Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST בארץ

dr_orlick
שימו לב! השרשור הזה בן 4202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה אנשים יודעים שאני מת על הגולף GTI אך יצא לי הזדמנות להיכנס לפוקוס והוא ברמה גבוהה יותר הן להגולף והן מהרנו ולכן אילוהייתי קונה עכשיו צעצוע כזה אז אני בהחלט יכול להגיד שהייתי בודק וחוקר טוב מה לקחת.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחיר ה GTI אינו רלוונטי.

גם הם מחכים ל GTI דור 7...

אולי הם מאותתים לצ'מפיון....

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הקישור, להלן ציטוט של פסקת הסיום;

RenaultSport knows its audience. Has done for years. This experience means no hot hatch drives better - it's a blast from start to finish, a hardcore charger that's refined enough to live with. And has yellow seatbelts. Then there's the Focus: such value (easy on the spec), such everyday ability, so good-natured. But the ST's secret, the reason it wins this test, is about fun. It's not as naturally talented as the Megane, but it's the best at getting the party started. And that's what matters.

ועל זה יש לי לומר רק דבר אחד לדלק מוטורס; המכונית שלכם מדליקה, אבל לא מצדיקה שקל אחד יותר מ-200K. בחו"ל הקלף המנצח שלה הוא תמורה למחיר(וכמובן שהיא הזולה בין ארבע המתמודדות כאן). בארץ, ספק אם מישהו ישלם עליה מחיר של מגאן RS קאפ, אלא אם הוא חייב 5 דלתות ונמנע מראש מרכישת גולף GTI.

ולא שאני תומך חלילה במדיניות התמחור ההזויה של תאומות הטויובארו, שיבואניהן לא יצליחו למכור אפילו את ההקצאה הצנועה שהוקצתה להם לשנה זו, 20 יחידות לכל אחת...

אמנם לא באותה קטגוריה, בדיוק היום שוחחתי עם חבר עד כמה קורסה OPC מציעה תמורה מצויינת לחובב הגה במחירה הסביר מאד. מעניין מה יהיה מחירה של אסטרה OPC בישראל.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שטרם צויין בשירשור - ה ST תגיע ידנית ו 5 דלתות. צירוף נדיר לעומת ה GTI.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה (למרות שאספתי כל מגזין בעולם בערך עם כתבה על אחד הרכבים ששקלתי, את זה פספסתי (לא כתוב כלום על השער :?)).

במגזין עצמו אגב הם המשיכו לדרג ברשימה את כל ההוט-האץ' שנמכרות באנגליה (כשיש כמה רכבים שהם התלבטו אם להכניס לקטגוריה ובסוף השאירו בחוץ. בין השאר את ה-gt-86 ואת הבמוו m135i).

וחוץ מזה הבחירה של סטיג הייתה המגאן :twisted:

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה (למרות שאספתי כל מגזין בעולם בערך עם כתבה על אחד הרכבים ששקלתי, את זה פספסתי (לא כתוב כלום על השער :?)).

במגזין עצמו אגב הם המשיכו לדרג ברשימה את כל ההוט-האץ' שנמכרות באנגליה (כשיש כמה רכבים שהם התלבטו אם להכניס לקטגוריה ובסוף השאירו בחוץ. בין השאר את ה-gt-86 ואת הבמוו m135i).

וחוץ מזה הבחירה של סטיג הייתה המגאן :twisted:

ניר

מה שאני הבנתי, זה שהמגאן היא הכי טובה כשמדברים על מרכב, מנוע, מסלול. הפוקוס קבלה את הבכורה בגלל יכולת הוצאת הישבן.

אז בשביל הקריטריונים שלי - אין ספק שהמגאן זו הבחירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי אבל מהניסיון שלי, המגאן יודעת להוציא ישבן לא פחות טוב ואולי אפילו יותר...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם אמנם ציינו שהפוקוס הכי tail-happy מהרביעיה אבל זאת ממש לא הסיבה לבחירה.

הפוקוס נבחרה אצלם בגלל התמורה למחיר (הכי זולה) ובגלל הפרקטיות היומיומית יחד עם התנהגות טובה ומאוד מהנה (ויחד עם כתבות אחרות שקראתי עליה, היא מאוד כיפית ומהנה ב-80%. כשדוחפים קצת מעבר מתגלים קצת סדקים אבל בגדול זאת חבילה כוללת מעולה שבהתחשב במחיר הזול יותר מנצחת את הגולף כ-all rounder הקלאסית).

אני לא חושב שראיתי מבחן שהמגאן לא לקחה בסעיפי הנהיגה של חדות/אחיזה/מסלול/תקשורת/דיוק/איזון מול המתחרות הרגילות לפחות (כמו שציינתי קודם, הסטיג בחר בה 8)).

מה שכן הבחירה הסופית יכלה להיות רכב אחר כמובן על סמך שיקולים אחרים כמו מחיר, אבזור, פרקטיות וכו'.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלק חושבים שמי שקונה מכוניות ספורט הוא פראייר, זה הכל. כשהם יגלו שזה לא המצב, הם יפסיקו להביא מכוניות ספורט "כי אין שוק", עד הפעם הבאה שהם ינסו את אותו דבר בדיוק, בעוד כמה שנים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלק חושבים שמי שקונה מכוניות ספורט הוא פראייר, זה הכל. כשהם יגלו שזה לא המצב, הם יפסיקו להביא מכוניות ספורט "כי אין שוק", עד הפעם הבאה שהם ינסו את אותו דבר בדיוק, בעוד כמה שנים.

לצערי אני כבר שומע את הסיפור הזה מהם כבר עשור .

אגב קלארקסון אמר שזה רכב מדהים .

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4202 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...