Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אין הגה אלחוטי לאקסבוקס? מה אני מפספס?

shlomub
שימו לב! השרשור הזה בן 874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש מזה זמן הגה אלחוטי לאקסבוקס. חיפוש ברשת העלה שפעם מייקרוסופט ייצרו הגה כזה ל-360, אבל מזה כמה שנים הוא לא מיוצר יותר. יש מבחר של הרבה הגאים, כולם בחיבור חוטי. מישהו יכול לעזור לי להבין למה זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשים שניה בצד חוטי / אלחוטי

מה שאתה רוצה בימינו אם אתה שוקל הגה זה את הfanatec csl dd או gran turismo gt csl dd pro

(אותו הגה - הראשון תומך באקסבוקס ומחשב השני בפלייסטיישן - ועם החלפת הגה גם באקסבוקס)

שאר הדברים מתחת במחיר הם דיי צעצועים.

(וכן יש גם הרבה יותר יקרים)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה שאין סיבה שלא יהיה מוצר שמאפשר להפוך חיבור USB לאלחוטי, כלומר 2 יחידות שיתחברו אלחוטית ביניהן, וכל אחת מתחברת לכניסת USB במכשיר שונה.

מצאתי את זה רק, אבל זה לא קיים יותר. קשה למצוא משהו כזה כי כל התוצאות מביאות מתאמי רשת אלחוטית, אבל בטוח יש.. ואז כל הגה יכול להפוך לאלחוטי.

https://www.bhphotovideo.com/c/product/673358-REG/Cables_Unlimited_USB_WR2000_Wireless_USB_Kit_with.html/reviews

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Liviur כתב:

נשים שניה בצד חוטי / אלחוטי

מה שאתה רוצה בימינו אם אתה שוקל הגה זה את הfanatec csl dd או gran turismo gt csl dd pro

(אותו הגה - הראשון תומך באקסבוקס ומחשב השני בפלייסטיישן - ועם החלפת הגה גם באקסבוקס)

שאר הדברים מתחת במחיר הם דיי צעצועים.

(וכן יש גם הרבה יותר יקרים)

מה שכתבת פה זה כמו להגיד - אם אתה שוקל רכב ספורט בימינו מה שאתה רוצה זה קיימן GT4 או את GT4RS החדש.

שאר רכבי הספורט מתחת במחיר הם די צעצועים 😉

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה משחקי נהיגה טובים אתם ממליצים ל XBOX?

(ואני רואה שה fanatec csl dd עולה בערך פי שניים מהאקסבוקס עצמו...)

עריכה אחרונה על ידי DrorZi

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לקנות דיירקט דרייב בתחילת הדרך, גם לא למחשב.

אני עם G27 בן כמעט עשר, והבעיה היחידה בו היא כפתורים שעובדים פחות טוב היום.

כן, התחושה היא טיפה מלאכותית. זה ממש ממש לא דיל ברייקר כדי להנות מסימולטורים (ואני יושב עליהם בממוצע בין שעתיים לשמונה שעות בשבוע)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, iluxxxa כתב:

מה שכתבת פה זה כמו להגיד - אם אתה שוקל רכב ספורט בימינו מה שאתה רוצה זה קיימן GT4 או את GT4RS החדש.

שאר רכבי הספורט מתחת במחיר הם די צעצועים 😉

לא, סימקיוב או dd1 יהיה המקביל למה שכתבתח

מה שכתבתי זה יותר כמן תקנה קופרה ולא סיאט 1.2 אוטומטית.

ההבדל נגיד מהthrustmaster t300rs פה הוא סביב ה100-200 דולר (לחבילה שכוללת את ה3 דוושות) לפרופורציות

350 דולר לבסיס , הגה יש אחד עכשיו בblack Friday ב100-125 דולר והדוושות עוד 100

סגרת בפחות מ600 דולר direct drive מדהים.

או 700 לחבילה של הפלייסטיישן.

לפני 37 דקות, DrorZi כתב:

איזה משחקי נהיגה טובים אתם ממליצים ל XBOX?

אני מאוד אוהב את פורזה 7 והאמת גם בהוריזון 5 שיפרו את הנהיגה עם ההגה משמעותית.

השאר אני האמת על הפלייסטיישן בעיקר (גרן טוריסמו , אסטו קורסה ומשחקי ראלי) אבל חוץ מקרן טוריסמו הם קיימים לשתי הפלטפורמות.

לפני 27 דקות, יבגניפ כתב:

לא צריך לקנות דיירקט דרייב בתחילת הדרך, גם לא למחשב.

אני עם G27 בן כמעט עשר, והבעיה היחידה בו היא כפתורים שעובדים פחות טוב היום.

כן, התחושה היא טיפה מלאכותית. זה ממש ממש לא דיל ברייקר כדי להנות מסימולטורים (ואני יושב עליהם בממוצע בין שעתיים לשמונה שעות בשבוע)

צריך ? לא.

אבל תראה את השוואת הרכבים שלי.

אני לא נהנתי מההגה של לוגיטק כשהיה לי אותו.

מבחינתי זה היה ברמה ששלט היה לי יותר כיף.

ההפרש להגה טוב (thrustmaster רציני) עצום ומשם ההפרש הכספי לcsl הוא קטן. (נתתי דוגמא)

אם למשהו יש תקציב היום ורוצה להיכנס לזה - הייתי אומר שההפרש לdirect drive מול מה שמקבלים - שווה את זה

לא חייבים לעבור דרך הגה זול.

אם אין תקציב אז זה מה יש.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Liviur כתב:

אם אין תקציב אז זה מה יש.

תקציב ומקום - זו בעיה נלוות לדיירקט דרייב, שעד כמה שאני יודע, אי אפשר לשים על שולחן או מעמד עממי מתפקל :) 

בזמנו הלוגי'טק יחד עם המעמד עלה לי פחות מ-2000 שקל. עמדות דיירקט דרייב בארץ נמכרות ב4000+ מההכירות שלי (אולי יש גם יותר זולות - אני לא מאוד על זה).

בהחלט לא חייבים לעבור דרך הגה זול אם יש כסף ורוצים להשקיע בזה. אני רק אומר שאם אין, אז אפשר להנות עם מוצרים שהם entry level. ולא רק זה - חלק מהנהגים הכי מהירים שתמצא בתחום נוהגים עם עמדות מקרטון בערך.

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יבגניפ כתב:

תקציב ומקום - זו בעיה נלוות לדיירקט דרייב, שעד כמה שאני יודע, אי אפשר לשים על שולחן או מעמד עממי מתפקל

לcsl יש שני מצבים - 5 נ״מ ו8

עם ה5 אין בעיה להשתמש בשולחן או סטנד מתקפל.

לגבי המחירים שציינת - אני כאמור לא בארץ.

ההפרש פה (ארהב) הוא 300 דולר מול 550 בין לוגיטק זול במבצע מול הcsl dd בתצורה שציינתי או 450-500 דולר לthrustmaster כמו ה300rs gt  שזה הפרש פיצי.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

ולא רק זה - חלק מהנהגים הכי מהירים שתמצא בתחום נוהגים עם עמדות מקרטון בערך.

זו אמת אבסולוטית שכסף לא קונה כישרון. נקודה.

ובמקרה הזה הגה זול או יקר - לא משפיע על הביצועים של הרכב בסימולטור למשהו שמאוד מוכשר. כן על ההנאה והimmersion 

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...