Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST בארץ

dr_orlick
שימו לב! השרשור הזה בן 4202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה ציפיתם? למחיר זול? אנחנו בישראל.

GTI ידנית בסיסית עולה 200? עם חבילת פרימיום 230? RS CUP עולה 220 גם כן.

זה פחות או יותר טווח המחירים. אני לא מופתע.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כי מישהו הכניס מקודם את הולוסטר טורבו, בארה"ב היא (הולוסטר) נמכרת סביב ה-22 אלף דולר לגרסא שמגיעה לארץ, ותמחור של 160 אלף ש"ח בארץ כולם קפצו עליה (שהיא יקרה). אז כן, כאן המחיר באמת מוגזם, לא משנה כמה טובה היא תהיה. כנראה היבואן לא כלכך רוצה למכור.

ואכן, מחיר של 180K ש"ח הוא הגיוני וריאלי, ומאוד תחרותי.

אני בדור אחד שדיי אוהב את הדגם הזה ותאמת אמרתי לעצמי שהוא יגיע אם המחיר יהיה נורמלי כנראה ואני ילך יקנה,אבל המחיר לא נורמלי.

קח לדוגמא את הסוברו BRZ, מישהו יודע כמה נמכרו ממנה בארץ? אותו עיקרון,עם המחיר שלה היה ריאלי (גם בסביבות 180K) אני מאמין שהיו עפות הרבה חתיכות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכו חכו שתראו את פנים הרכב ואז תגידו האם באמת לקחת גולף או רנו ....

מי אמר גולף ???..... עם שנתיים אחריות

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לדעת מה הולך שם בקודקודים, אבל מה שבטוח או שמדובר בחזירות לשמה, או מטרה לא למכור כמות גדולה או שהיצרן מכתיב את המחירים...

DKNY2, פנים הרכב הכל טוב ויפה, אבל מה אם הרנו טובה בעשרות מונים ממנה על הכביש? (סתם שאלה לדוגמא, לא אומר שזה נכון).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם בוכים על המחיר? הוא לגמרי מיישר קו עם המתחרים. נכון, זה שאצל כולם המחיר גבוה לא אומר שזה בסדר, אבל לפחות זה לא עולה יותר. השאלה הגדולה היא אם יש הנחות.

בכל מקרה, כתבה עליה (שאני כתבתי מההשקה בחו"ל) תוכלו למצוא באתר "אוטו".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI אחרונה בוודאות.

פוקוס ומגאן - נורא קשה לי להחליט מבלי לנהוג בהן ראש בראש. מה שאני כן יכול להגיד זה שהן מספקות חווית נהיגה שונה ושההחלטה ביניהן צפויה להיות די סובייקטיבית (רוצה לומר: אני מעריך ששתיהן יהיו טובות מאוד, והבחירה באחת על פני השנייה תהיה עניין של טעם).

מקווה לנהוג בשתיהן בקרוב ולחוות דעה טובה יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתין לשמוע חוו"ד 8)

אחרי שחלפנו על פנינו - בגרמניה / אוסטריה - כמה ST's חדשות - התאהבתי. נאה ומדליקה בצהוב הזה!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שחושב שהיא מכוערת?!

נראית כמו סטיישן ואין בה שום דבר "עם קטע"...

מסכים איתך.

הST דור שני הייתה הכי יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI אחרונה בוודאות.

פוקוס ומגאן - נורא קשה לי להחליט מבלי לנהוג בהן ראש בראש. מה שאני כן יכול להגיד זה שהן מספקות חווית נהיגה שונה ושההחלטה ביניהן צפויה להיות די סובייקטיבית (רוצה לומר: אני מעריך ששתיהן יהיו טובות מאוד, והבחירה באחת על פני השנייה תהיה עניין של טעם).

מקווה לנהוג בשתיהן בקרוב ולחוות דעה טובה יותר.

הי רוני,

אשמח אם תרחיב למה אתה מתכוון חוויית נהיגה שונה.

תודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס ST תשווק ברמת אבזור גבוהה (דומה לרמת הגימור טיטניום) הכוללת בין היתר מושבי רקארו משולבי עור ובד, הגה עם הכיתוב ST, חישוקי 18 אינץ', לוח שעונים ייעודי במרכז הדשבורד (גדישה וכו'), מערכת שמע של סוני עם כניסת USB+AUX, בקרת אקלים דו אזורית, בקרת שיוט, חלון גג נפתח ועוד.

http://www.cartube.co.il/car-news/67-car-news-cat/3040-פורד-פוקוס-ST-בישראל-–-מחיר-החל-מ-220,000-שקל.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל הכתבות שקראתי עליה (כולל מבחנים מול המגאן) נראה לי שההשוואה צריכה להיות מול ה-RS הרגילה ולא הקאפ (ב-ST אין LSD).

כמו שכתבתי בשרשור שפתחתי על המגאן (שהוזמנה 8)) הייתה כתבת השוואה גדולה במגזין CAR האחרון (נוב') ובזמנים במסלול (ב-Rockingham national circuit, מסלול של 1.7 מייל) היא הגיעה אחרונה (יותר משתי שניות אחרי המגאן קאפ). למרות זאת הם מאוד אהבו אותה אבל צריך גם לזכור ששם ה-ST הייתה הזולה בחבורה.

במגזין אחר שקראתי המדידות של האצות ביניים היו מאוד דומות ביניהן וגם התלהבו מהיכולת המדהימה של שתי המכוניות להוריד כ"כ הרבה כח לכביש בהנעה קדמית בצורה כ"כ טובה.

בבחירה בסוף, ממה שאני זוכר, אחרי שהעיפו את המתמודדת השלישית מהמשוואה (נדמה לי ה-gt86 אבל אני לא זוכר בוודאות), אמרו ששתיהן בחירה מצויינת כשהמגאן יותר הארד-קור וה-ST קצת יותר פרקטית בעיקר בגלל ה-5 דלתות.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל, הקלף המנצח של פוקוס ST הוא התמורה למחיר. גם רמת הגימור המשווקת כאן, ST2(האמצעית), נמכרת שם במחירים הוגנים. לדוגמה, באנגליה, מכונית זו עולה 23.5K פאונד, בעוד גולף GTI 3 דלתות ידנית עולה 2000 פאונד נוספים ולאון קופרה R עולה 26K...

הייתי משוכנע שדלק מוטורס תפתיע אותנו עם מחיר הגון שיגרד את ה-200K ש"ח מלמטה. טעיתי.

בואו נקווה ששיטת מצליח לא תצליח, כפי שגם צמד הטויובארו לא ממש מתרומם במכירותיו.

אגב, לבעלי הזכרון הקצר שבינינו, אזכיר שמגאן RS נמכרה בחודש שעבר במבצע 'חבר' ב-194K, כאשר הקאפ עלתה 14K נוספים. רוצה לאמור, ליבואני הרכב יש שלייקעס רחבים מאד של רווח על המכוניות הללו. ולמי שתמה על מחירה של מגאן RS באנגליה? 26K פאונד, תבין ותקילין.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...