Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה אני מגיע לספורטק רחובות שבשכונת רחובות ההולנדית מחפש חנייה ולא מוצא אבל מה שאני מגלה שהרבה רכבים חונים חנייה כפולה פשוט גועל נפש וחוצפה. מיותר לציין שנאלצתי להחנות בחוץ.

אני כרגע עדיין בספורטק מתאמן ובמקרה נכנסה לפני 5 דקות ניידת שיטור עירוני אז פניתי לשני היושבים בניידת בשאלה אם הם יכולים לתת דוח על חנייה כפולה ונאמר לי בפירוש שלא בטענה שזו חנייה אפורה ואילו הייתה אדום לבן או כחול לבן אז כן. ובכללי במדינה שלנו הם טענו שאין זו עבירה לחנות חנייה כפולה משמע אי אפשר לתת דוח המקסימום לדבר עם הבן אדם החוסם ולבקש שיזיז את רכבו בקיצור פשוט ביזיון מה שקורה במדינה שלנו

להלן תמונות של רכבים שחנו כפול בספורטק רחובות :

6a48304f0d71403c90498635b2e15953.jpg

7fb039605bd94416b79c9508f0a69b21.jpg

d8b48dd4cde72a52d31d4a896e62c75a.jpg

1f7f36d396373e81d4ace11a6890f442.jpg

1df86f0f587faacb020d956532287c9a.jpg

c9d3bbb62ab95ae639ded55c9159184e.jpgec985256706165ad7cc55ffbc771575a.jpg6ef55a46fca1fa610b8e73fe0a41dafb.jpg

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם אלו אנשים שמתנהגים ככה בגלל שהם פסולת אנושית? או שזה בגלל שכל מאמץ הכי קטן (כמו ליישר את האוטו) בישביל הזולת הוא מעשה שלא ייעשה?

אני מקווה שזה בגלל שהם לא יודעים לחנות, ולכן לא תעזור אף הערה, וגם עם ינסו שוב ושוב ושוב, יתפסו שתי חניות.למה אני מקווה שכך? בגלל ששתי האפשרויות העליונות מדכאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא דוגל בתאוריה שהם פסולת אנושית שלא מוכנה להשקיע אקסטרה 15 שניות כדי להכניס את הרכב בין הקווים.

הרי לסוע בתוך נתיב מבלי להכנס ברכב שלידם הם יודעים (רוב הזמן לפחות) , אז גם להכניס רכב בין 2 קווי חנייה הם אמורים לדעת.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב החניות שם נראות מכוונות לגמרי, במיוחד השירוקו.

הרציונל של רובם, אני מניח, זה "אני לא רוצה שיפתחו עלי דלת".

לא מצדיק לרגע, כמובן. מה גם שאותי היה מפחיד יותר אדם עצבני ומתוסכל שיחרוט לי על הרכב אחרי שהוא רואה כמה זין שמתי על כל העולם..

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מקרים גם שאין ברירה ובשביל להכנס לחניה צריך לחנות כמו ז*ן כי הרכב לידך גלש לחניה שלך, ואז זו טעות נגררת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, רוב האנשים חונים ככה לא כי הם מפחדים מסימני פתיחת דלתות, אלא פשוט כדי שיוכלו לפתוח את הדלת לרווחה ולצאת ולהיכנס בחזרה לאוטו בנוחות. כמובן שזה לא מצדיק תפיסה של שתי חניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כאלה הם זבל שבזבלים חסרי התחשבות אני לא מבין מהתגובות שלכם הצדקה שכזו אני בעצמי לא מעז לעשות את זה מהפחד לנקמה בדמות חריטות/שריטות/פינצ’ור צמיגים או כל דבר חמור אחר. חבל שבמדינתנו הקטנה אין חוק כנגד חניות כפולות ידוע לי שבחוץ לארץ לדוגמא בריטניה שם כן אוכפים חוק כזה ושם לא תראה את התופעה בכמות כמו בישראל כי מה לעשות בישראל את אף אחד לא מעניין החוק ומצפצפים עליו...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הכל שלו

5c1ee56a73adf1d12d605603346b7756.jpg

61a219df67bc2c41595d807580604fec.jpg

אולי אני לא מבין נכון את הגודל, אבל אם הוא חונה כמו שצריך בתוך הקוים הוא חוסם נתיב.

יש מקרים שבאמת אין מה לעשות, כמו לחנות אוטובוס למשל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי העלה את הנקודה הנכונה שבגללה לא ניתן לאכוף את החניות שלא בין הקווים.

הרי לא הגיוני לתת דוח למישהו שחנה בין הקווים כי זה היה המקום הפנוי היחיד ואלה שמהצדדים היו חארות. ודרך לבדוק אין.

ובמקרה של נהג האיווקו יש מה לעשות - לא לחנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני לא מבין נכון את הגודל, אבל אם הוא חונה כמו שצריך בתוך הקוים הוא חוסם נתיב.

נכון אבל יש בסביבה ממש ליד, חניות שהוא יכול לחנות במקביל למדרכה מבלי לחסום 4-5 חניות ונתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוטובוס אין מה לחפש בחניון של מכוניות רגילות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה בתיאוריה. לפעמים אוטובוס צריך לעצור בצד בגלל מגוון סיבות ולא בכל מקום יש חניון אוטובוסים יעודי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...