Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב ידני כיפי ואמין

יוסי913
שימו לב! השרשור הזה בן 836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוהג כרגע על רנו קליאו 900 טורבו

מחפש רכב ידני- לא מתפשר על אוטומט

שיהיה כיפי לנהיגה ויפה להתסכל עליו

ויהיה אמין ולא יעשה לי בעיות(כמה שאפשר)

תקציב עד 45 אלף

כרגע האופציות שלי הם

אלפא גולייטה- שאני קצת חושש מהאמינות שלה

פולקסווגן שירוקו- שקשה למצוא אחת במצב טוב

אאודי a1- לא כזה תופס מהרכב יפה

אם יש למישהו המלצה מהרכבים האלה או משהו אחר אני ישמח לשמוע

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מפחד מהאמינות של הג'ולייטה( שלרוב היא אמינה במידה וטופלה כראוי)

אז אין לך בכלל מה לחפש בשירוקו שיש בה טווין-צ'רג'ר שדובר פה בפורום לא מעט על הרגישות של המנוע ונטייה שלו להתפגר.

למרות ההשמצות, בתור אופציה יש לך את ה208gti, שגם תיתן לך האצות חביבות וגם התנהגות טובה, אבל אני בספק אם תיכנס לתקציב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולייטה מגיעה עם מנוע מוליטאייר - שהוא דיי רגיש
שירוקו - תהיה ישנה מאוד למחיר או אחת עם מנוע ה160 כ"ס שידוע כמנוע לא מומלץ ולא אמין בכלל
A1 - לא מתנהגת ולא מהנה סה"כ פולו\איביזה\פאביה עם סמל של אאודי.
----
תבדוק אלפא מיטו מנוע T-JET 155 כ"ס (לא המולטיאייר) אמנם יש לה את המחלות והתקלות שלה אבל אין שם שום דבר קיצוני מבחינת אמינות בניגוד לאחרות. מבחינת התנהגות היא לא 208GTI אך עדיין מספקת ואפשר להוציא ממנה כיף.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Gavrik כתב:

גולייטה מגיעה עם מנוע מוליטאייר - שהוא דיי רגיש
שירוקו - תהיה ישנה מאוד למחיר או אחת עם מנוע ה160 כ"ס שידוע כמנוע לא מומלץ ולא אמין בכלל
A1 - לא מתנהגת ולא מהנה סה"כ פולו\איביזה\פאביה עם סמל של אאודי.
----
תבדוק אלפא מיטו מנוע T-JET 155 כ"ס (לא המולטיאייר) אמנם יש לה את המחלות והתקלות שלה אבל אין שם שום דבר קיצוני מבחינת אמינות בניגוד לאחרות. מבחינת התנהגות היא לא 208GTI אך עדיין מספקת ואפשר להוציא ממנה כיף.

*ג'ולייטה 120 כ"ס ידני זה TJET

**שירוקו 1.4 122 כ"ס ידני אותו מחיר כמו טווין-צ'רג'ר.

עוד אפשרות ולוסטר גיר ידני (למי שעדיין לא נמאס לו מהמראה בדומה לשירוקו..)

עריכה אחרונה על ידי gt3rs

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולייטה 120 כ"ס T-JET גם מאוד נדירה וגם המנוע הזה קטן עליה.
שירוקו יכול להיות שטעיתי אבל גם ה1.4 122 כ"ס זה מנוע מסדרת EA111 שיש לו את המחלות שלו (ווסטגייט טורבו, נטיה לאכילת שמן, קויילים וכו...) לא קטסטרופה כמו ה160 כ"ס אבל עדיין המיטו 155 T-JET לדעתי ראש שקט יותר.

ולוסטר גם רעיון טוב

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Gavrik כתב:

גולייטה 120 כ"ס T-JET גם מאוד נדירה וגם המנוע הזה קטן עליה.
שירוקו יכול להיות שטעיתי אבל גם ה1.4 122 כ"ס זה מנוע מסדרת EA111 שיש לו את המחלות שלו (ווסטגייט טורבו, נטיה לאכילת שמן, קויילים וכו...) לא קטסטרופה כמו ה160 כ"ס אבל עדיין המיטו 155 T-JET לדעתי ראש שקט יותר.

ולוסטר גם רעיון טוב

*לא משהו שתוכנה לא תסדר ולא מאוד נדירה (יש לי הרגשה שהיא דווקא יותר נפוצה מה-170 כ"ס הידני, מוזמן לבדוק אותי..)

**טעית, אף אחד לא טען שמדובר במנוע של קורולה אבל בקנה מידה יחסי לקבוצת פולקסווגן הוא בסדר גמור ממש כמו ש-TJET לא חף לחלוטין מתקלות.

ולוסטר מפתיעה לטובה ודי נמרצת יחסית למנוע אטמוספרי בנוסף הגיר שם היה יותר נעים לתפעול מצמד האירופאיות.

עריכה אחרונה על ידי gt3rs

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק איביזה ידנית יש להם דגם FR עם 105סוסים.

תנסה לעשות נסיעה ברכבים לראות אם אתה מתחבר. אני יודע שהשירוקו ממש נמוכה והישיבה מעצבנת למי שלא רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה על המיטו 155 tjet, הכי הרבה תמורה לכסף וכניראה שתישאר גם עם עודף, החיסרון הוא השנתון
אתה יכול גם לנסות להתסכל על התלתן שמגיע עם אותו מנוע של הגולייטה 170, אכן מנוע רגיש טיפה יותר רגיש מהמוצע אבל אם טופל כראוי הוא אמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן ממליץ על ה-A1, מודה שלא נהגתי על המיטו אבל הA1 הידנית מרגישה חזקה וזריזה, בעלת אחיזת כביש מעולה ובסך הכל מספקת חווית נהיגה מהנה לטעמי.

תוסיף לזה מנוע שנחשב אמין ויש פה חבילה לא רעה בכלל.

יצא לי לנהוג גם על הפולו ואני חושב שלהגיד שהA1 היא פולו עם סמל של אאודי זה קצת הגזמה…

בכל מקרה מציע לך לעשות סיבוב אתה עשוי להיות מופתע. 

עוד אופציה שלא עלתה היא מיני קופר/וואן, בתקציב שלך כנראה יכנסו רק הדגמים מהדור הקודם R56 (והיפה יותר לדעתי) אבל קח בחשבון שמדובר במנוע אטמוספרי. מצד שני ההיגוי נחשב מעולה. 

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...