Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: רנו משיקה רכבי דיזל נוספים בישראל - רנו מגאן סטיישן דיזל ולטיטוד

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה רטורית , אני יודע . :)

פשוט הם השקיעו לא מעט בכתבות והכרזות , הייתי מצפה שבכל זות ירצו גם למכור את הרכבים .

בשבוע הבא קרסו אמורה להשיק את דגמי 2013 של רנו בפני "כתבי רכב ובכירים בתעשייה". אני מניח שעד אז הרכבים כבר יגיעו לארץ, אחרת זאת באמת פאדיחה...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל חשש חברים יקרים.

המגאן אסטייט (סטיישן בלע"ז) תושק עוד החודש בארץ.

לציי רכב ההשקה תהיה כבר בתחילת השבוע הבא.

ההנהלה עושה את כל המאמצים (ואני מאוד מקווה שנצליח) למסור רכבים ללקוחות כבר החודש עם שיעורי המיסוי הישנים.

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בירור מול מנהלת אולם מכירות תל אביב מרכז...... צצה לה עוד רמת אבזור שלא כוללת את הגג השקוף.

כלומר גרסה רגילה 130K וגרסה עם גג 136K, קרסו קלאסיק......., העיקר שבכל מקום ובכל אתר מפורסם

שישנה רק גרסה אחת לרכב אשר כוללת את גג הזכוכית... :evil: תגידו שלום לפורד פוקוס סטיישן 2 ליטר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול נצפתה מובילית שבאה מנמל אילת עם כמה רנו לטיטיוד עליה, נראה שהמסירות שלה מתחילות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יהיה סטיישן גיר רגיל?

אמן.

אני מצטרף לשאלה.

אבא שלי אמר שאם יביאו אותה עם גיר ידני, והקליאו שלי תראה אמינות טובה, יש מצב שהרכב הבא שלו יהיה רנו דיזל ידנית כלשהי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המפרט הטכני שפורסם אתמול, כשהושקו הדגמים רשמית, התשובה היא לא.

אבל כמו שכתב כאן מישהו, never say never.

DSC_0008.JPG

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...