Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשתי או אני - טיפול לטיוטא אוונסיס 2012

הבעל המבוהל
שימו לב! השרשור הזה בן 589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה לקוחות של מוסכים מוכנים לעמוד על עקרונות שלהם ( שמבזבזים זמן ועצבים ) עד שיזמינו להם משטרה או לצאת מהמוסך על גרר למוסך אחר ?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, vladclar כתב:

כמה לקוחות של מוסכים מוכנים לעמוד על עקרונות שלהם ( שמבזבזים זמן ועצבים ) עד שיזמינו להם משטרה או לצאת מהמוסך על גרר למוסך אחר ?

בכנות לא מעניין אותי מה אחרים עושים.

אני אישית לא הייתי מוכן לשלם את ה-130₪ֶמועדון כעקרון.

עריכה אחרונה על ידי roy007
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר 2000 שקל כפרת עוונות. ניפחו טיפול צמיגים אחריות בטויוטה לא מתקלקלים הדברים האלה, בטח ובטח באוונסיס בקיצור היה רק חסר החלפת פולי מזגן ובדיקת גז מזגן וואקום זרחן מהשרשור השכן והיית סוגר 5 אלף עגל.

עריכה אחרונה על ידי m&t
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם "טיפול של 1000?"

זה טיפול של 1700₪ במוסך רגיל ו 2200₪ במוסך מורשה יבואן.  כל היתר - תוספות שבאמת היה אפשר לוותר.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתעה ברגע החיוב היא אחת הסיבות שאני מטפל במוסך שרחוק ממני 25-30 דק' בשעות הכבישים פנויים. לקח לי זמן למצוא מוסך שאני לא ארגיש במלחמה איתו או שזוממים מזימות על חשבוני. לרוב אני בא מראש עם רשימה של מה אני רוצה לעשות, אבל עדיין רוצה שיהיה לי בית לרכב במקרה שאצטרך להשאיר את הרכב עם תקלה וללכת לעיסוקי. אם אני יקרה מצב שאשלח את זוגתי, לא תבוצע שום עבודה ללא אישור שלי. זה לא שובניזם או מלחמת מינים. פשוט אני מבין בזה יותר ולכן אני הסמכות בענייני הרכבים. בדיוק כמו שכשהיא מבקשת ממני לקנות משהו שאני לא מבין, אני לא משלם עליו לפני שהיא מקבלת תמונה שלו ויש אישור. מבאס אבל לא נורא. למדתם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מק"ט בקבלה, אכן מדובר בשמן של טויוטה. 

https://www.otopoint.co.il/items/3809846-5W30-טויוטה

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרט למחיר, מה מונע מכל מוסך לרשום מה שבא לו? זה לא שהוא מספק לך בסוף הטיפול את המיכלים הריקים? 

לא אומר שזה מה שעשו, אבל היפותטית, מה מונע מהם את זה?

עריכה אחרונה על ידי ArikM

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אנקוב בשם המוסך אבל ראיתי כבר שני מוסכים שהעובדים לאחר שעות העבודה ממלאים שמן למיכלים של 4 או 5 ליטר , סוגרים את הפקק ומנקים היטב . בלי קשר הם גם מחייבים במחיר כפול משאתה קונה בחנות . בקיצור , יכולים לכתוב בחשבונית כל דבר ובפועל זה לא קרה .  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה...

אתה מדבר על מורשי יבואן? ואני חשבתי שהתגובה אחריי מעט קונספירטיבית. מאוד מפתיע, אולי לא לחלוטין, אבל מפתיע לדעת שיש שפל חדש.

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחשוב באמת שמן מקורי סהכ מדובר ב 5w30 בכסף שהם לוקחים בעבורו אפשר לקנות גלון שמן רויאל פרפליין (אמאזון)  שהוא כמה רמות מעל השמן "המקורי" .

עריכה אחרונה על ידי m&t
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...