Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטרים: עצרו אותי, ונטשו אותי.

Discover
שימו לב! השרשור הזה בן 7248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא צריך ללכת לבית קולנוע אחד כל הזמן.

סינמה סיטי שהוא הכי יקר-סרטי אקשן וסרטים פשוט אדירים לדוג' שר הטבעות-מטריקס-טרויה.

שבעת הככובים שבהחלט מאוד מאוד טוב(מסכים גדולים ונוח יחסית) הכל חוץ מקומדיות.

וקמודיות זה הפארק או רענן(ברעננה)

נ.ב אכן היתכוונתי לשחר המתים חרא סרט נא לא לגעת. ACHTUNG! :twisted:

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(הלוואי ולא הייתי, יש לך מושג כמה זה מתסכל לשים יותר מ30 אלף רק על רמקולים???)

אתה צוחק נכון? :roll:

לא... אני רציני לחלוטין - הם היו החמישיה הכי זולה שהייתי מוכן לחיות איתם... (מדובר על tannoy מסדרת saturn עם dual centronic) מקדימה זוג S10, אמצעי S8C ואחוריים S8LR...

אפילו הכבילה עלתה כמו רכב קטן - כבלים חד-כיוונים של וון-דן-הול, חופשיים מחמצן מצופים כסף, עולים קצת יותר מ150 ש"ח למטר (הזוג הקדמי שלי מחוברים עם 2 זוגות (B wiring + B amping) כל אחד כך שזה אפילו יותר יקר ממה שזה נשמע...

אני יודע שאני שרוט, לצערי השריטות שלי מאוד יקרות... (אודיו, כלי נגינה, מחשבים ורכבים (לא בהכרח בסדר הזה)).

אני ממש מקנא בחברים שלי שלא שמים לב להבדל בין מערכת שעולה 70K ומערכת שעולה 10K... הם פשוט קונים את זו של ה10K :)

שלא נדבר על זה שבניתי חדר סטודיו שלם בשביל הטירוף הזה (12 מטר על 5.5, רצפת גלריה מעץ ותקרה אקוסטית וקירות מצופים בחומרים מונעי החזר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(הלוואי ולא הייתי, יש לך מושג כמה זה מתסכל לשים יותר מ30 אלף רק על רמקולים???)

אתה צוחק נכון? :roll:

לא... אני רציני לחלוטין - הם היו החמישיה הכי זולה שהייתי מוכן לחיות איתם... (מדובר על tannoy מסדרת saturn עם dual centronic) מקדימה זוג S10, אמצעי S8C ואחוריים S8LR...

אפילו הכבילה עלתה כמו רכב קטן - כבלים חד-כיוונים של וון-דן-הול, חופשיים מחמצן מצופים כסף, עולים קצת יותר מ150 ש"ח למטר (הזוג הקדמי שלי מחוברים עם 2 זוגות (B wiring + B amping) כל אחד כך שזה אפילו יותר יקר ממה שזה נשמע...

אני יודע שאני שרוט, לצערי השריטות שלי מאוד יקרות... (אודיו, כלי נגינה, מחשבים ורכבים (לא בהכרח בסדר הזה)).

אני ממש מקנא בחברים שלי שלא שמים לב להבדל בין מערכת שעולה 70K ומערכת שעולה 10K... הם פשוט קונים את זו של ה10K :)

שלא נדבר על זה שבניתי חדר סטודיו שלם בשביל הטירוף הזה (12 מטר על 5.5, רצפת גלריה מעץ ותקרה אקוסטית וקירות מצופים בחומרים מונעי החזר)

לא התכוונתי לעלויות...

אני מכיר +- את העלויות של ציוד היוקרה לבית...

התהייה שלי הייתה לגבי ה"תסכול" כביכול.

אני מקווה שאלו התסכולים היחידים שאותם אתה חווה. :wink:

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי לעלויות...

יוקרה? היוקרה היו הרמקולים האלקטרו-סטטיים שרציתי (עלו באיזור ה100 אלף...) זה יוקרה... הtannoy שלי זו התפשרות עם המנהל בנק :)

בכל מקרה - אני הייתי רציני לגבי התסכול, חברים שלי מכירים אותי ואת הסטנדרטים שלי אז הם לא צוחקים עלי יותר מדי - אולם כלפי חוץ זה נראה כאילו אני שחצן מעצבן כאשר בסה"כ כל רצוני הינו לשמוע מוסיקה/סרטים באיכות טובה... ובוא לא נדבר על העלויות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי לעלויות...

יוקרה? היוקרה היו הרמקולים האלקטרו-סטטיים שרציתי (עלו באיזור ה100 אלף...) זה יוקרה... הtannoy שלי זו התפשרות עם המנהל בנק :)

בכל מקרה - אני הייתי רציני לגבי התסכול, חברים שלי מכירים אותי ואת הסטנדרטים שלי אז הם לא צוחקים עלי יותר מדי - אולם כלפי חוץ זה נראה כאילו אני שחצן מעצבן כאשר בסה"כ כל רצוני הינו לשמוע מוסיקה/סרטים באיכות טובה... ובוא לא נדבר על העלויות...

.

אני איתך בענין של אהבה לאיכות צליל.

כשיהיה יותר כסף,תהיה מערכת יותר רצינית(כמובן גם תקליטים לחוויה השלמה של כל ספקטרום הצלילים).

עד סיום הצבא,אלוהים גדול.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי לעלויות...

.

כשיהיה יותר כסף,תהיה מערכת יותר רצינית(כמובן גם תקליטים לחוויה השלמה של כל ספקטרום הצלילים).

דווקא את הtannoy קניתי במהלך השירות הסדיר שלי (לפני 4 שנים בערך) עבדתי כמו חמור אחרי שעות הצבא ובשישישבת (עשיתי יותר מ4K בסופ"ש... אח... ימי הבועה העליזים)

כמובן שרוב הכסף הלך לחובות של אבא אבל הצלחתי להציל חלק מהכסף ולקנות את הקדמיים (הסנטר והאחוריים באו אחרי שנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי לעלויות...

.

ב-30 אלף אפשר להעמיד 2 אלפא ספרינט - לשפר את מערכת הפליטה - ואז יהיה לכם צליל איכותי באמת...

(ולי יש מערכת סוני מלפני 10 שנים שקופצת בכל פס האטה, מגבר מתוצרת איזה כפר נידח בפאתי הונג קונג, ורמקולים אחוריים ש"גנבתי" לחבר...)

הראל. :roll:

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...