Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על מיקום פילטר פתוח

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרגע שיטטתי ב יד 2 , וראיתי מודעה של בחור מחולון שמרכיב פילטר פתוח לסופר לאנסר, אני מתעניין אבל המיקום של הפילטר לא נראה לי. שכן בניגוד לפילטר הפתוח, הרגיל מקבל אויר ממתחת לרכב ואילו בתמונה, איך יגיע האויר לרכב?

lancerfilter.jpg

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לתגובה עניינית.

עריכה .

אתה לא באמת מצפה שבין חצות ל 6 בבוקר , יקומו אנשים במיוחד בשבילך כדי לרצות אותך ?

יאשה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה הפילטר יושב במקום טוב .

הוא לא יכול להיות מיתחת לרכב, בשלולית הראשונה הרכב יתקע.

כל עוד הוא לא נושם אוויר חם אין בעיה.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ???

לפי התמונה הפילטר יושב במקום זוועתי

המיקום, ללא אוויר טרי, יגרום לפילטר לשאוב אוויר חם מתא המנוע, אשר תגרום לירידת הספק !!!

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופר לנסר הזאת השיטה די מוצלחת, ישנם רכבים עם הרכבת פילטר שהוא חייב לשבת במקום הרבה יותר פחות נוח.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על התבטאות לא נכונה.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רגע, לא הבנתי. אני טוען שהפילטר לא יקבל מספיק אויר, ואם כבר אויר ,אז אויר חם. אז אולי עדיף להוריד אותו טיפה למטה , לאיזור הפנס הקדמי או תחתית הטמבון?

8-3.jpg

Front2_normal.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אם יש מצב אז ברור שעדיף- דווקא התמונה שהצגת מראה מקום בסדר יחסי- אצלי באיביזה זה אפילו פחות טוב...

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...