Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול מגוויירס בארץ (ביתן ספרק)

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לכתוב על התנהלות ביתן ספרק היבואנית של מוצרי מגוויירס,
מדובר במוצרים שלכל הדעות נחשבים טובים, גם אם לא תמיד יענו על הצורך של המקצוענים מבינינו,שהם אולי יעדיפו לפנות למוצרי פרימיום. נקודת התורפה של מגוויירס בארצינו היא לא אחרת מהיבואנית עצמה, כאמור ביתן ספרק....
יוצא מצב שכמעט אין להם נקודות הפצה (לפחות לא באיזור חיפה) אפילו אתרי מכירות אונליין כגון: אוטוסטור וכו' לא מצאתי באף אחד מהם את כל חבילת המוצרים אותם ביקשתי לרכוש, תמיד אין מוצר כך שלא אוכל לרכז שם את ההזמנה, נכון שהייתה לי אפשרות לרכוש מכמה מקומות, אך עם מחירי המשלוח שנעים בין 30 ל 40 ש"ח נראה לי קצת לא סביר לעשות כן.... חברת ביתן ספרק תולה את כל יהבה על רשת אוטודיפו מבית אייס, כאשר בתפיסתה אם יש שם דייל מטעמה אז המצב שם מנוהל היטב,  מבחינת זמינות המלאי ונראות מוצריהם.... אך מניסיונותיי הרבים לרכוש מוצרים שם, הדבר רחוק מלהיות כך!!
לרוב הסטנד תצוגה של מוצריהם די עלוב הן בנראות והן במגוון/מלאי המוצרים, כל פעם שניגשתי אל איש מכירות בשאלה: " יש לך את המוצר x במחסן, כי פה אין לכם" נעניתי ע"י איש מכירות מנומנם בלאקוניות: " לא אבל יש לך משהו דומה" תמיד זה יהיה מוצרים של טרטל...
 (למען הגילוי הנאות, הדבר נכון עד לתקופת הקורונה,שמאז כבר לא ניסיתי) 
בכך פניתי אל דף הפייסבוק של  מגוויירס ישראל המנוהל ע"י ביתן ספרק , עם תקווה שאולי יפנו אותי לחנות באיזור מגוריי כזה שאיני מכיר, שם כן ניתן למצוא את מוצריהם או לחלופין כל סידור אחר, כמה מפתיע שמיד הוצע לי לפנות אל אוטודיפו, מיד כתבתי להם את רוח הדברים שנכתב כאן לגבי התרשמותי מאוטודיפו, ואין בכוונתי לחזור לשם שמבחינתי זה יהיה לשווא, לבסוף התבקשתי לרשום את רשימת המוצרים בהם אני מעוניין עם הבטחה שיבררו לי את העניין, לאחר כמה ימים התקשרה אליי מירי מביתן ספרק ואמרה שתוציא הזמנה עם הדברים  לחנות בשם חלקי חילוף המגינים  (חנות שבמקרה אני מכיר ורוכש מהם דברים מעת לעת עם שירות טוב ויעיל) והם כבר יצרו איתי קשר לתיאום, וכך אכן היה, לאחר זמן מה נוסף שהתקשרו אליי מהמגינים להודיע שהמוצרים הגיעו, נאמר לי שרימון חיטוי למזגן לא הגיע כי אין לביתן ספרק היבואנית במלאי!! 
התאכזבתי כיוון שכל הסידור הזה מטרתו הייתה לקבל הכל במרוכז ולא ללקט מוצרים.... לא אמרתי חצי מילה לבעלי החנות, א כיוון שזה לא באשמתם ב מכיוון שהוציאו הזמנה עבורי מבלי שקיבלו שקל על החשבון והם לא אמורים להפגע מההתנהלות של היבואנית,
אכזבתי הנוספת התרחשה עת המוצרים הגיעו אליי ע"י שליח, אז גיליתי שקיבלתי בטעות (של היבואנית) אפליקטור לניקוי צמיגים, בעוד אני הזמנתי אפליקטור לווקס/פוליש....
בהודעה במסנגר פייסבוק שהיווה בסיס להזמנה כתבתי כך: 
זוג ספוגיות 4 אינץ
ידית אפליקטור עד גודל 4 אינץ
ואילו האפליקטור לצמיגים, יש לו שם ותיאור שונה לחלוטין, אילו הייתי רוצה משהו שכזה הייתי מזכיר את המילה צמיג....
שנית המוצר לצמיג אין בו פונקציה של גדלים כמו שאני ציינתי (עד 4 אינץ כאמור)
דבר נוסף, יכל מי שרצה, לעשות את ההקשר לספוגיות שגם הזמנתי ואכן קיבלתי שהם בגודל 4 אינץ ועגולות, ואילו המוצר לצמיגים מלבני משהו....
התקשרתי לאותה מירי להסביר לה את השתלשלות העניינים, וכל שהיה לה להגיד לי, שזה לא נעים לה השיחה כפי שמתנהלת, לא דבר שחדש לי, מבחינת הגנה הכי טובה היא התקפה, מיותר לציין שבאף רגע לא דיברתי בצורה לא יפה כלפיה, כן נשמעתי מאוכזב, וגם  התבקשתי תוך כדי לתת הסברים על ההבדלים בין המוצרים,שמבלי לזלזל חלילה,  הדבר קשה עד מאד שמהצד השני של קו הטלפון לא מכירים בעצמם את המוצרים ולא יודעים לעמוד על ההבדל בין משהו שנועד לצמיגים לבין משהו שנועד לווקס/פוליש.... לבסוף התעשתה ואמרה שתעשה בירור איך היא יכולה להחליף לי את המוצר ותחזור אליי, לאחר כמה דקות התקשרה שוב וביקשה שאשלח לה תמונה של המוצר המקורי שרציתי וכן את מה שקיבלתי בפועל, מיד צילמתי את המוצר לצמיגים שקיבלתי, וכן שלחתי תמונה שהורדתי מהאינטרנט של המוצר שרציתי, הכל דרך הווטסאפ, מה נעניתי אתם שואלים על התמונות?  ובכן, את הדבר הבא: "זה האפליקטור לנוזל צמיגים וזה בדיוק מה שקיבלת,זה מה מה שיש בתמונה" כתגובה למוצר שנשלח בטעות, ולגבי המוצר שרציתי נעניתי ב:  " כזה אין לנו במגוון"
ששאלתי מה פשר ההודעה התמוהה הזאת:  זה בדיוק מה שקיבלת?!
קיבלתי התעלמות, דבר שתואם את כל ההתנהלות (למען הסר ספק מירי נראתה עוד הרבה אח"כ בווטסאפ)
שכל אחד יסיק מה שהוא מבין מההתנהלות והזלזול בלקוחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקו מהשרשור כמה הודעות שלא תורמות כלום לאף אחד. 

אם לא רוצים לדבר לגופו של עניין, לא חייבים להגיב. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא כ״כ מבין את האובססיה שאתה מציג למוצרים של מגווירס. כן, הם טובים וכן, גם אני אוהב אותם ומשתמש בהרבה מהם.
אבל יש עוד המון מוצרים מקבילים ולכל מוצר שאתה מחפש אפשר למצוא לך תחלופה הוגנת או אולי אפילו טובה יותר של חברה אחרת.

אתה מוזמן לשאול על מוצרים ספציפיים שאין במלאי ויעזרו לך.

להבא אם יש לך חנות שאתה אוהב לקנות בה, ואמרת שיש, נסה להתאים את עצמך למלאי שלהם עם מוצרים מכמה חברות, אל תיתפס על מותג אחד בלבד.

לחילופין אתה יכול גם להזמין בעצמך מחו״ל, לא בטוח שזה משתלם כלכלית אבל לפעמים זה ישתלם לך נפשית. (ולפעמים לא)

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שנאמר מעלי

ועוד אני אוסיף אני אוהב לעבוד עם חברות עם מלאי זמין של מוצרים ותמיד זמינים ומודיעים מתי יגיעו מוצרים. 

אם אתה מרגיש שמזלזלים בך תבחר חברה אחרת, לאט לאט תחום הדיטיילינג מתפתח בארץ ויש יבואנים מאוד טובים, עם מוצרים מצויינים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, Adani כתב:

אני לא כ״כ מבין את האובססיה שאתה מציג למוצרים של מגווירס. כן, הם טובים וכן, גם אני אוהב אותם ומשתמש בהרבה מהם.
אבל יש עוד המון מוצרים מקבילים ולכל מוצר שאתה מחפש אפשר למצוא לך תחלופה הוגנת או אולי אפילו טובה יותר של חברה אחרת.

אתה מוזמן לשאול על מוצרים ספציפיים שאין במלאי ויעזרו לך.

להבא אם יש לך חנות שאתה אוהב לקנות בה, ואמרת שיש, נסה להתאים את עצמך למלאי שלהם עם מוצרים מכמה חברות, אל תיתפס על מותג אחד בלבד.

לחילופין אתה יכול גם להזמין בעצמך מחו״ל, לא בטוח שזה משתלם כלכלית אבל לפעמים זה ישתלם לך נפשית. (ולפעמים לא)

לפנות פעם אחת ליבואנית עם תקווה שאולי תפנה אותי  למקום שייתכן שאמצא את מבוקשי, זה אובססיבי למוצרים שלהם? גם אתה רשמת שמדובר במוצרים טובים.... לגבי החנות, היא בהחלט שירותית וטובה, אך פחות מתמחה במוצרי טיפוח לדעתי ( יותר חלפים)

לפני 39 דקות, caravelle כתב:

בדיוק מה שנאמר מעלי

ועוד אני אוסיף אני אוהב לעבוד עם חברות עם מלאי זמין של מוצרים ותמיד זמינים ומודיעים מתי יגיעו מוצרים. 

אם אתה מרגיש שמזלזלים בך תבחר חברה אחרת, לאט לאט תחום הדיטיילינג מתפתח בארץ ויש יבואנים מאוד טובים, עם מוצרים מצויינים. 

יש לך המלצה לחברה מקבילה? אוטם,פוליש,אפליקטורים,חומרי ניקוי וכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Carpro זמינות מוצרים מעולה ויש אפשרות לרכוש מחצי ליטר עד 4 ליטר כמעט כל מוצר שלהם,

אחת החברות הטובה לדיטיילינג. 

יש גם חנות אינטרנטית שמוכרת את רוב המוצרים שלהם עם משלוח מהיר nanocar.co.il. 

kochexperts.co.il

Koch יבואן התחלף לפי מה שאני יודע,

מוצרים מעולים מיוצרים בגרמניה, התנסתי בכמה מוצרים שלהם. 

Gyeon כמו קארפרו חברה בין הטובות לדיטיילינג מלאי מוצרים לא גדול וקשה יותר למצוא בארץ. 

המלאי הכי גדול של המוצרים שלהם ראיתי אצל אבי חלקי חילוף ברחובות. 

מאיזה איזור אתה?

נוכל להמליץ לך על חנות שתמצא שם כל מה שאתה מחפש. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את אפקס בקרית ביאליק תקפוץ לשם יש להם הרבה מוצרים וחברות. 

ממליץ לך לפני שאתה בא לעשות רשימה מה אתה צריך,

לפעמיים הולכים לאיבוד וקונים תכשירים שלא באמת צריכים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...