Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבז מתעופף ונוחת ברעננה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(בז - פלקון)

היום התחילה הפלקון אהובתי במסע במרחב ובזמן לקראת הפיכתה למשהו משהו.

זה לא פשוט כי יש המון קומבינות באוטו אבל הלב (המנוע), כלי הדם (מערכת הדלק) והעצמות (המתלים וכו') תקינים לחלוטין.

אז יש עוד המון עבודה עד שאגשים את חלקו השני של חלום הילדות, פלקון אדומה מודל 60 אצלי בחניה, מוכנה לנסיעה יומיומית.

(על החלום והגשמתו ראו כאן http://www.5club.org.il/articles/article_1.asp)

בקיצור, אחרי איזה שעה עבודה (באשמתי, שכחתי את המפתחות ברעננה ובאשמת הרכב, לא היתה טיפת שמן גיר), המון אילתורים, ריצה לתחנת הדלק לקנות שמן גיר, הצליח חברנו הטוב טינו להניע את האוטו עם איזו קומבינה של חוטים. שיעול ועוד שיעול והרכב שלא סובב את המנוע איזה שנה לפחות, ניעור לחיים, חלק,עגול, מוצרט.

עד שהעלינו אותה שלוש קומות בכוחות עצמה הגיע אילן הגרר, הוא קיבל מטינו שיעור בהתנעת פלקון עם קומבינה וככה נסעה השיירה שבראשה סיאט עם מישהו מחייך מאוזן לאוזן.

ברעננה הפלקון כבר התמסרה לידיים המיומנות של אילן וברוורס אלגנטי היא נחתה בביתה החדש, אני מקווה לזמן קצר עד שאיציק המכונאי יתפנה...

אז זהו, הנה היא, אהובתי המוטורית. מימין, ביציאה מהחניון

התמונה האמצעית צולמה בצומת מורשה...

ובביתה החדש

IMG_1243.JPG

IMG_1250 - עותק.JPG

IMG_1253 - עותק.JPG

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני,

קראתי ושתיתי כל מילה. גם מהלינק אשר צרפת עם הסיפור של חלום הילדות.

התרגשתי כאילו שהייתי אני הבעלים הגאה...

בהצלחה ולא לשכוח אותנו עם תמונות, סיפורים והתרגשויות.....

אלירן

On the seventh day, god created MUSTANG

אתר מועדון המוסטנג הישראלי: www.mustangclubofisrael.com

ובפייסבוק: Classic Mustang of Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא את הסיפור (המלא) על הגעגועים, החשק והרצון להיות הבעלים של פלקון, עם חיוך מאוזן לאוזן מהידיעה שהצלחת "לשים יד" ולהיות הבעלים (הגאה) של פלקון.

מאחל לך הנאה מושלמת מהשיפוץ, הנסיעה וגם ה"שוויץ" והגאווה תוך כדי.

ולנו הרבה תמונות וחוויות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני!

שתהיה לך המון הנאה מהשיפוץ ופירותיו!

סוף סוף תרכיב את הקניות מהרשי על הפלקון.

כשהרכב יהיה מוכן תעשה נסיעת מבחן לחיפה למפגש שישי.

אנחנו מזמינים אותך גם לעשות השקה בחיפה...

ואני אעשה מאמץ לבוא להשקה גם אם תהיה בשרון או בת"א.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוה, בני, ריגשת אותי!

לא מעט שנים אני מלווה אותך מרחוק בנושאי הענתיקות שלך (הבלילה שהיתה, הקייזר, המוסטנג..), איכשהו, למרות שגם אני איש של מכוניות "סתם" ולא אקזוטיות יקרות מציאות, סיפור הפלקון חלף לידי ככה בלי שהתעמקתי.

אז הרווחתי וקיבלתי את כל החבילה "במכה אחת" - הסיפור, ההמשך, ההתקדמות...

ועצוב לשמוע שדווקא המכוניות הפשוטות מהוות בעיה לשיקום! הייתי מצפה שיהיו חלפים בשפע לרכב שהיה נפוץ כל כך, שלא מעט גדלו על מושביו... ש(עד כמה שאני זוכר) נחשב לאמין ביותר...

תצליח בני!!

ולחשוב שהחלום שלי - ליילנד ביבר כתום, גם הוא איכשהו בהישג יד, צריך רק את הנחישות הרבה שלך...

ידידך הדב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הר הספל, בשעה טובה ומוצלחת!

גידי אשכנזי נפטר בנובמבר 2011. יהי זכרו ברוך

..........................................

גידי אשכנזי - אתר הבית www.gidiashkenazi.com

ומשהו על הגברת:

http://sport.nana10.co.il/Article/?ArticleID=559554

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתשובה להרבה שואלים במפגש על כך שלא באתי עם הפלקון, אז אהובתי עדיין לא כשירה לפי הסטנדרטים שלי לפחות.

אני מתחיל לשדרג אותה עכשיו אחרי שהבאתי מספיק חלקים מארה"ב.

אחדש את את מערכת הבלמים (4 משאבות בגלגלים, משאבה מרכזית, צנרת וכו'),

אשלים את מערכת ההגה, סיום ההסבה ממוט וגלגל הגה של פיאט טיפו או רגאטה (הפלקון 60 היחיד בעולם עם הגה מתכוונן לגובה ולעומק...) למוט של מוסטנג (זהה לפלקון) וגלגל הגה וצופר מסודר של פלקון,

אבצע השלמת המיתלה הקדמי עם חלקים שאני אפילו לא יודע את השם שלהם...(אבל יש לי אותם).

אתקן את הגיר האוטומטי שנוזל...

ברור לי שהפלקון לא יגיע לרמה של המוסטנג אבל לפחות הוא יהיה בטוח ואמין.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתשובה להרבה שואלים במפגש על כך שלא באתי עם הפלקון, אז אהובתי עדיין לא כשירה לפי הסטנדרטים שלי לפחות.

אני מתחיל לשדרג אותה עכשיו אחרי שהבאתי מספיק חלקים מארה"ב.

אחדש את את מערכת הבלמים (4 משעבות בגלגלים, משאבה מרכזית, צנרת וכו'),

אשלים את מערכת ההגה, סיום ההסבה ממוט וגלגל הגה של פיאט טיפו או רגאטה (הפלקון 60 היחיד בעולם עם הגה מתכוונן לגובה ולעומק...) למוט של מוסטנג (זהה לפלקון) וגלגל הגה וצופר מסודר של פלקון,

אבצע השלמת המיתלה הקדמי עם חלקים שאני אפילו לא יודע את השם שלהם...(אבל יש לי אותם).

אתקן את הגיר האוטומטי שנוזל...

ברור לי שהפלקון לא יגיע לרמה של המוסטנג אבל לפחות הוא יהיה בטוח ואמין.

להגיע לרמה של המוסטנג אפילו אתה לא יכול:wink:,סומך עליך שהרמה תהיה מאוד מכובדת,בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני- בהצלחה עם הפלקון! אני בטוח, שגם אם לא תגיע לרמה של המוסטנג- זה עדיין יהיה יותר מחלק נכבד של מה, שבד"כ רואים!:twisted:

ודב- תפסיק לדבר- תעשה! תלמד מסיסמה של יאיר לוסטיג!:-D וממני! (בעצם- אל תלמד ממני- אישתך תזרוק אותך מהבית:lol::wink: ) אבל- אחרי הכל- מקום לשים משאית יש לך עכשיו, לא?8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...