Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת רכב מהכביש על דברים שטותיים, מבקש את עצתכם.

שימו לב! השרשור הזה בן 4773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל , לא התכוונתי (ומצטער אם יצא ככה) לתקוף אותך אישית בגלל שיושבת לך בכיס תעודת שוטר.

אבל להרבה מאד חבר'ה במדים הכחולים פשוט לא מגיע את הכוח הזה.. :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לאחי, קרה מקרה דומה לפני כמה שנים, על תפוחים לא תקינים.

אם אני לא טועה הוא הביא קבלה שהרכב עבר טיפול גדול לפני חודש וטען שהמוסכניק לא אמר מילה על תפוחים

ולו כאדם רגיל אין מושג בזה.

השופט לא זיכה אותו אלא הכפיל לו את הקנס.

אם אתה רוצה אני יכול לבדוק אצלו, בדיוק מה קרה, זה קרה לפני שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

טוב חברים עבר הרבה זמן ורציתי לעדכן בהתפתחויות:

אז כמו שכבר קראתם אני החלטתי ללכת למשפט, הגעתי לביהמ"ש חיכיתי 3 שעות בתור, נכנסתי והתחלתי להסביר שם לאיזה אחת מהתובעות של המשטרה שזה לא הגיוני מה שקיבלתי ושזה סתם קטנוניות (אתה לא ישר נכנס למשפט, בהתחלה מנסים להגיע להסדר ואם לא אז מכניסים אותך לאולם). היא התחילה לומר לי ללכת להביא אישור ממוסך על תקינות רכב ורצתה לדחות לי את המשפט לעוד חודש...

ראיתי שזה לא רציני, אמרתי לה: "עזבי אין לי מה להגיע איתך להסדר תכניסי אותי לשופט", נכנסתי לאולם חיכיתי קצת ואז השופט קיבל אותי והתחיל להקריא את כתב התביעה, הפסיק לרגע והתחיל לעוות את פרצופו (ומכאן אני כבר עם חצי חיוך בפנים), ואז משום מקום הוא התחיל במסכת של גידופים לעבר התובע של המשטרה: "אתם צוחקים עליי?! אין לכם מה לעשות?! בשעה 1 בלילה לחפש נזילות שמן מנהג מסכן?! אתם מביישים את עצמכם ואת מה שאתם מייצגים, הנהג הוא מכונאי שיודע להבחין בנזילות כגון אלה שהעלתם בדו"ח, אני מורה מיד לבטל את הדוח ומבקש סליחה ממך הנהג בשמי ובשם בית המשפט על העוול שנגרם לך ועל הזמן היקר שבזבזת..."

התובע מצדו היה המום מהחריפות של השופט ואמר לו: "טוב אני צריך להעביר את הלאה".

בנוסף השופט הורה לשלוח העתק מפסק הדין לניצב אגף התנועה או משהו כזה באזור דרום...

בקיצור חברים, אפילו שזה עלה לי ביום עבודה ובעוד 80 ש"ח לחנייה, ששווים לי הרבה יותר מסתם דוח של 250 ש"ח, אל תתעצלו ללכת ולהתנגד, השוטרים מחפשים את אותם אנשים שיודעים שהם לא "קרציות" וילכו וישלמו את הדוח כמה שיותר מהר...

אני אעלה בהמשך צילום של פסק הדין.

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלך מלך מלך!, עשית לי את הלילה! סוף כל סוף הגוף היחיד שיש לו את הסמכות להעמיד את המשטרה במקום עשה זאת. אני מקווה שיהיו להם עוד המון נפילות כאלה ושרק יקבלו על הראש.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד!

רוב האנשים היו מתייאשים כבר מכל הבילבולי שכל האלה + הפסדי יום \ ימי עבודה.

טוב לשמוע שיש אנשים שהולכים עם זה עד הסוף ומצליחים! :mm_yeah:

90 קמ"ש זו רק המלצה (:roll:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לשמוע..._אבל אם נעזוב את השוטרים והשופט בצד לרגע,_כל הכבוד לך שעמדת על שלך בניגוד להרבה אנשים אחרים שהיו משלימים עם זה ונותנים לפעולה הזאת להימשך.

HU: Pioneer DEH-X9550BT Comp: Hertz Energy ESK165 Amp: Phoenix Gold Octane R8.0:4 Sub: Hertz ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן מצויה הבעייה, שאנשים יודעים שיום עבודה שלהם שווה יותר מ250 ש"ח + טירטור וכאבי ראש ואחרי כל זה אתה לא יכול להיות בטוח ב100% שתצא מזה ללא קנס.

Audi A6 3.0T Quattro - לשייט ב260 קמ"ש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברוק!

כה לחי!

כמה חבל שאותם שוטרים לא יידעו זאת.

במחשבה שנייה - מה דעתך לפנות לוואלה/ווינט לפרסום המקרה?

גם למען אחרים.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...