Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורטים חסומים למשחקי רשת PS3

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 5116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנתי PS3.

התקנתי Tversity ויש לי שיתוף קבצים (ז"א שה PS רואה את המחשב).

הPS מצליח לעדכן תוכנה ומשחקים דרך הרשת (ז"א שהPS יוצא לאינטרנט).

נתתי לPS איפי סטאטי למען הנוחות.

פתחתי פורטים בנתב (סיסקו)

הגדרתי את כל מרחב הIP כ DNZ

למרות שכך, בנסיון למשחק רשת אני מקבל הודעה שהפורט לא פתוח!

יש דרך לבדוק פורטים? (דרך המחשב לדוגמא).

יש מצב שספקית האינטרנט (סמייל) חוסמת פורטים?

תודה

אבי

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דיווחים על בעיות עם כל מני ספקיות (גם ספציפית 012) עם הPS3 - אבל לרוב זה מתבטא בהתנתקויות ולא באי התחברות.

מה הNAT TYPE שאתה מקבל?

בנוסף - תתקין PS3 Media Server במקום TVERSITY.

מעדכן תיקיות אוטומטית , תאימות יותר גבוהה וביצועים עדיפים בהמרות סרטים (ואחלה תפריט דרך הDNLA לשינוי הגדרות ובחירת המרה רצויה)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הייתי עושה בלעדיך, ליביו?

קודם כל אני מקבל NAT2 שזה למיטב הבנתי טוב!

את הPS3 Media Server אני לא הכרתי...אבל בשביל זה אתה פה, לא?

אני אבדוק את העניין.

אני מנסה להתחבר ONLINE ל

שרת של FIFA 09 ומקבל הודעת שגיאה על פורט 3658 UDP, לא מבין למה?

הפורט פתוח ל IP הנכון (של הPS).

אגב....ההמלצות שנתת לי בזמנו לכרטיס עבור הDSI

בסוף רכשתי את הסופר-קארד המדהים. לא זול אבל עובד נפלא ושווה כל שקל.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף לגבי הDSI :) והPS3 MEDIA SERVER - זה ממש MUST.

מה שאתה מתאר אכן לא אמור להתרחש.

עם NAT TYPE 2 אתה אמור לעבור חלק (אני עובד עם NAT TYPE3 ללא בעיות, לא שזה קשור)

יש לך ראוטר תומך UPNP? אם כן - תפעיל! אם זה לא עובד עם UPNP - הבעיה בספקית ב99.99999999%.

אתה במקרה משתף קבצים דרך ביטורנט? (אם כן קודם כל , אל תשתף בזמן משחק אונליין - זה הורג את הPSN) , אם אתה משתמש בUTORRENT אז יש לך מנגנון לבדיקת פורטים שם - תבדוק את אותו פורט דרך המחשב שלך אם הוא מצליח להתחבר בו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה UPNP כמובן שמופעל.

בUTORRENT ?? לא מכיר, כשאחזור הביתה אוריד ואנסה לבדוק את הפורט...אבל גם לי זה מריח כמו בעיה של ISP.

אין מנוס מלדבר איתם.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא החיבור שלי הוא דרך בזק ADSL

מה הקשר חייגן לפורטים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו לא קשור,אבל בזמנו כשעבדתי ב012 אני זוכר שהיו הרבה לקוחות עם PS3 שהיו מבקשים את החיבור

אמרו שזה מה שעזר לחברים שלהם וזה מה שיעזור להם.

מה גם כשאתה גולש בחיבור MPLS אתה גולש דרך השרת של הוט ורק משתמש בשרת DNS של 012, אז זה יכול לעזור קצת לחיבור.

לדעתי במידה ובאמת אין לך איזשהו חסם בראוטר שמונע (ונראה כאילו באמת אין) הבעיה שלך היא מול הספקית,תתקשר אליהם ולאחר שהם יציעו לך חבילת גיימר בתוספת תשלום,תצעק קצת על השרות לקוחות ותבקש תקופת נסיון ואז תדע בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...