Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדירת מים למנוע

thuglife
שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ברשותי סוזוקי בלנו 97 190,000 ק"מ

אתמול בערב מילאתי מים קירור, למחרת (היום) בבוקר המיכל היה ריק,

אז מילאתי עוד הפעם, נסעתי אולי 1 ק"מ ואז תוך כמה שעות עוד הפעם לא היה,

מילאתי עוד הפעם ותוך שעתיים ירדה הכמות בחצי.

נסעתי למוסך, הם פתחו שם את המנוע ואמרו והראו שיש לי מים במנוע ואמרו שצריך להחליף את

המנוע, 8000 ש"ח.

אני זקוק לדעתכם: האם החלפת מנוע באמת נחוץ??? או שאפשר להסתדר גם בלי זה??

האם המחיר בסדר או שלא???

האם המנוע חדש? משומש??? או איזה בכלל???

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מזה שבאמת ככל הנראה הלך ראש מנוע (יש פריצת אטם ראש והמים עוברים לשמן).

במצב זה,יש לפרק את ראש המנוע ולבדוק גם את מצב בלוק המנוע.

הבעיה של הרבה מכוניות מדגם כמו שלך היא סדק בראש המנוע שמוביל בד"כ להחלפת ראש כמעט ללא אפשרות לתיקון כי בעייתי לתקן את הראשים של המכוניות הללו .אם הבלוק אכול כתוצאה משימוש מי ברז או משחיקה- צריך להחליף מנוע.

עד שלא פורק הראש לא ניתן לכמת את הערכת הנזק (המכונאי כבר פירק את הראש כשהוא נתן לך את ההצעת מחיר או שסתם נתן לך בשלוף?

בהיסחפות,גם אם צריך להחליף מנוע 8000 ש"ח זה מחיר דמיוני,אלא אם אתה מטפל במוסך מורשה,שבו יקרעו לך את הכיס כהוגן.(מנוע לרכב הזה ,בזמנו אבא שלי החליף עלה 4000-4500 ש"ח ללא עבודה וצריך להחליף על הדרך :

טיימינג,מותחנים,מחזירי שמן ואולי גם משאבת מים (לא כדאי לקחת סיכון וגם ככה הכל מפורק זה עניין של עוד 200-250 ש"ח,לעומת הסיכון שאתה תפרק שוב ראש מנוע בגלל שהמשאבה תיתפס חלילה).

עלות העבודה בסביבות 1500 ש"ח נוספים ולדעתי המחירים גם כוללים מע"מ.

אל תעשה את הטעות הזו ואל תכניס את הרכב עדיין למוסך.

תכתוב מהיכן אתה בארץ כדי לקבל המלצות למוסכים הגונים וטובים ולא כאלו שיחפשו להשחיל לך מנוע ועוד בכזה סכום.

אפשרות נוספת היא למצוא מנוע מפירוק או מיבוא -תצטרך לעשות כמה טלפונים ולקנות מנוע וירכיבו אותו במוסך.

הבעיה- אין אחריות על המנוע אלא רק על העבודה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלי במספר מכוניות באלנו שבעיית מעבר המים היתה כתוצאה מסדק בבלוק.

בקש ממנהל המוסך להראות לך היכן מעבר המים. במידה וזה בבלוק, אין ברירות, אלא להחליף מנוע. במידה וזה בראש, יכול להיות שניתן להשאיר את הבלוק.

בהצלחה,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...