Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאונה הנוראית בטבריה

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 3293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בינתיים אני רואה שיש גם לא מעט שרשורים על מאזדות, טויוטות ועוד יפאניות שהלך להם הגיר או המנוע.

אף רכב לא חסין בפני תקלות, היו לי רכבים אירופאים וגם יפאניים שטופלו בקפדנות במוסכים מורשים בלבד

עם חלקים איכותיים וגם היפאניות מתקלקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 410
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני זוכר שבטויוטה יאריס שלי מודל 2000 נתקעה דוושת גז כמה פעמים,עד שגיליתי שזה בגלל תיכנון לקוי של שטיחון.

היה מאאאוד מפחיד,זה קרה לי בירידה.

בעצמי לקחתי סכין יפנית ועשיתי מפרצון באזור הדוושה.שלחתי גם מכתב עם תמונה למחלקת שירות שלהם.

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים אני רואה שיש גם לא מעט שרשורים על מאזדות, טויוטות ועוד יפאניות שהלך להם הגיר או המנוע.

אף רכב לא חסין בפני תקלות, היו לי רכבים אירופאים וגם יפאניים שטופלו בקפדנות במוסכים מורשים בלבד

עם חלקים איכותיים וגם היפאניות מתקלקלות.

צודק, כמו שאמרתי- כולן מתקלקלות ואף אחת לא חסינה.

אבל יש שמתקלקלות יותר ויש מתקלקלות פחות.

תסתכל על ההתפלגות- כמה תקלות במאזדה וטויוטה וכמה בVW/סקודה, רנו ופיג'ו.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

leo69, אתה יכול לפרט על הבעיה? מה צריך לחפש בשטיחון? אני מכיר מקרה של שטיחון שנתקע מתחת לדוושת הבלם - גם לא נעים בכלל.

שוב תשעה אנשים (לפחות) ברכב עם שבעה מקומות, מה נסגר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במזדה 2 נתקעה לי דוושה מספר פעמים בגלל השטיח. השטיח עבור לבגז'. מתסבר שבסדאן יש קליפסים בשביל השטיח ובהצ'בק אין.

רשות לבטיחות הדרכים צריכים לפמפם לא "נהגת! סעי 20 קמ"ש פחות", אלא לעבור לניוטרל כאשר הגז נתקע.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, כמו שאמרתי- כולן מתקלקלות ואף אחת לא חסינה.

אבל יש שמתקלקלות יותר ויש מתקלקלות פחות.

תסתכל על ההתפלגות- כמה תקלות במאזדה וטויוטה וכמה בVW/סקודה, רנו ופיג'ו.

כאילו כל הריקול של טויוטה, מעל 8 מליון מכוניות שזומנו לריקול בטיחותי עבר לך מעל הראש.

כאילו טויוטות שמאיצות מעצמן ולא בולמות לא היו ולא נבראו.

כאילו שלא נהרגו אנשים מהטעויות האלה.

אז תן לי להבין, אתה מעדיף לא לקנות רכב עם תקלות חשמל ולהעדיף רכבים שמאיצים לקיר ומרסקים אותך עליו?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שנקרא אמין בד"כ, אבל כשיש תקלה היא פטאלית (תרתי משמע)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

leo69, אתה יכול לפרט על הבעיה? מה צריך לחפש בשטיחון?

בלחיצה על הגז הדוושה היתה נתפסת בפינה ימנית עליונה של השטיחון ולא הייתה חוזרת בעזיבה.

אני חתכתי את הפינה בערך כמו בתמונה.

444.JPG

עריכה אחרונה על ידי leo69

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי זימנה או לא, מתקלקלת עוד במפעל, נקודה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיו ליצנים,2 רכבים מתוך כמה אלפים אם לא כמה עשרות אלפים שנמכרו בארץ זה אפילו לא טיפה בים.

וזה אפיל לא 2 רכבים כי התאונה בטבריה הייתה עקב בלמים שחוקים.

בכל אופן זה קרה לי גם,בהיילקס של העבודה,השטיחון לא היה מעוגן לשטיח והוא החליק ותקע לי את הדוושה.

זה יכול לקרות בכל רכב שיש עיגון לשטיח והשטיח לא מחובר כמו שצריך.

אני נוטה לפקפק בדיווחים כאלה בגלל שאני מכיר טוב מאוד את הנהג הישראלי ואת הנהיגה שלו ובמיוחד את ההזנחה הפושעת של הרכבים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשגב מבינתי למה אנשים מתים ו/או קופצים מרכבים נוסעים, מה הבעיה הגדולה להעביר את ידית ההילוכים לניוטרל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו חיים בישראל,רוב הנהגים פה לא יודעים לנהוג,הם יודעים לדבר בטלפון תוך כדי נהיגה,לאכול תוך כדי נהיגה,לעשות הכול תוך כדי נהיגה,אבל לנהוג הם לא יודעים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...