Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוטל לוס לאחר תאונה - עלות תיקון יקרה

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 5474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה קטע ,לפני שנה קניתי 230 סטיישן שגם קוואליר נכנסה בה ב60 או80 קמ"ש האוטו הוכרז טוטל לוס ואני קניתי אותה ב4000 שקל ויש לי המון חלקים.למרות שאחרי הקנייה גיליתי שדי נדפקתי כי המנוע גמור לגמרי ,והגיר הוא גיר 3 הילוכים דגם ישן.חוץ מזה כל החלקים תקינים ורובם מורכבים כבר אצלי על האוטו כולל חלקי פח.

אני לא מאמין שתצתרך חלקים אבל אם כן אני אשמח לעזור.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה קרה רז? מתחרה בי בביש מזל?...לפחות מקווה שהראש (שלך) עדיין עובד...רן

ותתעודד, תמיד יכול להיות יותר גרוע:

]

Car_crash_fun_1B.jpg

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון קטן, לכל אלו שהתעניינו, וגם לאלו שעדיין לא הספיקו.:-)

בשעה טובה קיבלתי את רכבי בחזרה, מתוקן.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן, לכל אלו שהתעניינו, וגם לאלו שעדיין לא הספיקו.:-)

בשעה טובה, שמור עליו.

עדי גולדנברג 13399

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ו.....?

מי שילם? איך התגברת על עניין הטוטל לוס? מאיפה מצאו חלפים? היה כדאי בדיעבד לתקן ולא לקנות אחר?

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות התיקון לא עלתה על מחצית שווי הרכב כפי שהעריך אותו השמאי, למזלי.

שילמתי את התיקון ואתבע את הביטוח של הנהג הפוגע.

חלפים נמצאו בעזרתו של מוסך רם בחולון. (פגוש אחורי, פנסים אחוריים, גשר ומוטות מייצבים).

אני שמח שתיקנתי ולא חיפשתי אחר. שיקולים סובייקטיביים. לך תבין מישהו שאוהב מכונית ...

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אנחנו שמחים, שבגלל השטות כזאת לא השביתו אוטו!:-D

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך לעדכן רז, זה נושא שמעניין את כולנו (כי כולנו יכולים חס וחלילה להיות מעורבים בתאונה עם הרכב אספנות שלנו).

מקווה שתקבל את כל הכסף במשפט.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי רז!

אסור לוותר!

חברות הביטוח עושקות אותנו.

לי השביתו רכב וקיבלתי כמובן מכתב רישמי מחברת הביטוח שהרכב הוגדר כטוטאל-לוסט.

כששאלתי מה קורה עם הביטוח ענו לי שבמקרה כזה הפרמיה (2400ש"ח) מבוטלת ולא מגיע לי החזר.

כששאלתי את הביטוח מה קורה עם האגרת רישוי (הרכב עבר טסט פחות מחודש לפני התאונה) ענו לי שהם ישלחו לי ודחו אותי כמה פעמים.

אתמול הגיע לי מכתב מכביש 6 שיש חיובים שלא שולמו על הרכב.

פניתי לכביש 6 והם אמרו לי שחודש אחרי התאונה הרכב נסע על כביש 6.

לא טוטאל-לוסט ולא נעליים!!

ואפילו לא דאגו להעברת בעלות כחוק!!

בקיצור גנבים, שקרנים ורמאים!

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שלי.

פחחות עשיתי בת"א.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם אני אוסיף כמה דברים:

ישנן שתי קטגוריות שעל פיהן "מורד" רכב מן הכביש:

1. אובדן להלכה.

2. אובדן גמור.

אובדן להלכה- המדובר בהגדרה ע"פ חוק, שבה שווי הנזק שנגרם לרכב הנו 60% ומעלה, ועל כן לא ניתן לתקן ו"להעלותו" על הכביש בעיקר מסיבות בטיחות. מדובר בקביעה "נוקשה" שלאחר מכן הרכב נמכר לפירוק בלבד, ללא רשיונות.

אובדן גמור ("טוטאל לוס- בפי העם") - המדובר ברכב ששווי הנזק שנגרם הנו 50% ומעלה, אשר נקבע ע"י חברות הביטוח, ושאין להן כדאיות כלכלית לתקן נזק שכזה ולכן הן מעדיפות "להשבית" את הרכב. מדובר בקביעה שאינה נוקשה, וניתן להיתקל בלא מעט מקרים שרכבים גם עם נזק של 45% נקבע ע"י השמאי כ"טוטאל לוס" ולא לתיקון וכאמור שיקול הדעת נתון לחב' הביטוח. במצב שכזה הרכב נמכר למגרשים/סוחרים/לפירוק, כאשר לאחר המכירה יכול הקונה להחליט האם לתקן את הרכב או לא (מכיון שההורדה היא ע"פ חברת הביטוח ולא ע"פ חוק).

לאחר ההקדמה:

1. אם רכבך נקבע כאובדן להלכה, מדובר בקביעה שלא ניתן ו/או יהיה מאוד קשה לשנות (לדעתי, וכחובב מושבע של רכבי אספנות, ועם כל ה"כאב" גם לא רצוי).

2. אם רכבך נקבע כאובדן גמור- אפשרי יהיה לבטל את "רוע הגזירה" ולהגיע להסכמה עם חברת הביטוח בעניין.

3. בכל מקרה, החלטת בימ"ש (וגם זו של חברת הביטוח), מתבצעת על פי קביעת השמאי שחוו"ד מטעמו הנו חוו"ד מומחה לכל דבר ועניין (כשהיא מוגשת בבימ"ש ע"פ הפרוצדורה הרלוונטית), ועל כן, אם ברצונך לסתור אותה, עליך להגיש חוו"ד של שמאי מטעמך.

4. את הנזק הישיר שנגם לרכב, היינו, נזק ע"פ דוח שמאי, אתה תובע ו(בגדול) מקבל/משופה מחב' הביטוח. את הנזק העקיף, היינו השתתפות עצמית, הוצאות שונות וכיו"ב, אתה תובע ישירות מהנהג ברכב שפגע בך בתביעות קטנות.

5. אני שמח שאתה בריא ושלם:wink:.

=======================

אין באמור לעיל בכדי להוות ייעוץ משפטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
תמשיך לעדכן רז, זה נושא שמעניין את כולנו (כי כולנו יכולים חס וחלילה להיות מעורבים בתאונה עם הרכב אספנות שלנו).

מקווה שתקבל את כל הכסף במשפט.

עדכון (כ-5 חודשים לאחר המקרה):

נזקי רכוש:

חברת הביטוח של הנהג הפוגע הסכימה ושילמה ללא משפט:

1. עלויות תיקון - חלפים + עבודה + מע"מ. (שלא עלו על מחצית שווי הרכב לפי הערכת לוי יצחק). - סעיף זה הוא החלק הארי.

2. שכר טרחה שמאי (למעלה מ-1000 ש"ח).

3. ירידת ערך שקבע השמאי. 10% משווי הרכב לפי טבלת שומה מקובלת.

לא שולמו:

1. שכר טרחה שמאי לוי יצחק. (השמאי ששכרתי, שהעריך את עלות התיקון דרש שאקבל חוות דעת מלוי יצחק לשווי הרכב. הוא אמר שבמקרה של משפט, בית המשפט יקבל רק הערכה של לוי יצחק, ולכן נאלצתי לפנות ללוי יצחק כשמאי נוסף רק לצורך הערכת שווי הרכב). - פחות מ-1000 ש"ח.

2. הוצאות נסיעה בתחבורה ציבורית ומוניות בתקופת תיקון הרכב.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...