Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מכונאי עם נשמה

Sha Fi

פוסטים מומלצים

שלום לכם.

אני חדש פה אז תהיו עדינים...

לאחרונה קניתי טויוטה ראב4 ישנה דור1 שנת 97. זו אהבת ילדות שלי מאז שהיא יצאה לשוק. כן אני קשיש...

אני מנסה לתחזק אותה מכל הלב: להחליף, לשפצר, להזמין חלקים מחול, חוץ מלנקות אותה עם הלשון הכל...

הבעיה היא שאני לא מוצא מוסכניק שמוכן לזרום איתי. הגישה היא תמיד: למה אתה צריך את זה? זה לא שווה להחליף? איפה אני אמצא לך חלקים? וכו.

השאלה היא האם את מכירים מישהו מאזור הוד השרון/פתח תקווה או הסביבה שלא אצטרך לשכנע אותו לעבוד אלא יעשה את זה מתוך ריסקט למודל ואהבת האתגר.

כסף פחות שיקול אם כי עדיף שלא ינסה לעשוק אותי איפה שלא צריך (גם את זה ניסו).

אודה לעזרתכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. הדור הראשון של הראב4, במיוחד בדגם ה-3 דלתות, הוא אכן רכב מיוחד מאוד, סוג של באג בטיוטה שדי מהר חזרה "למוטב" ולאחר הדור הראשון הפכה את הדגם לעוד 50 גוונים של אפור. 

ברכב ישן שרוצים לתחזק היטב אין ברירה אלא לעשות דברים בעצמך וגם אם זה לא לטפל בפועל בעצמך אז לפחות בכל הקשור ברכישת חלקים כולל להיכנס לתחום היבוא האישי. אני לא מהאזור הזה אז אין לי על מי להמליץ. באופן כללי, כנס לפורומים של הדגם, צפה בסרטונים של טיפול בדגם ועם הידע הזה תגיע למכונאי, הוא כבר ילמד לכבד ובעיקר להבין אותך. ואם אתה בראש של לטפל לבד, אז כמובן שרצוי להכיר את קבוצת הכנופיה

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, avargel כתב:

@EliC25 מישהו קורא לך

אני פנוי לשטויות כאלו רק בסופ"שים.. לא עובד בזה😁

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע

טבל עדיין נשמע לי שיכול להיות ביניכם חיבור טוב

ומה שבטוח - יש לך נשמה, ואתה מכונאי (-:

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...