Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים מומלצים למאזדה 3 2000סמ"ק

שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ושבוע טוב שיהיה...

רציתי לשאול איזה צמיגים מומלצים בכללי למאזדה 3 מנוע 2000 גאנט 17..אני רוצה להישאר על החתך המקורי והיפה כמובן

וכרגע יש לי בריגסטון POTENZA RE040 מקוריים של הרכב ויש להם לא מעט בשר ובעתיד הלא רחוק רציתי להשתדרג לצמיגים אולי טיפה יותר טובים דוגמת ה050..

הסיבה שאני רוצה בריגסטון היא קודם כל שזה צמיג פופולרי יחסית בארץ שלא זורקים עליו מחירים שערוריתיים כמו DOUNLOP SP9000 או SPORTMAXX וכל אחיו הספורטיביים למינהם,הסיבה השנייה היא שהוא לא מתייבש יחסית לשאר הצמיגים באקלים הארץ והשלישית הוא שהבריגסטון נפוצים יחסית בארץ ועם תאריכים טובים..

חשבתי לעלות טיפה ברמת האחיזה למרות שהRE040 נותן אחלה אחיזה באופן יחסי כמובן והוא צמיג עם פרופיל ספורטיבי ולא מתייבש מהר בכלל.

אז אשמח לשמוע מחירים,סוגים ודגמים..מה מומלץ ומה לא.תודה לעונים.

mazda 3 sedan 2.0 150bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים ה"שערורייתיים" של הדנלופ ספורטמקס, שדרך אגב הוא מחליפו של ה SP9000, או ה F1 D3, ודומיהם היא פשוט כי האחיזה והאיכות טובים בהרבה לעומת הברידג'סטון.

הצמיגים האלו הם מקטגוריית ה MAX PERFORMANCE והם בצמרת הדירוג, ראה קישור, לעומת הצמיג שלך שהוא בקטגוריה נחותה יותר, וגם בה הוא ממוקם במקום עלוב ביותר (45) עם ציונים שערורייתיים, כמעט בכל תחום, כולל אחיזה !!!

ליאור

http://www.tirerack.com/tires/surveyresults/surveydisplay.jsp?type=MP

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור שלא תבין אותי לא נכון לא השוותי בן הצמיגים ולא אמרתי מה יותר טוב..ומן הסתם מנסיון עם רכבים שהיו לי אני יודע שהSP9000 והמחליף שלו צמיגים מעולים אבל בארץ רוצים עליהם מחירים גבוהים ביותר וגם לא בטוח שתמצא נכון לעכשיו בארץ SPORTMAXX או אם תמצא אז תמצא כמה שנים אחורה בכיף..וזה מנסיון של הרבה חברים שחיפשו את הדנלופים והגודייר..

סך הכול רציתי המלצה לצמיג טוב אם אפשר מסדרת POTENZA שאוחז טוב ועם TREADWEAR טוב ובכללי צמיג שאוחז בכביש, אפשרי גם מחברות אחרות אבל אם אפשר להתמקד קצת על הבריגסטון בבקשה.

דבר שני הוא שמעתי שהRE050 אחלה צמיג ובעל אחיזה יותר גבוהה מה40..אז יש צמיג אחר מומלץ לחתך שלי ואם כן אפשר לקבל דגם/המלצות/מחירים/חוות דעת.תודה למגיבים.

mazda 3 sedan 2.0 150bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לא איכפת לי לגבי הSP9000 והגודייר F1 אני סך הכול רוצה צמיג יותר טוב מהנוכחי שלי ובעל TREAD טוב ולשפר את האחיזה..זהו זה..לא באתי להתווכח ולא באתי לברר מחירים ואין לי רכב שמצריך אחיזה ברמות של הF1 ואני גם לא משתולל כמו איזה מושפע בכביש..סה"כ רציתי שימליצו לי חכמי הפורים פה על צמיג טוב (אם אפשר של חברת בריגסטון)שמתאים לאקלים של הארץ ובעל אחיזה יותר טובה מה040 שיש לי כרגע בכביש..גם ככה וככה אני צריך להשקיע כי גם אני צריך צמיג 17" וגם אני יושב על חתך..ודרך אגב סתם בשביל הידע יש לי כמה חברים שהמכוניות שלהם(דוגמת איביזה וגולף GTI וכו')שנעלו בעבר הלא רחוק F1 ובכלל לא היו מרוצים מהצמיג ושלא תבינו אותי לא נכון אחיזה מטורפת יש לצמיג פשוט מבחינת זה שהוא לא כלכך מתאים לאקלים של הארץ,מתייבש מהר ובעל TREAD יחסית גבוה..אז אין לי רכב ספורט אבל פשוט אני מחפש צמיגים בעלי אחיזה טובה ושיחזיקו לי מבחינת הTREAD.

mazda 3 sedan 2.0 150bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בפוטנזה המקורי ? אני אישית עוד לא הגעתי למגבלות שלו (ממילא יש בקרת משיכה שאם אתה לא מנתק אותה קוטעת אותך לפני מגבלת הצמיגים)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם נשחקים מהר וגם לא אוחזים טוב, ובגלל זה בקרת המשיכה "מתקתקת"

בצמיג איכותי יותר, היא לא "תתקתק" כי תהיה אחיזה 8)

לבעל המאזדה, לך על הברידג'סטון RE050, אם אפשרי על סידרת הפול-פוזישן, לך על ה F1D3, לך על הספורטמקס, הפירלי P_ZERO היקר או המישלן פיילוט היקר, כולם יספקו אורך חיים ואחיזה טובה משמעותית ממה שיש לך כיום, מחירים בין 2500 ל 4000 ש"ח (באם אתה במידות שאני זוכר 225/45-17)

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי ואם להיות טיפה יותר מדוייקים לגבי החברות..נראה לי שאני יילך או על הPOLE POSITION או RE050 או SP השאלה..לא נראה לי שPZERO באים בחשבון פה..וכן הDSC מתקתק יחסית הרבה.

לשאלתי מה טווח המחירים של הצמיגים הנ"ל ובאיזה מחירים טובים אפשרי להשיג אותם לסט ואם אפשר גם מיקום טוב להתקנתם במרכז אודה לכם.

mazda 3 sedan 2.0 150bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שיניתי את הכותרת תודה..ונחזור לעיניינו בקשר לצמיגים מאיפה ניתן להשיג במחירים טובים באזור המרכז??את הפוטנזה 50 ואת SPORT MAXX או לחלופין צמיג אחר שהמלצתם לי במחיר טוב

mazda 3 sedan 2.0 150bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים מקומות טובים וזולים במרכז, צמיגי רמת אביב (שמייבאים לבד הבנתי) מרכז הצמיג בהרצליה (דבר עם ערן) פורטל מייבא ומחזיק צמיגים, צמיג ישיר, כל רשת tires4u ועוד ועוד, וסליחה למי שלא הזכרתי אותו

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, לי אומנם יש איביזה טורבו אבל גם היא הגיע עם צמיגים של בריגדסטון 205/45/r16 לאחר כ21000 ק"מ הצמיגים הקדמיים אכולים לגמרי ותאמינו או לא לא פתחתי עליהם יותר מדי. בעל מקצוע אמין אמר לי כי ברידגסטון ידועים בכך שהצמיגים שלהם "הולכים" מהר וכן שהם "קשים" ומעבר לצמיג אחר גם ישפר לי את איכות הנסיעה וגם אם נחליף למישלין למשל אזי הצמיג יחזיק הרבה יותר. עוד אמר אותו בעל מקצוע כי מנסיונו גם ברכבים מסוג מאזדה שבהם גם התקינו צמיגים מסוג זה, נאלצו בעלי הרכבים להחליף צמיגים לאחר כ40000 ק"מ. בכל מקרה באתר tiers4u (מקווה שהאיות נכון..) ישנם מבצעים מצויינים, כך לפחות נראה לי. למשהו יש המלצה לגבי צמיגים חדשים לאיביזה? (ויסלח לי בעל השרשור שאני מנצל את המצב):-D

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, אנחנו מדברים על דגמים ספציפיים של צמיגים במונחים ספציפיים, ההכללות לגבי צמיגים של יצרן מסויים הם לא רק שלא במקום, הן גם בכלל לא נכונות.

אתה לא באמת חושב שמישלין אנרג'י טובים יותר מברידג'סטון S-03PP, נכון?

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...