Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקים לפלייסטישן 2

עופר106R16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן ושנה טובה. קניתי לי פלייסטישן לכבוד החגים מתנה (מה אסור 8) )

יש לי את המשחק WRC 2 ואני פשוט מהלם מהמשחק הזה, פשוט שום משחק ראלי אחר לא מתקרב אליו גם מקריי במחשב לא .זה המשחק הכי מציאותי שראיתי.

מישהו רק יודע איפה אני יכול לקנות משחקים בנתיים אני רוצה לשתמש רק באורגנלים בגלל האחריות. אני יודע שהמשחקים עולים המון אבל אני אוהב רק מרוצים ובעיקר ראלי,אז אני רוצה לקנות בנתיים 2 3 מישחקים.

מישהו יודע איפה יש חנות שיש מיבחר גדול של משחקים :?:

אשמח לקבל תגובות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב סירקין בגבעתיים...כיכר נח (מול עובד!!)

חנות למשחקי מחשב , PS2 וכדומה... וגם אפשר לאכול סביח בדרך... :lol:

בתיאבון,

גיל.

אוווי איזה קטע אני אוכל הרבה אצל עובד אני גר ממש קרוב לידו. אבל אף פעם לא שמתי לב לחנות הזאת כנראה בגלל הסביח של עובד :wink:

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם נזכרתי קצת מאוחר...

אבל אני אומר לכם במקום כל המפגשים לנסיעות "אתגר", קארטינג וכדומה תבואו כל חברי הפורום למפגש אצל עובד...ואני רוצה לראות שאתם לא קובעים יום בשבוע שכולם באים לאכול ביחד...

:yum: :yum: :yum: :yum:

גיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...