Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת רכב מהכביש על דברים שטותיים, מבקש את עצתכם.

שימו לב! השרשור הזה בן 4798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הכבוד לך. שמח מאוד בשבילך שהמקרה נסתיים כך.מחזק את קודמי. גם אני ממליץ בחום לגשת עם זה לתקשורת, שהציבור יבין ששוטרי התנועה מתוסכלים מוציאים חמתם על אזרחים תמימים ודופקים דוחות שטותיים וחסר כל היגיון כאילו אין מחר - ואנחנו, האזרחים הפשוטים משלמים.תחשוב שעל כל אחד כמוך שמחליט להילחם בתופעה וללכת למשפט, יש עוד 100 שמשלימים עם רוע הגזירה ופשוט משלמים וחבל.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חודשיים מאוחר יותר...

כמו שהבטחתי העלתי את כתב התביעה + פסק הדין.

המשך יום מעולה חברים.

כתב התביעה:

117.jpg

118.jpg

פסק הדין:

119.jpg

*התמונות נערכו לצורכי פרטיות.

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן חן על הנחישות ועל חוסר הרצון לקבל את הגזירה

למזלך נפלת גם על שופט טוב ואמיץ

אולי מכאן יוסקו גם מסקנות מערכתיות במשטרה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שאין התייחסות בכתב התביעה לנושא הגומייה הקרועה.מוזר,כי יש הבדל בין הבעייה הזו, שהיא בעייה בטיחוטית,לבין נזילת שמן, שעליה אמר השופט שהיא לא מהווה בעייה בטיחותית.

אין לנו על מי לסמוך,אלא על ABS,ESP ושאר צירופי האותיות באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההתמדה והנחישות, טוב לראות שיש עוד שופטים אמיצים ונבונים במערכת המשפט שלנו.

אני בכל זאת חושב שכל זה לא יעזור ללא פירסום, צריך לפעול בכל הכוח לפרסם את המקרה, לא רק בשביל ליידע את ציבור הנהגים שהם יכולים להשפט וגם לזכות, אלא יותר בשביל להרתיע את המשטרה.

בפעם הבאה שמתנדב / שוטר תנועה ירצה לתת למישהו דוח והורדה מהכביש על זה שהמים במצבר אצלו לא מזוקקים הוא יחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתרשם שהשופט (סך הכל) ביצע את עבודתו נאמנה, ועצוב שזה לא מובן מאליו!

לפותח השרשור - אני מסיר בפניך את הכובע! כה לחי!

מנסיוני הדל - דו"חות של מתנדבים הם כמו אוכל לציפורים - ירצה ישלם, ירצה להישפט - בעיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתרשם שהשופט (סך הכל) ביצע את עבודתו נאמנה.

אני מכיר את השופט באופן אישי (מחוץ לבית המשפט). בעברו הוא שימש כתובע משטרתי ולכן מכיר את המערכת טוב "מבפנים".

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...