Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"עיריית תל אביב החליטה: רוצים אוטובוסים בשבת" מאת YNET

nimnim
שימו לב! השרשור הזה בן 4463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קלי מקדונלד

כל הכבוד עופר (בוא לא נחליף חוויות בעניין... :roll:)

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כחיפאי מלידה נהניתי מאוטובוסים בשבת מילדותי ועד שרכשתי לעצמי רכב.

התחבורה הציבורית בשבת מדוללת ולא מפריעה.

באזורים חרדיים בעיר לא רק שאין תח"צ בשבת אלא ששכונות שלמות נסגרות, וזה כולל גם הפניית תנועה בצירים מרכזיים לנתיבים חלופיים.

ולאותם שומרי שבת כהלכון רבניהם צריך לומר: אתם דאגתם שתהיה תחבורה ציבורית ייעודית לפי דרישותיכם - תנו גם לציבור אחר תחבורה לפי צרכיו. מי שדורש התחשבות נדרש גם הוא להתחשב באחרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, בין גפני וחבריו לבין קדושת השבת אין ולו דבר אחד במשותף, כמו שהרבה דתיים סבורים.

זו פוליטיקה נטו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליטיקה זה understatement.

הכל מתחיל ונגמר בכסף. בסוף יסדרו איזה עסקה.

וד"א - היהדות אינה שונה בעניין זה מכל דת אחרת. כל מי שביקר בכנסיה או מסגד מפוארים וחשב כיצד מימנו אותם מבין את העניין.

העניין הוא שבחיפה היה מי שדאג לסטטוס קוו קצת יותר סביר בתחילת הדרך, והיום אנחנו נהנים מפירות ראייתו לטווח ארוך.

ד"א - באירופה, אפילו במדינות עם השפעה כנסייתית חזקה, יש תח"צ לא רק ביום א' אלא אפילו בחג המולד. לפני חודשיים הייתי בוינה וציפיתי שהתח"צ תפסק בערב החג למספר שעות, אבל לא - היא פעלה כל הלילה (אמנם בתדירות מופחתת, אבל ז סביר, בכל זאת רוב האנשים נשארים בבית).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אנחנו סוחבים את אותה גיבנת ששם עלינו בן גוריון לפני יותר משישים שנה, לא יעזור כלום.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העניין הזה יעבור אפילו צעד אחד ש''ס וכל הדתיים לפי דעתי יפרשו מהקואליציה ,אתם חיים בסרט אם אתם חושבים שהממשלה תתן לשנות ת'סטטוס קוו כל כך מהר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד עופר (בוא לא נחליף חוויות בעניין... :roll:)

מה יש, אתה לא אוהב מבטא סקוטי?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם יש לך מבטא סקוטי אני לא בטוח שאני רוצה לשמוע על הפנטזיות שלך עליה...

התכוונתי שגם אני הייתי דלוק עליה קשות.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה צריך להפריע,הרי בשבת הרבה פחות אנשים זקוקים לנסועה,כך שאין צורך בהרבה אוטובוסים בכזאת תדירות שיש עיכשיו,אצלנו במעלות שהיא עיר קטנה אך לא מאט אך הדרך הראשית של אוטובוסים עוברים בחלק מהשכונות זה ממש לא מפריע שפעם באיזה שעה יש אוטובוס.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו עיריית תל אביב והטבות לציבור ,זוהי הטבה משמעותית לעניות דעתי ,קל יותר אוטובוס מאשר מחסור בחנייה .

ועל אותו משקל האם יש משהו חדש בכתבות העוסקות בחניית חינם בכחול לבן לתושבי תל אביב ?

הפראנסאווי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אנחנו סוחבים את אותה גיבנת ששם עלינו בן גוריון לפני יותר משישים שנה, לא יעזור כלום.

רוב רובו של בציבור מימי בן גוריון אינו דומה לציבור היום ,חל מהפך שלטוני גדול ,המנהיגים היום פתוחים יותר ואינם עובדים לפי תבניות של אז .

לדעתי המצב בשל היום להפעלת ציבורית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם יש לך מבטא סקוטי אני לא בטוח שאני רוצה לשמוע על הפנטזיות שלך עליה...

התכוונתי שגם אני הייתי דלוק עליה קשות.

מה זה הראש המלוכלך הזה?!

אני רק רוצה שהיא תקרא סיפור, כי המבטא עם הדיקציה, מממ...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבטא עם הדיקציה פלוס אפקט דופלר מתחלף...

אבל עברנו כבר לאוף טופיק.

לא תהיה תחבורה ציבורית משמעותית בתל אביב בעתיד הנראה לעין, זה מה שאני חושב.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...