Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגדרות בתוכנת ה EMULE

nos
שימו לב! השרשור הזה בן 7566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן. מישהו יכול לעזור לי בכיוון ההגדרות ב EMULE ,הבנתי שאם ההגדרות אינן נכונות אז התוכנה מורידה מאוד לאט .אני גולש ברוחב פס של 1.5 מגה. מהן ההגדרות הקרטיות שאמורות להשפיע על מהירות ההורדה?

תודה לכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו גרסה מדובר?

גש לכאן לקבלת פרטים:

http://www.lh.2y.net/modules.php?&name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=1320&ttitle=תוכנת_שיתוף_קבצים_אימיול_(eMule)_פלוס_-_גירסה_2.2_(מבוסס_על_גירסה_0.29c)

הרמן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לעלות את קצב ההורדה אתה צריך:

א. קבצים במחשב שלך שיועלו לשיתוף

ב. חיבור לשיתוף לפחות כמה שעות טובות

ג. להוריד כמה דברים במקביל (אני מוריד לפחות 6 דברים במקביל)

באם אתה מתכוון ל LOWID אז אתה צריך להחליף שרת עד שתמצא אחד שנותן לך HIGHID

הרמן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה בקשר להגדרות כמו MAX SOURCES PE FILE? או MAX CONECTIONS וכל מה שמופיע בדף הזה.

תזכורת מדובר ברוחב פס של 1.5 מגה?

ואיך אני משתף קבצים? כלומר איפה אני שם את הקבצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה בקשר להגדרות כמו MAX SOURCES PE FILE? או MAX CONECTIONS וכל מה שמופיע בדף הזה.

אל תיגע. לא שייך לרוחב פס שלך. שייך בעיקר לכמה קבצים אתה מוריד במקביל. וסחתיין עליכום שיש לך 1.5M.

בעיקר כדאי לך לדאוג ך-HIGHID והפתרון הוא לא להחליף שרת, אלא לעשות הגדרות נכון. בעיקר אם יש לך firewall, שאני מאד מקווה שיש לך עם כל החולירע שמסתובב בפורט 135.

תבדוק האם יש לך HIGHID באתר הזה: http://www.thedonkeynetwork.com/connection_test

לפני שאתה מפעיל את הבדיקה תוודא שהתוכנה פועלת אצלך.

אם קיבלת שיש לך LOWID, אתה צריך לשנות הגדרות, בד"כ ב-firewall שלך. אם תצטרך עדו פרטים, פנה אלי באימייל.

לגבי שיתוף, כל מה שהורדת בעצמך אוטומטית משותף. מעבר לזה אתה צריך להגדיר במפורש איזה תיקיות אתה רוצה לשתף, תיכנס ל-preferences תחת סעיף directories. ותיזהר עם מה שאתה משתף שלא יהיה שם שום דבר פרטי / סודי.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדברים האלה (max concetions, max sources per file) דווקא תלויים במהירות המחשב ולא ברוב הפס, אם המחשב שלך לא חדש יחסית, תשאיר אותם ככהף אם הוא די חדש שים אותם על 800 ו 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיגע. לא שייך לרוחב פס שלך. שייך בעיקר לכמה קבצים אתה מוריד במקביל. וסחתיין עליכום שיש לך 1.5M.

בעיקר כדאי לך לדאוג ך-HIGHID והפתרון הוא לא להחליף שרת, אלא לעשות הגדרות נכון. בעיקר אם יש לך firewall, שאני מאד מקווה שיש לך עם כל החולירע שמסתובב בפורט 135.

תבדוק האם יש לך HIGHID באתר הזה: http://www.thedonkeynetwork.com/connection_test

לפני שאתה מפעיל את הבדיקה תוודא שהתוכנה פועלת אצלך.

אם קיבלת שיש לך LOWID, אתה צריך לשנות הגדרות, בד"כ ב-firewall שלך. אם תצטרך עדו פרטים, פנה אלי באימייל.

לגבי שיתוף, כל מה שהורדת בעצמך אוטומטית משותף. מעבר לזה אתה צריך להגדיר במפורש איזה תיקיות אתה רוצה לשתף, תיכנס ל-preferences תחת סעיף directories. ותיזהר עם מה שאתה משתף שלא יהיה שם שום דבר פרטי / סודי.

אוקי אז התריד הזה בא כשאני מנסה את התוכנה EMULE בפעם הראשונה ...

ניסיתי את ה LINK שצירפת ועשיתי בדיקה ויצא לי

"success ... your id should be 2305677905"

מה זה בכלל אומר ... גם לי יש קוו של 1.5 מיגה ובדרך כלל אני מוריד בקצב של 190 KB/SEC ... בתוכנה הזו אני בקושי מגיע ל 5 KB ....

אני משתף משהו כמו 4 GIGA ...

ושמתי 900 ב MAX CONECTIONS ו MAX SOURCES PE FILE ..

ואני לא מוצא את ה LOWID והHIGHID שדיברתם עליה שהיא הכי חשובה ...

אאא והמחשב שלי מחובר 24 שעות ביממה אז אני תמיד מחובר ... !

אז מה הבעיה!

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכנה עובדת על מספר גדול של מקורות לכל קובץ, תן לתוכנה זמן, רבע שעה בערך ואז תגיע למהירויות גבוהות, תלוי גם איזה קבצים אתה מוריד (הרבה מקורות או לא), על איזה סרבר אתה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

>>> 10-EURO-GUTSCHEIN : "Für jeden treuen Besucher meines Servers habe ich exclusiv einen 10-Euro-Gutschein ergattern können.

Allerdings ist die Anzahl an Gutscheinen limitiert. Also: Der frühe Vogel fängt den Gutschein... äh Wurm !!"

>>> http://www.ProbenPrinz.de/10EURO-GUTSCHEIN

וכן מצאתי אני ב HI ID!

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...