Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכבוד: בעל איביזה R2.0VT צהובה מ.ר. __-98-888

הנסיך.
שימו לב! השרשור הזה בן 6880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שנסע היום בצומת חולון כמו בחור שאיבר המין שלו אינו בגודל המספק לקיום חסי מין תקינים,

חתך מספר לא מבוטל של נתיבים וגרם לי ולאילו שכמותי להאט עד כדי תקיעת ברקס עצבני גם בצומת חולון וגם בצומת טמפו - אני מאחל לך חיים שלמים וארוכים, ביודעי שלא יכלת לבחור רכב טוב יותר כדי לנצל את כישורי הנהיגה שלך, כך שיוכלו לקלפך בקלות יחסית מין העמוד עליו אתה עתיד להתלבש.

שלך בידידות

נהג-שותף-לכביש.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את תסכולך, אבל בשביל זה אתה צריך לפתוח ת'רד שלם?

כולנו נתקלים בכוליערות מפה ועד הודעה חדשה כל יום מחדש, אבל אנחנו לא פותחים על זה ת'רד.

אם כל אחד היה פותח ת'רד על רכב מספר **-***-** שחתך אותו בצומת X במהירות Y, הפורום היה קורס מרוב הודעות.

או בקיצור:

Welcome to Isra-Hell

בברכת שבוע טוב,

שלד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה אהבתי את isra-hell ... אכן תמונות קשות נראות בפורום, בכל יום מישהו אחר פותח שירשור על הנהג ה!@-#$%^ שעקף אותו... טוב יאללה אנשים חלאס ככה זה אצלנו במדינה אין מה לעשות.. או שכן, אבל מצד שני, אין מי שיעשה :?..

שיהיה שבוע טוב ומבורך..

לילה טוב:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכב' רון, הידוע בכינויו "הנסיך".

הנידון: נסיעתי הפרועה היום 17/07/05 , בכביש המוביל אל צומת חולון\טמפו

רון היקר.

ראשית הרשה לי להגיד לך, שאיבר מיני בגודל אשר מספיק לי ולחברתי (רוחמה אברהם) בכדי להגיע לסיפוק מיני.

בנוסף, לא התכוונתי שתאטו את נסיעתכם עד כדי בלימת חרום, אלא כוונתי היו שתחתכו אותי גם ואף תעברו באדום כיאה לישראלי גאה עם רכב ספורטיבי.

ידוע לי כמובן שהרכב אותו אשר בחרתי, מתאים בדיוק לעבודה הנ"ל , ואני נעזר בו יום יום כדי לחתוך בצמתים , מימין, ואף מדי פעם לעבור באדום וכתום מהבהב.

הינני ממליץ לך להבא, לראות אותי מבעוד מועד, ולהספיק לחתוך אותי גם, כך אדע שגם אתה - ישראלי אמיתי.

שלך..

ישראל ישראלי.

;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...