Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת מחיר גבוהה לטיפול 120 אלף גולף 2016 1.4 TSI

Asher82
שימו לב! השרשור הזה בן 521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,
קיבלתי הצעת מחיר ממוסך יבואן לטיפול 120 אלף לרכב תקין ע"ס 6330 כולל מע"מ. כמעט נפלתי מהכיסא.
מדובר בטיפול גדול הכולל החלפת רצועת טיימינג

אשמח להתייעץ לגבי המחיר - האם זה הסדר גודל? אם לא כמה זה אמור לעלות? לא נעול על מוסך יבואן או על חלפים מקוריים, רק רוצה לטפל ברכב כמו שצריך ולקבל המלצות למקום טוב :)
גר באיזור רחובות.
תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך נדע לייעץ לך על המחיר אם לא פרסמת את הצעת המחיר?

בכל אופן, אין שום סיבה לטפל במוסך היבואן. ברוב המקרים מדובר באנשים חובבנים שיגבו לך הרבה כסף על כלום.

קפוץ אל אחד המוסכים המומלצים בפורום, "מוסך רון" או "אופיר המכונאי האקדמאי" - שניהם יושבים בתל אביב בקרבת איזור המסגר.

בהצלחה.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Fraysa כתב:

איך נדע לייעץ לך על המחיר אם לא פרסמת את הצעת המחיר?

בכל אופן, אין שום סיבה לטפל במוסך היבואן. ברוב המקרים מדובר באנשים חובבנים שיגבו לך הרבה כסף על כלום.

קפוץ אל אחד המוסכים המומלצים בפורום, "מוסך רון" או "אופיר המכונאי האקדמאי" - שניהם יושבים בתל אביב בקרבת איזור המסגר.

בהצלחה.

צודק, מצורף. חתכתי פרטים מזהים וכד'.
אשמח להתיחסות, תודה!

hatsaa.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים סבירים לחלפים מקוריים. לצערנו, כל בורג מתומחר כאילו זה אוצר, מצד אחד, אבל מאידך, שימוש בחלפים מקוריים איכותיים יאריך את חיי המנוע. 

פנה לרון או אופיר וקבל הצעה מתחרה. רצועת הטיימינג מגיעה כחלק מקיט מלא שכולל גם את המותחן. רצועת אביזרים אפשר להשתמש בחליפי איכותי. 

בכל מקרה , ככל שאני מכיר אל תצפה לחצי מחיר אבל בהחלט לשלם פחות כ 20% אולי יותר. 

• רעיון טוב! 3

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: דיברתי עם מוסך רון וגם עם אופיר, שניהם נתנו הצעת מחיר כמעט זהה של פחות מחצי(!) ממה שקיבלתי במוסך צ'מפיון. וואו.

כנראה אלך על אופיר הפעם הזו.

תודה רבה לממליצים, תבורכו!

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר הוא "בוגר" מוסך רון.

עבד אצלו מס' שנים ופתח מוסך עצמאית,  בעל רמה טכנית גבוהה מאוד.

אני לא מחזיק ברכב VAG. אבל מקריאה בפורום ובפייסבוק אתה יכול לטפל אצל אחד משניהם בעצימת עיניים ואתה תישן ממש טוב בלילה.

אני יודע בוודאות שאם הייתה לי VAG הייתי מטפל אצל אחד מהם גם אם זה עולה לי בשעה נסיעה לכל כיוון.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת מחיר מצויין. מה שמרמז שגם רון וגם אופיר גובים על שעות עבודה בפועל ולא מפרקים כל פעולה במחיר נפרד, מה שמנפח את עלות העבודה. אני מניח שגם אצלם ברגים ואטמים לא עולים כאילו היו זהב טהור. ושוב המחיר הופך לסביר. 

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני או שיש בהצעה ההזויה הזו יותר מידי ברגים פקקים אטמים ודיסקיות

מה הקטע שמחייבים כל פריט לחוד?

זה אחד הדברים שמנפח את ההצעה ללא פרופורציות

קיט טיימינג מגיע עם כל הנילווים וצריך לתמחר אותו כקיט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, nit_zan כתב:

זה רק אני או שיש בהצעה ההזויה הזו יותר מידי ברגים פקקים אטמים ודיסקיות

מה הקטע שמחייבים כל פריט לחוד?

זה אחד הדברים שמנפח את ההצעה ללא פרופורציות

קיט טיימינג מגיע עם כל הנילווים וצריך לתמחר אותו כקיט

חבר יקר
רצית גרמניה קיבלת גרמניה
הכל רשום כל בורג תרתי משמע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מק"ט של קיט בנוי ממספר פריטים שלכל אחד מהם יש מק"ט נפרד, למכור את הפריטים בנפרד יניב יותר רווח,

זכור לי הייתה כתבה בחו"ל על לקנות גולף חדשה לעומת לקנות את כל החלקים ממנה היא מורכבת וההפרש היה גדול (הזיכרון שלי לא משהו, אבל לפחות פי שלוש)

בכמה פרוייקטים בחברה שלי אנו רוכשים קיטים וזורקים יותר מחצי הפריטים בהם, רק כי זה יותר זול מלקנות את הפריטים בנפרד

• אהבתי 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הלוגיסטיקה ב-VAG פסיכית ויש מק״טים לכל דבר הכי קטן. די מוזר שזה מפורט כך בהצעת מחיר. את הלקוח הרגיל זה לא מעניין הרי ואני בטוח שהם רוכשים את זה כ״קיט״ ולא כל חלק בנפרד. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת מצליח, וזה הולך למורשה יבואן בקלות.

לא נדיר למצוא כלי רכב שבהם על מנת להגיע לטיימינג ( במנועים אורכיים) חייבים בפרוק רצועת אביזרים. כמה לא מפתיע יהיה למצוא חיוב עבור פרוק והרכבה של רצועת אביזרים בפרוט העבודות, אפילו אם לא הוחלפה בכלל. (מה שרצוי ומומלץ בכל מקרה) .

דבר דומה בביצוע עבודות בלמים - הורדה והרכבה של הגלגלים, (נסו בלי זה 😃)

הרי אם כל פעולה מתומחרת בנפרד אז מה החיוב על "שרות XX קילומטרים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Fraysa כתב:

אכן הלוגיסטיקה ב-VAG פסיכית ויש מק״טים לכל דבר הכי קטן. די מוזר שזה מפורט כך בהצעת מחיר. את הלקוח הרגיל זה לא מעניין הרי ואני בטוח שהם רוכשים את זה כ״קיט״ ולא כל חלק בנפרד. 

זה לא שונה מכול ייצרן רכב אחר.

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...