Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנחת תפילין ומצפון שעובד שעות נוספות.

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מיסיונר נוצרי יגש אליך ברחוב ויציע לך לבוא ולשמוע על דתו של ישוע, תתייחס לזה באותו שיוויון נפש?

זה שמקיז את דמו של החתול לפחות עושה את המעשה שלו במחשכים והרחק מהעין. הוא לא אוסר עלי להכנס לבית קברות ללא חתול או דורש תקציבים בשביל לממן מסדר של מקיזי דמם של חתולים.

אם יגש אלי מיסיונר ויציע לי אגיד לא בנימוס ואמשיך בדרכי כמו גם שאם זה יהיה חבדניק בזמן שאני קצת ממהר לחוץ או משהו כזה יכול להיות שזאת תהיה תגובתי...

אבל יש בחוק הגבלות מאוד ברורות על עירום ויחסי מין בפרהסיה, יש ועדה שתפקידה היא להגביל גיל צפיה בתכנים מסויימים, ויש איסור על פעילות מיסיונרית (שנועדה לפגוע בדתות הלא-יהודיות כמובן), ויש איסור מכירת אלכוהול וטבק לקטינים. יותר משפחות נהרסו כי הילדים הלכו שבי אחרי איזה מחזיר בתשובה מאשר משפחות שנהרסו כי הילד החל לעשן בסתר.

כל מה שאני רוצה הוא הגבלה דומה על פעילות יהודית מיסיונרית, כמו ללכת לאדם שלא חובש כיפה וכלפי חוץ נראה ללא זיקה לדת, ולנסות לקרבו לדת על ידי הנחת תפילין. מי שרוצה להניח תפילין, שיעשה זאת מיוזמתו. לא חסרות הזדמנויות.

אל תשכח שכמו שחב"דניקים ומחזירים בתשובה אורבים לילדים החילוניים, כך גם ארגונים שמעודדים חזרה בשאלה היו יכולים להתמקד בחובשי כיפה שנקרים בדרכם. היית מוכן שזה יקרה?

אתה רואה את הדת היהודית כסרטן חברתי

משפחות נהרסות בגלל חזרה בתשובה?

כמציעים לבני נוער וחיילים להניח תפילין כפייה דתית?

לי אין לאיפה להמשיך מפה כיוון שמה שלא אסביר אתה תחפש את הדוגמה הקיצונית ביותר ותקצין אותה עוד כדי להראות שאתה צודק אין אפשרות שתסתכל על זה בעין קצת שונה זה שאתה לא אוהב אוכלוסיה מסוימת זה לא אומר שצריך להוציא אותה מהחוק או לנסות לגרום לכולם לשנוא אותם.....

מה שיותר מפליא אותי אם היית מנסה רושם את התגובות שלך כלפני בני דודינו כולם היו מתלהמים קוראים לך גזען וכ'ו

אבל שאתה מדבר על החברה שלנו וקורא להם בשמות גנאי מסוימים משווה אותם בקיצוניות לכל דבר שיכול להישמע לא טוב זה בסדר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זהו המשפט שתשמעו רבות מאנשים דתיים שלדעתי מייצג בצורה הטובה ביותר את הנושא והוא לדעתי עומד בניגוד גמור למה שנעשה על ידי אותם המבקשים מאיתנו להניח תפילין וכו'

הכל בידי שמים חוץ מיראת שמים.

ואחרי שאמרנו את זה ,לא מפריע לי דבר במרחב הציבורי כל עוד הוא לא נעשה בכפיה החל מחבדנקים ועדי יהווה ,מצעד הגאים ומרוץ מרתון,

חיה ותן לחיות, או בלשון התנ"ך ואהבת לרעך כמוך. נקוט בדרך הזאת וחיינו יהיו טובים יותר .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק לחלוטין. אפילו הביטוי "עין תחת עין" עבר לי בראש עת שכתבתי את התגובה.

הבעייה הכי גדולה שאני רואה היום?

"גר, יתום ואלמנה לא תעשוק" נהפך ל"גבר, טרף קל".

חבר קרוב שלי במקרה עונה לכל ההגדרות הללו... ובעל הדירה שבה גרים הוא ואימו, לובש כיפה.

מקריאה של חוזה השכירות שלו, קיבלתי חום. בלי להיכנס ליותר מדיי פרטים, פשוט מפחיד מה שהולך שם.

זה שיש לו כיפה על הראש לא עושה אותו אדם ירא שמיים,

בדיוק כשם שלבישת חלוק לבן לא תהפוך אותי בין רגע לרופא.

הכיפה היא בסה"כ פיסת בד במקרים מסויימים, ושוב - זה לא מעיד דבר על הכלל.

ישה -

יפה אמרת, חיה ותן לחיות, ואהבת לרעך כמוך.

לא צריך יותר מזה, עם כיפה או בלי.

אם כולנו היינו צועדים צעד אחד בכיוון הזה כבר היה הבדל של שמיים וארץ.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...