה מגנט לישראלים.

(וכל כמה דקות קם מישהו שמפקפק בזה.. אז הביטחון שלי בעסקה הולך ודוהה עם הזמן)

http://rotter.name/nor/sale/13811.shtml

http://www.iopanel.net/forum/thread61662.html

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אשכרה מכר 100יחידות ביממה? :shock:

סחטיין על האומץ חברים,כנראה שיש לכם כסף מיותר :)

מקווה שמי שהזמין לא מצפה לקבל מוצר שאשכרה יחזיק מעמד..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה, אבל יש לי תחושה שכל מי שהזמין הולך לקבל במקרה הטוב דף עם תמונה של הטאבלט.

אני מתעסק לא מעט עם דרופ-שיפינג וכל מה שקשור לזה, ויש לי כמה ספקים בסין. זה פשוט נראה לי לא הגיוני.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי היום בבוקר יחידה אחת של המוצר הנ"ל ללא בדיקה מעמיקה של המוכר.

לאחר שהחשדות שלי להונאה "התגברו" לגבי המקרה המדובר; פתיחה זריזה של Dispute בפייפאל בצהריים, התשלום על העסקה הוחזר (refunded) לפני כמה דקות (Dispute Closed).

ממליץ לכל אחד ואחת לעשות את השיקולים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PayPal פחות מתעסקים בקקה, מבחינתם עשו refund ואתה תשבור את הראש עם המוכר בeBay.

אפילו אם תפתח דיספיוט בeBay מה הם כבר יעשו? הם לא יכולים להכריח את המוכר להציג ראיות שיש לו באמת את המוצרים הללו ובמחיר הזה.

מקסימום יבטלו את ה listing וכולם יקבלו refunds דרך פאיפאל, הם בתורם גם ימצאו דרך להוציא את הכסף הזה מסין.

ד"א אתם שוכחים את חברות כרטיסי האשראי, גם שם יש אפשרות לבטל חיוב ולטעון שהמוצר לא הגיע.

נ.ב.

כעשיו קיבלתי מייל שהמוצר נשלח. זריזות כזו לא ראיתי מעודי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה לקחתי את הסיכון אבל לאחר חפירה בגוגל החשדות התגברו ומבחינתי הסיכון גדל, בשלב זה החלטתי לפרוש.

ראשית שלחתי הודעה למכור ב-eBay שאני מעוניין לבטל את העסקה, שנית שלחתי מייל לתמיכה של eBay לביטול העסקה והתראה על חשד להונאה. לאחר מכן פתחתי dispute בפייפאל עם הכותרת: Suspicion of fraud

לאחר כמה שעות: The seller issued a refund to you

השאלה עכשיו איזה משוב להשאיר למוכר: חיובי או ניטרלי...

נקודה חשובה; הפעולה שלי אינה הוכחה חד-משמעית ויכול להיות שאני טועה לגבי המוכר, אבל אני העדפתי לפרוש מהעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...