Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמרו לי בביטוח שאם השמאי לא מוצא נזק הוא לא לוקח כסף-זה נכון?

שימו לב! השרשור הזה בן 4853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי נשמע לי הזוי .

המקרה כמו שפרסמתי בעבר : רכב נכנס בי מאחורה בעוצמה הרכב עף קדימה,באותה שניה חששתי מטוטאלוסט מאחר שהרכב שווה 6000-7500 שח, צילמתי את הפגיעה והנהג מודה, ממבט חיצוני אין נזק אבל אי אפשר לדעת מה מסתתר מאחורי הפגוש(שעשוי מפלסטיק ואולי ספג הכל ללא נזק?) לכן התקשרתי לסוכנות ביטוח ושם טענו שאם יהיה נזק הביטוח של הפוגע ישלם+את השמאי ואם לא יהיה נזק השמאי לא יקח כסף- לא נראה לי הגיוני שהוא יפרק את הפגוש ירכיב אותו מחדש יעבוד איזה חצי שעה ולא יקח כסף. מה אתם אומרים?

ב.איזה שמאי כדאי לי לקחת ומאיפה אני משיגה אותו, אני רוצה מישהו שיהיה לטובתי ולא כמו בכתבה הלא מחמיאה שקראתי לפני כמה שנים על כל מיני חברות ביטוח ששמאים שלהם נוטים לטובת הביטוח-בכל מקרה אני תובעת את מי שפגע בי וממש לא איכפת לי שהוא ישלם עד השקל האחרון את הנזק שגרם לי ומחלפים איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין ששמאי יטריח את עצמו ללא חיוב. ממליץ ליצור קשר עם מוסך ולתאם איתו שעה שהשמאי גם ככה מגיע לביקורת של רכב אחר ולבקש ממנוע "על הדרך" להעיף מבט על הרכב.

אופציה נוספת היא לקפוץ למוסך ולשלםם 100-200 ש"ח שיפרק וירכיב את הטמבון כדי לבדוק אם יש נזק.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמאי לא יכול להעיף מבט על הרכב צריך לפרק את הפגוש.

מישהו יודע מה הזכויות שלי במצב כזה?

להבנתי, גם אם שמאי פסק שאין נזק, עדיין את יכולה לתבוע מהרכב הפוגע את עלות השמאי עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...