Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזו נורה לבנה חוקית יש? (הבנו שזאת שאלה לפי סימן השאלה, אין צורך לכתוב "שאלה|")

שימו לב! השרשור הזה בן 4176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

phillips diamond vision 5K יתן לך גוון לבנבן עם טיפלה תכלת ;)

נורה איכותית שמחירה נע בין 180-250 ש"ח.

קודם כל תודה על העזרה גבר ;)

דבר שני, אני רוצה שהאור יהיה לגמרי לבן ולא שיהיה אפילו טיפה תכלת, ואתה בטוח שזה חוקי ב100%? לא יכולים לעשות על זה בעיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

phillips diamond vision 5K יתן לך גוון לבנבן עם טיפלה תכלת ;)

נורה איכותית שמחירה נע בין 180-250 ש"ח.

שאלה שמעניינת אותי גם הרבה זמן.

לגבי הדיימונד וויז'ן, הרבה כותבים שהיא לא חוקית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי מנורה כזאת ברכב הראשון שלי סיאט איביזה והיא עברה טסט עם זה ככה שזה חוקי.

זה הצבע

- הכי שמאלי 5K

http://www.turbobuicks.com/forums/attachments/buick-v6-turbo-tech/48313d1289920802-another-hid-hid-chart.jpg

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי מנורה כזאת ברכב הראשון שלי סיאט איביזה והיא עברה טסט עם זה ככה שזה חוקי.

זה הצבע

- הכי שמאלי 5K

another-hid-hid-chart.jpg[/url]

אין סיכוי להורדה מהכביש אחי? אני פשוט רוצה להיות בטוח ב100% ולא לקחת סיכון חח סליחה על החפירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם המון דעות חלוקות בעניין זה.

מהניסיון האישי שלי, הנורות האלו היו מותקנות ברכב של ההורים במשך שנתיים, ללא בעיות עם שוטרי/בוחני תנועה. ההורים שלי עברו איתם טסט.

מכאן ההחלטה היא שלך, אם לרכוש אותם או שלא.

בהצלחה.

Peugeot 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם המון דעות חלוקות בעניין זה.

מהניסיון האישי שלי, הנורות האלו היו מותקנות ברכב של ההורים במשך שנתיים, ללא בעיות עם שוטרי/בוחני תנועה. ההורים שלי עברו איתם טסט.

מכאן ההחלטה היא שלך, אם לרכוש אותם או שלא.

בהצלחה.

סבבה גבר. ומה עדיף - DIAMOND VISION או EXTREME VISION?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה אתה מעדיף הדיאמונד ויזן לבן יותר אבל האקסטרים ויזן מאיר רחוק יותר.

הDIAMOND VISION יאיר בעוצמה של האור הצהוב הרגיל שיש באוטו? אם כן אין לי בעיה אם זה, אני רק רוצה שהאור יהיה לבן לא חשוב לי שיהיה ממש עוצמתי כי אני גם ככה לא רוצה למשוך יותר מדי צומת לב. איפה בארץ אתה ממליץ לקנות את הנורות הנ"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר שנים שאני עם הדיימונד ויז'ן - מעולם לא נתקלתי בבעיות, ואפילו עברתי איתן טסט בפעם האחרונה.

סבבה אני חושב שאני ילך על הנורות האלו, יש לך מקום להמליץ לי לקנות אותם גבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...