Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לי את המערכת!!!

mooch
שימו לב! השרשור הזה בן 7523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ROVER!!!

אם אני אראה אותך נכנס למועדון עם פאנל בכיס,אני אשלם לך על הכניסה וגם אזמין אותך למשקה סבבה???

תבין,איפהשלא תשים ימצאו,אתה יודע מה הייתי מרגיש הרבה יותר טוב אם הפאנל היה נשאר אצלי!??!!?

מה זה כבר היה משנה את הרדיו דיסק היו לוקחים בכל זאת!!!

ואם גם לא היו לוקחים את הרדיו דיסק יש להם בגאז' מלא ציוד!!!

אז עכשיו תגיד לי אתה מה זה משנה איפהאני מחביא...

איל ד"א הצעה :למה שלא תעשו איזה כתבה על אמצעי מיגון לרכב??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ROVER אולי כולנו לא נדבר בכלל על מערכות על מנת למזער את הסיכוי שיש כאן איזה האקר מתוחכם שיעלה לנו על הIP ואז יפרוץ למחשבים של ספק האינטרנט שלנו וישאב משם את הכתובת שלנו ואז בכלל יהיה לנו פה כיף נורא בפורום.

איזה מין שטות מה אתה חושב שיש גנבים שעוקבים פה בפורום כדי לדעת למי יש מה? ומה אז? איך הם ידעו איפה הבן אדם גר?

אבי גר בנצרת אתה רוצה להגיד לי שגנבי הפורום עקבו אחריו מנצרת לתל אביב?! שמע אולי לכאלו גנבים משקיענים באמת מגיעה המערכת שלו אחרי כל הטרחה שלהם :roll:

אבי, זה פורום אודיו, מיגון לא שייך לאודיו עד כמה שידוע לי ואני אישית לא מתמצא במיגון מעל הממוצע. היה על כך גם דיון בפורומים השכנים, אולי שווה להריץ חיפוש.

סך הכל האופציות היחידות שיש לך זה אזעקה עם ביפר או לחבר סלולרי לאזעקה ככה שיחייג אלייך בעת פריצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאלה שגנבו לו שייכים לפורום. אבל מספיק שיש בן אדם אחד שעוקב אחרי הפורומים ושומע פה ושומע שם וזה עוזר תאמין לי.

בקיצור, כולכם הבנתי בדיוק למה אני מתכוון. לדבר כמה שפחות, ולא לפתוח את הבגאז' במקומות עם הרבה עיניים.

ובקשר לפאנל... לא חסר מקומות פחות גלויים באוטו מאשר מתחת לכסא. אם יש לך תא כפפות עם מנעול זה למשל הרבה יותר טוב.

אני בטוח שאם תרצה תדע להסתדר איתו. לזרוק אותו מתחת לכסא זה לא פיתרון.

אייל, אני בטוח שגם אתה הבנת למה אני מתכוון והתפלאתי על התשובה שלך.

:roll:

רק מורצ'ילגו.... שום דבר אחר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אף פעם לא צריך לדבר על המערכת שיש לך. לא בפורום כזה ולא בשום פורום אחר.

בכל מקרה, קח את העצה שלי או שבפעם הבאה פשוט תרשום עוד פעם את כל המרכיבים בחתימה שלך, תשאיר את הפאנל מתחת לכסא... ונדבר שוב עוד כמה חודשים על מה אתה הולך לקנות אחרי שפרצו לך כבר פעמיים.

בקיצור ולעניין, עדיף לשתוק ידידי היקר.

:idea:

עשית קשר ישיר בין זה שהציוד שלו שנמצא בחתימה ובין זה שגנבו לו ועוד ציינת שאם הוא יעשה את זה שוב יגנבו לו שוב. אבל צדקת בדבר אחד, לפעמים באמת עדיף לשתוק :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרצו לך לאוטו - וזה חבל נורא, אבל תראה, חפיף, לא נורא, ואני רק מקווה שהגנב שפרץ לך או מי שזה לא יהיה ימות, אם אפשר בתאונה, וא אפשר שזה יקרה בזמן שהוא מסיע את עצמו לבית חולים אחרי שנפלט לו כדור כי שיחק עם אקדח.... רצוי שהאקדח יהיה גנוב, ושיתנגש בעץ, אבל רק יפצע קשה, והאוטו יבער..... ואני במקרה אעבור שם, אראה את זה קורה ואצחק לו בפנים כשהוא נשרף...

טוב. זה קצת חולני. אבל ככה הרגשתי פעמיים בחיים שלי. כשקמתי בבוקר, הסתכלתי מהחלון וראיתי את רצפת הבגאז' של האוטו שלי. ליד הדלת האחורית היתה שלולית זכוכיות מנופצות, והיו חוטים תלושים קצת....

פעמיים שבסיכומן לקחו לי 4 מגברים, 3 סאבים (שניים - אחד כפול אם אתם חייבם לדעת), קרוס אקטיבי אחד, שני זוגות רמקולים (SONY סדרת ES אם אתם שואלים) ועוד פיוניר 220 W..... לקחו לי חיווט מצופה זהב וכבלים של KIMBER שחיברו את הרמקולים, לקחו לי בית פיוזים של VIVANCO וכמעט הכי גרוע - שברו לי את הידית שפותחת את המושב האחורי (את הכל מאד קל לשחזר - אבל לכו תחפשו בפירוקיה את הידית הימנית של המושב האחורי שתופסת אותו לדופן של האוטו...)

בקיצור. חפיף.

מי שרוצה את המערכת שיש לך באוטו ייקח לך אותה (את זה למדתי ממסע קטן שעשיתי בעקבות המערכת שלי - וגם מצאתי אותה , רק שלא היה ממי לדרוש, או שהיה, אבל היה עדיף לוותר). את הפריצה הראשונה אני יכלתי למנוע וכמו אדיוט התעלמתי, ראיתי את הסיבובים ליד האוטו, את הבדיקה והלכתי לישון.. כדי לקום ולגלות שפוף... אין מערכת...

-אגב, וזה נחמד דווקא - את ההד-יוניט הם לא לקחו - כי תמיד הפאנל איתי - לא משנה לאן אני הולך)

והפריצה השניה היתה חצי באשמתי, שוב אוטו נוסע , בודק, אתה חוזר רואה את האוטו אחריך... הפעם האזעקה עובדת, אתה קם, יורד גשם, אתה חושב "מי יפרוץ פה לאוטו?!?@? בגשם הזה??? " מכבה את האזעקה עם השלט וחוזר לישון... שוב, לקום בבוקר ולראות את הרצפה של הבגאז' שלך, שמעולם לא ראתה אור.... מחייכת לה..

בקיצור, חפיף. אתה מבואס שבועיים, אחר כך כבר חסרה לך מוסיקה, אתה שם משהו פשוט, רואה שזה לא זה, אתה מתקדם עוד קצת ועוד קצת ואחרי חצי שנה שוב אתה מוצא את עצמך מחשב נפח של תיבה לסאב, אבל שתתאים הפעם למידות של הבגאז' בדיוק, והמדף הפעם מצופה בידוד אקוסטי והכל נשמע יותר טוב.... עד הפעם הבאה...

אני מקווה שהיה לך ביטוח, ואם לא - אז הנה עוד שיעור ב"למה לבטח את המערכת"

רון.

את השיעור שלי אני למדתי. :)

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרצו לך לאוטו - וזה חבל נורא, אבל תראה, חפיף, לא נורא, ואני רק מקווה שהגנב שפרץ לך או מי שזה לא יהיה ימות, אם אפשר בתאונה, וא אפשר שזה יקרה בזמן שהוא מסיע את עצמו לבית חולים אחרי שנפלט לו כדור כי שיחק עם אקדח.... רצוי שהאקדח יהיה גנוב, ושיתנגש בעץ, אבל רק יפצע קשה, והאוטו יבער..... ואני במקרה אעבור שם, אראה את זה קורה ואצחק לו בפנים כשהוא נשרף...

ואני מקווה מאוד שלגנב לא יקרה את כל הדברים האלה. בטח לא בגלל שהוא גנב מערכת מרכב. אולי אם היית יודע מה זה לחוות את הדברים שאמרת, על בשרך, לא היית פולט את השטויות האלו בכזו קלות.

סך הכל מערכת של רכב, לאף אחד לא מגיע למות בגלל זה. אני קמתי לפני שבוע בבוקר כדי לגלות ששרטו לנו 3 מכוניות, בינהן קליאו 2003 וS60 2001. עדיין אני לא חושב שלילד שעשה את זה מגיע כאלו דברים.

יכול להיות שכתבת את הדברים שלך בקלות דעת ואני סתם נסחף כאן אבל קצת מרגיז אותי לראות (אתה לא הראשון) אנשים שמאחלים דברים כאלו על שטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...