Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור מצלמת דרך לפיוז מתח קבוע

ehud1699
שימו לב! השרשור הזה בן 755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

התקינו לי מצלמת דרך לרכב (קדמי ואחורי).

ההתקנה התבצעה דרך תיבת הפיוזים של הרכב.

לאחר ההתקנה, המצלמה עבדה טוב אך במצב חניה (זיהוי פגיעה ברכב בזמן חניה) המצלמה לא מזהה את ה"פגיעה" שביצעתי. כדוגמא- דפקתי על השמשה וניסיתי לנער את המצלמה ככה שתזהה כאילו יש פגיעה.

לאחר בדיקה יותר מעמיקה הבנתי ש:

*כאשר הרכב נעול ולא מונע המצלמה לא מזהה פגיעה- אין מתח למצלמה

*כאשר הרכב לא נעול ולא מונע המצלמה כן מזהה פגיעה- יש מתח למצלמה

*כאשר הרכב מונע המצלמה עובדת רגיל.

הבעיה הנ"ל היא שהמצלמה לא מזהה פגיעה שאני לא ליד הרכב.

אשמח לעזרתם במציאת פיוז בתיבת פיוזים שהוא מחובר ישירות למצבר ללא מעבר דרך הסוויץ' או משהו כזה - שתמיד יהיה מתח למצלמה.

לא הצלחתי למצוא מידע על זה בספר נהג- יש מידע על מה הפיוזים עושים אבל לא מצויין שם מה עובד גם שהרכב נעול וכבוי.

סוג הרכב: יונדאי וניו.

שנתון: 2022.

סוג מצלמה: 70mai dash cam a800s.

בתודה,

אהוד לוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את האתר הנחמד הזה:

https://fuse-box.info/hyundai/hyundai-venue-2020-fuses-and-relays/amp

אני הייתי מהמר על הפיוז שנקרא module 6, אבל צריך לוודא עם רב מודד.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את אותה המצלמה וגם לי חיברו אותה לתיבת פיוזים והכל עובד כרגיל,היא מצלמת גם כשהרכב כבוי ונעול.
אצלי המצלמה אומרת שהיא נכנסת למצב חניה כשאני מכבה את הרכב, אצלך גם? 

האם הגדרת אותה כמו שצריך? יש אפשרות שהמצלמה תצלם רק כאשר היא תרגיש מכה ממש חזקה ולא סתם ניעור קל, אצלי בהתחלה היא הייתה מצלמת כל שטות, אפילו כשיורד גשם היא הייתה מתחילה לצלם בגלל רגישות גבוהה.

בכל מקרה תצלם ותעלה לפה את התמונה של החיבור לתיבת פיוזים ואני אסתכל אצלי גם נראה אם יש הבדל.

עריכה אחרונה על ידי Tom777

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, A_lex כתב:

יש את האתר הנחמד הזה:

https://fuse-box.info/hyundai/hyundai-venue-2020-fuses-and-relays/amp

אני הייתי מהמר על הפיוז שנקרא module 6, אבל צריך לוודא עם רב מודד.

תודה רבה,

הסתכלתי שם אבל לא ראיתי הסבר לגבי מתח קבוע כשהרכב נעול.

לאחר בדיקה וחיפוש באינטרנט ראיתי שרשמו שדווקא spare 2 מוציא מתח קבוע של 12v גם שהרכב נעול.

בדקתי עם הרב מודד ואכן זה הפיוז המתאים

אחרי שחיברתי, עשיתי בדיקה וזה עבד - הכבל האדום של המודול של המצלמה היה מחובר לפיוז של התאורה בתוך הרכב ובגלל זה בנעילה זה לא עבד לי.

לפני 17 שעות, Tom777 כתב:

יש לי את אותה המצלמה וגם לי חיברו אותה לתיבת פיוזים והכל עובד כרגיל,היא מצלמת גם כשהרכב כבוי ונעול.
אצלי המצלמה אומרת שהיא נכנסת למצב חניה כשאני מכבה את הרכב, אצלך גם? 

האם הגדרת אותה כמו שצריך? יש אפשרות שהמצלמה תצלם רק כאשר היא תרגיש מכה ממש חזקה ולא סתם ניעור קל, אצלי בהתחלה היא הייתה מצלמת כל שטות, אפילו כשיורד גשם היא הייתה מתחילה לצלם בגלל רגישות גבוהה.

בכל מקרה תצלם ותעלה לפה את התמונה של החיבור לתיבת פיוזים ואני אסתכל אצלי גם נראה אם יש הבדל.

כן, זה רשם לי על כניסה למצב חניה וגם שמעתי את המצלמה אומרת את זה.

לגבי הרגישות- אמרת שבגשם המצלמה התחילה לצלם. אני ניסיתי לנער את הרכב ומצלמה לא עבדה, רק אחרי דפיקה חזקה באיזור המצלמה בשמשה.

אני הגדרתי אותה על רגישות מאוד גבוהה אבל אני מניח שמקרה של שריטה לרכב היא לא תפעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, ehud1699 כתב:

כן, זה רשם לי על כניסה למצב חניה וגם שמעתי את המצלמה אומרת את זה.

לגבי הרגישות- אמרת שבגשם המצלמה התחילה לצלם. אני ניסיתי לנער את הרכב ומצלמה לא עבדה, רק אחרי דפיקה חזקה באיזור המצלמה בשמשה.

אני הגדרתי אותה על רגישות מאוד גבוהה אבל אני מניח שמקרה של שריטה לרכב היא לא תפעל.

לא חושב שהמצלמה יכולה לצלם אם מישהו שורט לך את הרכב כי היא לא תרגיש תזוזה.
זה נועד יותר למכות קטנות או משהו בסגנון, במצב רגישות בינונית אצלי היא התחילה לצלם כשירד ברד שבוע שעבר.

תצלם את ההגדרות של המצלמה שהגדרת, לדעתי הגדרת הפוך, שהרגישות היא נמוכה ולכן היא מצלמת רק כשהיא מרגישה תזוזה רצינית.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Tom777 כתב:

לא חושב שהמצלמה יכולה לצלם אם מישהו שורט לך את הרכב כי היא לא תרגיש תזוזה.
זה נועד יותר למכות קטנות או משהו בסגנון, במצב רגישות בינונית אצלי היא התחילה לצלם כשירד ברד שבוע שעבר.

תצלם את ההגדרות של המצלמה שהגדרת, לדעתי הגדרת הפוך, שהרגישות היא נמוכה ולכן היא מצלמת רק כשהיא מרגישה תזוזה רצינית.

מצרף תמונה של הגדרות המצלמה

IMG-20220329-WA0020.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...