Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרידה מבחורה

sashok17
שימו לב! השרשור הזה בן 6339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה את האמת אני לא אוהב לפגוע ברגשות של אנשים ותכננתי להציע לך להגיד לה שאתה עסוק וקשה לך בלימודים ואתה צריך זמן להשקיע בדברים אחרים ובלה בלה בלה...

בכל מקרה היא הייתה נפגעת, אבל קצת.

את האמת הרעיון ש REDBARON הציע קטלני :) תגיד לה שבזמן האחרון אתה לא נמשך אליה גופנית ויש לך מחשבות וחלומות על בנים ואתה ממש אבוד עיצות ורוצה להתייעץ איתה, תגיד לה שאתה לא בטוח בקשר למיניות שלך כבר הרבה זמן ועכשיו זה התגבר.

תגיד לה שאתה חייב שתעזור לך להחליט מי אתה.

ככה היא לא תיפגע (אפילו לא טיפה, היא אפילו תתלהב לעזור לך - בנות, לך תבין איך השכל שלהם עובד :lol: ),

אבל אתה לוקח סיכון, אם היא מכירה את החוג החברתי שלך וזה יגיע לאנשים שאתה מכיר לא יהיה לך ממש נעים להסביר את זה :)

(קצת עייף, לטובתך אל תתייחס ברצינות לכלום ממה שכתבתי :) )

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תבוא אליה בוכה.. תספר לה שבגדת בה עם מישהי אחרת.. ושאתה מרגיש נורא ומקווה שהיא תוכל לסלוח לך..

סביר להניח שהיא כבר תסיים את הקשר :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא באמת היתה בתולה כמו שאתה אומר..

תכין כמה גלילים של טישו.. לא נעים בכלל מנסיון אישי לצערי.. וגם אחרי חודשיים :shock:

בסך הכל אין מה לעשות חוץ מלהגיד לה את האמת כמה שתמשוך יותר את הזמן ככה יהיה לה יותר כואב.. אם בכלל היא אוהבת

אותך :S

אני מרגיש כמו יוסי סיאס:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה ? לז*ן היית גבר אבל להיפרד כגבר לא מסוגל :?:

רוב ההצעות בשרשור מגעילות ולא מגיע לשום בן אדם (בחור/בחורה) שיפרדו ממנו בצורה כזאת. ובגדול, שכבת עם בתולה - משמע היא סמכה עליך. אל תתנהג עכשיו כמו ילד קטן.

תגיע, תדבר ותספר את האמת.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה ? לז*ן היית גבר אבל להיפרד כגבר לא מסוגל :?:

רוב ההצעות בשרשור מגעילות ולא מגיע לשום בן אדם (בחור/בחורה) שיפרדו ממנו בצורה כזאת. ובגדול, שכבת עם בתולה - משמע היא סמכה עליך. אל תתנהג עכשיו כמו ילד קטן.

תגיע, תדבר ותספר את האמת.

ועל זה נאמר, שפיקח יוצא מדברים שחכם לא נכנס אליהם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס כשאתה בא ואומר את האמת [תראי אני לא בנוי לקשר כרגע, והנסיעות מפריעות לי עכשיו בלימודים....]

ולא מחרטט לה [תראי זה לא את זה אני...] אז היא תקבל בהבנה.

מניסיון של לא מעט בחורות ש"זרקו" אותי ולא מעט בחורות ש"נזרקו" על ידי.

הכי חשוב להיות גבר להגיד את האמת בצורה הכי כנה ומקסימום להישאר ידידים ולדבר ככה שתהיה פרידה רכה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה עצות אתה מקבל פה.. של גן ילדים במקסימום.

תזרוק עליה נייר טואלט אם פיפי, תיקח לה את החיתול עם הקקי, תספר לה שאתה הומו, וגם תתחיל עם אחותה על הדרך. :x

תגיד לה "תקשיבי, חשבתי שזה מתאים לי, זה לא מתאים לי, זה לא מספיק חשוב לי בשביל להשקיע את מה שמגיע לך שישקיעו בך, מגיע לך מישוה שירצה אותך כמו שאת רוצה אותו, אני לא האדם הזה, אז אני חושב שעדיף שניפרד".

כל כך קשה? :|

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לה "תקשיבי, חשבתי שזה מתאים לי, זה לא מתאים לי, זה לא מספיק חשוב לי בשביל להשקיע את מה שמגיע לך שישקיעו בך, מגיע לך מישוה שירצה אותך כמו שאת רוצה אותו, אני לא האדם הזה, אז אני חושב שעדיף שניפרד".

כל כך קשה? :|

צודק 8)

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פרק בסיינפלד על "יש לך יותר מדי כ"ס כש...".

זה יש רק בקארז פורום :lol:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל היי..

הכי טוב, תשבו ותדברו, שיחה שקטה, ותגיד לה שאתה לא בטוח לגבי המיניות שלך, ותמיד היו לך לבטים... ואחרי שתיקה מעיקה של רגעים ארוכים, תישאל אותה אם אח שלה פנוי לקשר... אני בטוח שאחרי זה היא לא תירצה ליראות אותך...

אהבתי את זה.. :)

רציתי להגיד לך ככה יש לך כמה אפשרויות, חלקם טובות יותר וחלקם טובות פחות.

אני יכול להגיד לך ככה, כל מי שאומר לך "שכבת איתה - עכשיו תתמודד עם המצב" - הוא לא מבין בכלל את המצב - כי אתה כן בחור טוב ולא רוצה לפגוע בה ועובדה שבאת לבקש עזרה.

לעומת זאת מי שאומר לך תזרוק אותה בזה שתשלח לה SMS\הודעה ב ICQ\תתקשר\תגיד שבגדת בה - גם פה הממליץ הוא לא מבין את המצב, כמו שנאמר לפני אתה לא רוצה לפגוע אתה רוצה להתרחק בצורה טובה והיא לא תיפגע.

יש לי בשבילך כמה הצעות, תבחר מה שתרצה, אבל כמובן שתחשוב על כל דבר לפני שאתה פועל.

- אתה יכול באמת להתחיל להיות עסוק, היא מתקשרת אליך נניח ב 5 בערב, אתה חוזר עליה ב 9 - היא כמובן עלולה לכעוס, אבל תגיד לה שאתה לומד - משקיע את עצמך בלימודים כי זה העתיד שלך.

לאט לאט היא תבין את המצב, ולאט לאט תתרחקו.

- אתה יכול לנסות להיות ה"חבר המציק" (או באיזה מצב שאתם נמצאים), להתקשר ולשלוח SMS אליה כל הזמן, לשאול אותה מה היא עושה? עם מי? מתי? לכמה זמן? להציק בשאלות. בשלב מסויים ימאס לה שאתה "חונק" אותה. רעיון נחמד אבל מעט יקר לכיס.

- אתה כמובן יכול לשבת ולדבר איתה, להסביר לה את המצב שאתה חייב להשקיע בלימודים שזה העתיד שלך והוא מתחיל עכשיו, וכל מה שתשקיע עכשיו יחזור עליך פי 10 מונים בעתיד.

תסביר לה שקשה לך מידי המרחק ושאתה לא יכול להמשיך עם הקשר המרוחק הזה, שזה רק פגוע בך ובה, אתה לא רוצה שזה ימשיך לטובת שניכם.

זה פחות או יותר הרעיוניות שיש לי בראש, אבל בוא אני יתן לך עוד קצת עצות קלות:

- אל תפרד ממנה ב SMS\הודעה\ICQ\טלפון\בגידה\שקרים\להגיד לה שאתה הומו בקטע של אחיה הקטן - תהיה כנה איתה תסביר לה את האמת, אל תצא מאנייק אבל גם אל תצא שמרטף.

- אל תתרגש מדמעות, אם היא תבכה תנחם אותה, אבל שמור על קרירות ומרחק מסויימים שיראה שהמילה שלך היא באמת מילה ואתה לא סתם זורק דברים באוויר.

- אם קשה לך לדבר איתה, אתה יכול לרשום לך דברים שאתה רוצה להגיד לה, אם אתה רוצה תתן לה מכתב, שתקרא אותו ושתגיב לגבי.

- העובדה שהיא בתולה לא צריכה לעניין אותך, היא כמובן תיקשר אליך אבל מה אפשר לעשות, אלה החיים (לפחות אתה לא במצב שלי שהייתה לי חברה רוסיה - היה קצת בעיות איתה ומפה לשם האבא החורג שלה מאיים עלי... :|:lol: ), קח בקלילות, היא תתגבר עליך ועם הזמן היא תעבור לגבר הבאה שלה.

בכל מקרה תהיה חזק ותעשה את הדבר הנכון בשביל לא לצאת הגבר הראשון שהיה מאנייק ודפק לגבר שבא עכשיו את הבחורה הזאת..

שיהיה בהצלחה, אם אתה צריך עזרה דבר איתי - אני ישמח לעזור לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...