Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורי אחיזה והתנהגות לשברולט קואליר

שימו לב! השרשור הזה בן 6218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שיפור משמעותי שאתה יכול להתקין ברכב שלך, ויותר מכך - להתקין בכל רכב שבו תיכנס לנהוג מעתה ועד עולם.

שיפור שעולה מאות שקלים אבל אם יתוחזק כראוי הוא יישמר ואף ישתבח לאורך השנים.

שיפור משמעותי אשר יחולל שינוי בהתנהגות כל רכב שבו תנהג.

שיפור הנהג !

קורסים של נהיגה מתקדמת, לפני שיפור הרכב.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תעשה טובה לעצמך בשביל השקט הנפשי-

א. כיוון פרונט

ב.איזון גלגלים

ג.בדוק אוויר בצמיגים

וספר האם חשת הבדל..

כיוון פרונט עשיתי לפני חודשיים, כי החלפתי 2 צמיגים קדמיים, סביר להניח שהם טרחו לעשות איזון גלגלים

(לא יודע למה אבל מהחלפת הצמיגים תמיד סביבובים ימינה יש לי רעש של שריקה עצבנית)

לתגובה שמעליי, מבלי להתפאר, רמת הנהיגה שלי טובה, אין לי בעיה לנהוג אקסטרים ולצאת ממצבי לא נעימים, כגון החלקה וכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תמיד יש מה לשפר.

ב. קאווליר זה רכב שנוטה לתת היגוי מטורף, יכול להיות שאתה מתבלבל בין תת היגוי (שכמותו מקבלים בטונות בלי שום בעייה - האף מרחיב את קו הפנייה) לבין היגוי יתר (כשהזנב יוצא).

ג. תמיד יש מה לשפר.

ד. לא יפה לערוך אחרי שאני מגיב להודעתך.

ה. תמיד יש מה לשפר.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון,הבחור מדבר פה בעיקר על חוסר הבטחון בנסיעה אגרסיבית (והאמת אפילו לא..) בקאוואליר...

לא צריך הרבה בשביל להרגיש יותר בטוח בסיבובים ביונדאי גטס :shock: ...

רגע רגע..

בעצם כמעט כל אוטו שאני מכיר מרגיש יותר בטוח בסיבובים מקאוואליר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שאם (וכאשר) הנהג יודע באמת להשתלט על התנהגות הרכב במצבי קיצון - אלו כבר לא יהיו לו מפחידים, אלא צפויים ונשלטים.

אני אמרתי את שלי, שישפר מה שבא לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו, שאם (וכאשר) הנהג יודע באמת להשתלט על התנהגות הרכב במצבי קיצון - אלו כבר לא יהיו לו מפחידים, אלא צפויים ונשלטים.

אני אמרתי את שלי, שישפר מה שבא לו.

קונדסון,לא זאת כוונתי.

התכוונתי שהרכב עצמו מרגיש רך ונוטה בצורה של נותנת לך את הבטחון להכנס לסיבובים בצורה אגרסיבית יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא "מרגיש רך". זה רכב רך. נקודה.

הביטחון שלך כנהג מגיע ממיומנות השליטה ברכב, אם הרכב בעל מגבלות נמוכות או גבוהות זה לא העיקר אלא השליטה שלך והמודעות לאותן מגבלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון, אני יודע לצאת יפה מאוד מהיגוי יתר, תת היגוי והחלקה.

אבל כשאתה נוסע בכבישים עמוסים כגון תל אביב ירושליים, איילון, ממש ממש לא נעים להחליק שמה, ככה בשכונה אני משתעשע בזריקות זנב המהירות שלה לפעמים, בוא נראה אותך עושה את זה במהירויות גבוהות בכבישים עמוסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון, אני יודע לצאת יפה מאוד מהיגוי יתר, תת היגוי והחלקה.

אבל כשאתה נוסע בכבישים עמוסים כגון תל אביב ירושליים, איילון, ממש ממש לא נעים להחליק שמה, ככה בשכונה אני משתעשע בזריקות זנב המהירות שלה לפעמים, בוא נראה אותך עושה את זה במהירויות גבוהות בכבישים עמוסים.

היגוי יתר בקאוואליר זה היגוי יתר בלתי נשלט- משמע לא מהנה במיוחד.

תת היגוי- זה הדבר שהכי מתמחה בו :roll:

החלקה? מה זה החלקה?

דרך אגב עם רכב כמו קאוואליר קל מאוד לזרוק זנב- יותר קשה לזרוק אותו בצורה נשלטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שכולם כאן מיומנים / בעלי בולבול גדול / יודעים לנהוג עם רישיון פורמולה 1 ביד .

ועכשיו אם אפשר לחזור לנושא , תודה .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצחק במקום לקבל את ההארה שלו אתה נכנס למגננה של "עזוב אותי אני יודע לנהוג".

את הקורס הייתי ממליץ לך לקחת עם או בלי המתלים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון,אבל זה לא אומר שצריך לחזור על זה שוב ושוב.

לטענתו הוא יודע לנהוג - שיבושם לו.

עכשיו בואו נעזור לו עם השיפורים...

אני אצלם את הבולמים והמוט מייצב של החבר,ואת הרכב לפני ואחריי תוכל להרגיש הבדל גם ביחס הפרופורציות בין גלגל 14 עם חתך 70 :shock: ולגלגל 16 עם חתך 55 שלמען האמת לא הורגשה פגיעה רצינית בנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התנגדתי לקורס, אני יעשה קורס כזה בשביל הכיף, אבל זה לא סותר את העובדה שהאוטו ישאר יחסית לא יציב לא רק מבחינת נהיגה אלא נוחות כללית ברכב, בנסיעה מהירה האוטו כולו קופצני והוא ממש לא נוח לנסיעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון,

בעיקר בגלל המתלים.

אבל שים לב - הרכב אמור להיות מאוד מאוד נוח ברגע שתקשיח אותו.

לרוב מכוניות רכות נוחות יותר - הבעיה בקאוואליר שהיא יותר מדי רכה.

הקשחה קטנה והיא תהיה מאוד נוחה יחסית לרכבים אחרים..

מנסיון על רכב של מכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חבר ,בוא נתחיל מהקל אל הכבד גם מבחינת רמת הביצוע והוצאה כלכלית

קודם ברכות על הפרויקט אכן מטרה נעלה להפוך רכב כזה לאוחז

ראשית הייתי רוצה להמליץ על יישור קו נרחב לכל מערכת המתלים ,תותבים תפוחים מסרק כריות בולמים משולשים וכיוון זויות היגוי

1 צמיגים איכותיים לבחירתך,השיפור המשמעותי ביותר שתקבל

2 בולמי ספורט קוני אייבך ודומיהם

3 מוטות מייצב להחליף לעבים יותר

אם כל זאת לא יספיק

4 סט קפיצים אפשרות למונמך לא מומלץ עקב תנאי הכבישים בארץ

5 כיול המתלים שפיעה שלילית יותר אחורי וקדמי

6 חישוקים קלים בעלי קוטר זהה כשהדגש הוא על קלים

המלצה

מוטי מיאטה פרסם כאן כמה מאמרים בנושא כיול מתלים ,כתוב מצוין, ותופס גם לגבי הרכב שלך שעור מאלף לגזור ולשמור!

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...