Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת רכב מהכביש על דברים שטותיים, מבקש את עצתכם.

שימו לב! השרשור הזה בן 4751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה המחוקק מציין זאת?

המחוקק מציין זאת שחובת האחריות לנסיעה ברכב תקין חלה על בעל הרכב.

לאדם הממוצע יש יכולת לאבחן גומייה קרועה?

הצחקתני...

תמשיך לצחוק וקבל סמיילי שיעזור לך בכך :lol:

אין כל צורך בידע בכדי לאבחן שישנה תקלה עם גומיה לציריה קרועה, די בכל שתבחין בגריז שמסביב בכדי שתדלק נורת אזהרה :idea:

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ניידות. בדיחה על 4 גלגלים.

יוצא לי לראות המון ניידות ללא פנס אחד או יותר שרוף.

עצר אותי שוטר במחסום לביקורת.

והעיר לי שיש לי אור מספר שרוף. (נחמד מצידו ממש לחפש)

ושהוא רושם לי דוח על זה. שיש לי ליקוי ברכב.

נתן דוח על 250 שקל. !!

אני בתמורה ביקשתי שידליק את האורות ברכב.

הוא סרב. אני חיכיתי כמה דקות שהוא יהיה צריך ללכת.

ורשמתי את מספר הניידת. וכמובן מנורה שרופה מאחורה.

ולפני שהוא יצא מהחניה. עצרתי אותו. ואמרתי לו. שיש לי תמונה של הרכב בפלאפון.

ושיש לו מנורה שרופה מאחורה. ומחר אני מגיש תלונה נגדית עם בקשה שיקבל גם קנס זהה.

היה לי שיחה ארוכה בתחנת משטרה מול המפקד שלו. בסוף הוא קיבל קנס של 250 שקל.

אבל זה היה סיוט. והציקו לי אחרי זה. במחסום הזה בגללו.

במשטרע . מחפשים לדפוק את האזרח הקטן. והמסכן שלא מכיר את המערכת.

לדעתי צריך להחליף את הכל המשטרע מהיסוד. כולם רקובים ופחדנים!

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שומר קבלות על טיפולים שאתה עושה קח אותם למשפט, תראה להם שהרכב מטופל ושהתקלה הזו לא נראתה בטיפול האחרון וצצה לה פתאום ואתה כחסר ידע לא יכלת לדעת עלייה.

שטויות. שוטרים עושים מה שבא להם ומה שרץ להם עם המצב רוח באותו הרגע.

תגיד / תוכיח גם שהרכב יצא עכשיו מהטסט, לא יעזור לך כלום אם תיפול על מר שוטר ביום רע.

אי אפשר לדבר עם שוטרים נקודה.

וכל מי שמצטדק באשכול הזה, במיוחד אייל (שמן הסתם עוד שוטר מן השורה) , יכולים ללכת לעבוד על מישהו אחר.

אם זה היה קורה לכם , גם אתם הייתם באים לפורום ופורקים את העצבים מרמת הטימטום של השוטרים הללו (כמו שנאמר אמתי ודמטי .. או צ'יקו ודיקו).

אני אישית בתקופת הצבא יצא לי לעבוד עם כמה שוטרים וראיתי איזה בית בושת הם עושים מאנשים מסכנים וחפים מפשע.

מוציאים את הפנקס ומחליטים שהם בתחרות עם הניידת השניה שהגיעה למכסה מסויימת של דוחות. מי מגיע ליותר דוחות.

אז (אייל) תעשה לי טובה. אתה אולי שוטר ואתה אולי לא "אחד מהם", אבל תסכים שהמשטרה שלנו בארץ שווה לתחת ובמקום לחפש פושעי תנועה אמיתיים שנוסעים על 200 או מפרפרים בין נתיבים באיילון כאילו הם בתחרות, הם מחפשים את הנהג הפשוט שרק רוצה להגיע הביתה בשלום ובכלל לא עבר על איזשהו חוק תנועה שמגיעה לו הורדה!!!

ול Soundman , קבל ח"ח .. להעמיד שוטר על טעותו יכל להגמר הרבה יותר רע. יש להם יותר מדי גאווה במדים המלוכלכים שלהם.

*** כמובן שיש ויש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כל צורך בידע בכדי לאבחן שישנה תקלה עם גומיה לציריה קרועה, די בכל שתבחין בגריז שמסביב בכדי שתדלק נורת אזהרה :idea:

עדיין צריך להתכופף ולבדוק אם יש גריז. זה משהו שאתה עושה בעבודה באופן יומיומי, לכן אולי זה נראה לך משהו טריוויאלי. זה כמו שאני, בתור אחד שמתעסק עם מחשבים, לא אבין למה אנשים פותחים לינקים מוזרים ונדבקים בוירוסים. מה, זה לא מחשיד, לינק מוזר שהם קיבלו בפייסבוק - למשל?

ולגבי המשפט, אני דווקא חושב שכן יש סיכוי. האם האדם הסביר בודק כל בוקר את הגומיות בציריות שלו? לא נראה לי. השופט אמור להסיק מסקנות על פי האדם הסביר. הוא צריך לשאול את עצמו האם הוא (השופט), בתור אזרח במדינה עושה זאת כל בוקר לפני שהוא מגיע לבית המשפט לגזור עונשים או לזכות במשפטים על עבירות תנועה.

המחוקק אולי מציין שעל הנהג לוודא שהרכב תקין בתחילת כל נסיעה, אולם משאיר את זה מעורפל. הנהג לא יכול לוודא שהרכב תקין בכל האספקטים, בכל תחילת נסיעה מכיוון שאינו מומחה לרכבים (ברוב המקרים).

***עדכון***

היום לא מזמן בסיביבות 2 התקשר אליי אותו בוחן תנועה מאתמול, שאל אותי אם תקנתי את הליקויים אמרתי לו שכן, הוא אמר לי להגיע לתחנת המשטרה כדי לקבל את הרישיון בחזרה, הגעתי לשם, הוא העיף מבט שוב על הגומיה, אמרתי לו שהחלק הוזמן וצריך להגיע בימים הקרובים (הראתי לו קבלה), לגבי המנוע המזיע שמן אני ניקיתי אותו עם כמה מטליות נייר סופג, הוא העיף מבט ושאל אם תיקנו את הבעיה של השמן, אמרתי לו שכן ועשו ניקוי מנוע.

5דק' אחכ הרישיון של הרכב היה כבר אצלי, המום מקלות הראש שיש להם, וזה לימד אותי דבר אחד, הם לא באמת מחפשים רכבים לא תקינים או מסוכנים כדי שלא יהיו על הכביש, הם מחפשים למלא פנקס חברים, למלא פנקס לא יותר מזה.

למה אתה המום מקלות הראש שלהם? מצד אחד, דווקא נראה לי שהבוחן החליט להאמין לך לגבי הזעת השמן וראה גם את הקבלה על הגומיה.

מצד שני, למה הוא החליט להחזיר לך את הרשיון לפני שתיקנת את הגומיה? הרי לפני יומיים הוא נתן לך דו"ח בטענה שזו תקלה בטיחותית.

בקיצור, התנהגות מוזרה ולא מובנת.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף הרכב יצא מטיפול תקופתי לפני כשבועיים ולא אמרו לי כלום לגבי הגומייה הנ"ל.

כולכם התעלמתם ממשפט המפתח, שעשוי מאוד לעזור לזכות במשפט, ואת זה אני אומר על בסיס פסק דין היסטורי שעסק - אם זכרוני אינו מטעה אותי - בפנס שמוסך אמור היה לתקן ולא תיקן היטב.

לפותח השרשור: יש לך אחלה רכב, תהנה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פס"ד של אחד שנשרף לו פנס וקיבל דו"ח פנה לבימ"ש ולא הצליח לשכנע בטיעונים דומים לאילו שעלו כאן.

בכל אופן, פשוט ביזיון שזה מה שעוסקים בו במשטרה.

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. גומיה לציריה קרועה - המחוקק כן דורש מבעל רכב לראות אם היא קרועה אם לאו, וזאת בניגוד לקצה הגה(תפוח) שיש בו חופש אשר אדם מן השורה אינו יכול לאבחן תקינותו.

.

השוטר יכול היה להגיד לו "שמע, את זה דחוף מאוד לתקן..." - ולוותר לו כליל על ההורדה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה המום מקלות הראש שלהם? מצד אחד, דווקא נראה לי שהבוחן החליט להאמין לך לגבי הזעת השמן וראה גם את הקבלה על הגומיה.

מצד שני, למה הוא החליט להחזיר לך את הרשיון לפני שתיקנת את הגומיה? הרי לפני יומיים הוא נתן לך דו"ח בטענה שזו תקלה בטיחותית.

בקיצור, התנהגות מוזרה ולא מובנת.

דווקא לא מוזר בכלל. הבוחן כבר קיבל את מה שהוא רצה, שזה עוד דוח לסטטיסטיקה, והתיקונים פחות חשובים. כנראה שגם הוא (שבכל זאת חייב להיות בעל ידע טכני במכוניות) לא חושב שהרובר של בעל השרשור היא פצצת זמן מתקתקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פס"ד של אחד שנשרף לו פנס וקיבל דו"ח פנה לבימ"ש ולא הצליח לשכנע בטיעונים דומים לאילו שעלו כאן.

אתה טוען שדין אחד לפנס שרוף ולגומיית ציריה קרועה? :shock:

את הפנס השרוף כל אחד יכול לראות - ואת הגומיה?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות. שוטרים עושים מה שבא להם ומה שרץ להם עם המצב רוח באותו הרגע.

תגיד / תוכיח גם שהרכב יצא עכשיו מהטסט, לא יעזור לך כלום אם תיפול על מר שוטר ביום רע.

אי אפשר לדבר עם שוטרים נקודה.

וכל מי שמצטדק באשכול הזה, במיוחד אייל (שמן הסתם עוד שוטר מן השורה) , יכולים ללכת לעבוד על מישהו אחר.

אם זה היה קורה לכם , גם אתם הייתם באים לפורום ופורקים את העצבים מרמת הטימטום של השוטרים הללו (כמו שנאמר אמתי ודמטי .. או צ'יקו ודיקו).

אני אישית בתקופת הצבא יצא לי לעבוד עם כמה שוטרים וראיתי איזה בית בושת הם עושים מאנשים מסכנים וחפים מפשע.

מוציאים את הפנקס ומחליטים שהם בתחרות עם הניידת השניה שהגיעה למכסה מסויימת של דוחות. מי מגיע ליותר דוחות.

אז (אייל) תעשה לי טובה. אתה אולי שוטר ואתה אולי לא "אחד מהם", אבל תסכים שהמשטרה שלנו בארץ שווה לתחת ובמקום לחפש פושעי תנועה אמיתיים שנוסעים על 200 או מפרפרים בין נתיבים באיילון כאילו הם בתחרות, הם מחפשים את הנהג הפשוט שרק רוצה להגיע הביתה בשלום ובכלל לא עבר על איזשהו חוק תנועה שמגיעה לו הורדה!!!

ול Soundman , קבל ח"ח .. להעמיד שוטר על טעותו יכל להגמר הרבה יותר רע. יש להם יותר מדי גאווה במדים המלוכלכים שלהם.

*** כמובן שיש ויש..

באמת שאני לא מבין מה אתה רוצה.

גם כשאני תוקף את דרך העבודה של המשטרה, אז אני לא בסדר בגלל שבמקרה יש לי תעודת שוטר בכיס ואני משתייך לארגון הזה שנקרא משטרת ישראל.

נו טוב, יש אנשים שאי אפשר לרצות אותם.

אתה מוזמן לבוא לדבר איתי ולראות אם אי אפשר בכלל לדבר איתי. אתה צריך לשנות את דרך המחשבה שלך. השוטר של היום זה לא השוטר שהיה לפני 20 שנה. המפגש עם שוטר התנועה הוא בדרך כלל לא נעים לנהג אבל מה לעשות מישהו צריך לעשות את העבודה הזאת גם כן. ורק כדי שתהיה רגוע, אני לא בתנועה. אני בסיור. אז אולי עכשיו תחשוב שאני כן בנאדם...

ואם תבדוק את ההודעות שלי בעבר תגלה אולי פרט שיעניין אותך: אני תמיד תקפתי את מדיניות האכיפה של המשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה מתיישב עם זה:

1. גומיה לציריה קרועה - המחוקק כן דורש מבעל רכב לראות אם היא קרועה אם לאו, וזאת בניגוד לקצה הגה(תפוח) שיש בו חופש אשר אדם מן השורה אינו יכול לאבחן תקינותו.

איפה המחוקק מבדיל בין גומייה לתפוח או בין חלק נראה לנסתר?

די בכל שתבחין בגריז שמסביב בכדי שתדלק נורת אזהרה :idea:

מה זה גריז ומסביב למה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בתמורה ביקשתי שידליק את האורות ברכב.

הוא סרב. אני חיכיתי כמה דקות שהוא יהיה צריך ללכת.

ורשמתי את מספר הניידת. וכמובן מנורה שרופה מאחורה.

ולפני שהוא יצא מהחניה. עצרתי אותו. ואמרתי לו. שיש לי תמונה של הרכב בפלאפון.

ושיש לו מנורה שרופה מאחורה. ומחר אני מגיש תלונה נגדית עם בקשה שיקבל גם קנס זהה.

היה לי שיחה ארוכה בתחנת משטרה מול המפקד שלו. בסוף הוא קיבל קנס של 250 שקל.

:king:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...