Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה התלבטויות לגבי רכב עד 20 אלף ש"ח

חכם-חנוכה
שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

-א-באופן כללי אני מחפש רכב פרטי בתקציב של עד 20 אלף ש"ח משנתון 96

הדברים החשובים לי מ 1-3 עד כמה שאפשר לבקש מתקציב כזה

1- רכב בטיחותי דהינו מאובזר כריות אויר אחיזה על הכביש מבחני ריסוק או כל דבר אחר..שאתם יודעים

2-רכב שיחשב אמין.

3- בנזין וחסכוני כמה שיותר.

בדקתי ויש לי כמה רעיונות שעונים על הדרישות

-סיאט איבזה 97 1400 סמ"ק

-סיטרואן קסרה 97 1600 סמ"ק SX

סיטרואן סקסו -97-98 1600 סמ"ק

סקודה ניו פליסיה GLX 1600 סמ"ק שנת 98-00

ואשמח לשמוע את דעתכם על אלה, אם יש רכבים נוספים שאתם ממלצים הצעות עצות כל דבר בנושא שאתם חושבים שיכול לעזור אני אודה לכם מאד!

וב- שאלה לא פחות חשובה..מהו קילומטרז' אופטימלי לרכב פרטי בשנתונים 97-99 -מהי הנורמה מתי זה חורג יותר מידי או פחות מידי..

תודה רבה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכוני בדלק =מגביל לרכבי ה1400 גיר רגיל

ובעיניין הקילומטרג' עד 15K בשנה זה בסדר 10K זה טוב מאוד

בעניין הבטיחות ברכבים אלו אני לא ממש בקיא אז אני ישאיר את זה לגדולים ממני

אך לפי דעתי בשנתונים גבוהים כאלו עם תקציב כל כך דל אתה לא תמצא דגמים מפוארים שמכילים כריות אויר +מצב טוב+קילומרג' נמוך,החיפושים הולכים ליהיות קשים עד בלתי אפשריים

ליום יום קליאו 1400

לבילויים בורה 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי MOTO-X ושאר חברי הפורום

תודה על התגובה קודם כל

לגבי דלק אני אחרוג עד 1600 סמ"ק אך כמובן שיש רכבים שמועדים לצרוך יותר דלק או לחסוך

דבר שני לגבי איבזור הבטיחות אני לא מחפש משהו מפואר ..אלא משהו נורמאלי בגדר התקציב לא מרחיק לכת לפי מה שבדקתי יש רכבים עם שנות מ96 ומאובזרים..אני בטוח שהם לא כבים מפוארים וחזקים במאה אחוז אבל מחפש למצואת את הטוב ביותר גם מתקציב שהוא דל לפי הצרכים שלי..

תודה שוב

ואשמח לעוד תגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...